PDA

View Full Version : Избрах ме да ни управлява наи-големия мафиот в България!!!



midawe
12-20-2009, 17:52
Става въпрос за престъпната група на Златко Баретата!
Трябва ли едно 18 годишно дете да излежава от 5 до 15 годишна присъда ,при положение че обвиненията към него са невярни! просто наивност и глупост! но не и организирам със останалите от групата.

amk933
12-20-2009, 22:11
Нещо нищо не схванах.

Моля някой да преведе или авторът да се поясни. :(

midawe
12-20-2009, 23:53
ами преди 2 месеца заловиха една престъпна група за разпространение на наркотици (златко баретата) в момента ги съдят.Измежду тях има и 18 годишно момче,за което не отричам че и то се е занимавало с Разпространение..но не и като саучастник на Баретата както и на останалите от групата..просто едно наивно и глупаво ''дете'' и сега може би го очаква от 5 до 15 години затвор?! Правилно ли е това според вас... или просто едно замазване на очите на простия Българин!!!

amk933
12-21-2009, 00:07
Правилно е на 100%.

Всеки, който се занимава с разпространението на наркотици си заслужава доживотната, било то на 16, 18, 40 и т.н. Все същото. ;)

AceSpades
12-21-2009, 01:33
Има неща наречени обстоятелства, които съда взима предвид също. По твоята логика улиците щяха да са празни.

amk933
12-21-2009, 02:03
Има неща наречени обстоятелства, които съда взима предвид също. По твоята логика улиците щяха да са празни.

Няма лошо улиците да са празни от такива. ;)

Нулева толератност към дрогата, още повече към пласьорите. ;)

doomkillerr
12-21-2009, 10:18
Има неща наречени обстоятелства, които съда взима предвид също. По твоята логика улиците щяха да са празни.

Няма лошо улиците да са празни от такива. ;)

Нулева толератност към дрогата, още повече към пласьорите. ;)

Напълно подкрепям "amk933"!!! 8) Наркопласьорите за мен не са хора, а същества опитващи се да правят пари отнемайки чужд живот в буквалния и преносния смисъл на думата... За такива същества трябва да се дават не по малко от 10-години затвор, а за организаторите на престъпните канали за распространение на наркотици - доживотни присъди без право на замяна!!! 8)

midawe
12-21-2009, 11:11
алл леле вие напрао ме разбихте бе хора какви 20 години ..става въпрос за неква почти безобидна ТРЕВА... и то за някакъв смешен 1 грам..на хората които е продавал,те са ми са си избрали тоя начин.С това момче или без него НИКОГА няма да се спре с разпространяването...Жалко о е че ще заключат дете повлияно от нечия глупост.Ако го осъдят какво ще се промени..ЗА МЕНЕ ТРЯБВА ДА ОСЪДЯТ БАРЕТАТА КАКТО И ВСИЧКИ ДРУГИ НАРКО БОСОВЕ В БЪЛГАРИЯ..защо ли не го правщят обаче?

onqtam
12-21-2009, 19:32
amk933 доживотна е прекалено ако е млад по-добре да му махнат тва от галвата (не питай как нямам идеи не сум психолог) ама доживотна не може да се дава така лесно насам и натам :?

midawe
12-21-2009, 22:12
абсолютно евала че ме подкрепи някои мерси:) НЕ е никак справедливо!!! ама шанс... ;) никои не иска да се вслуша в нас...праскат си некви шибани обвинения без да имат доказателства за тях... #-o Грозна работа!!!!

amk933
12-21-2009, 23:24
алл леле вие напрао ме разбихте бе хора какви 20 години ..става въпрос за неква почти безобидна ТРЕВА... и то за някакъв смешен 1 грам..на хората които е продавал,те са ми са си избрали тоя начин.С това момче или без него НИКОГА няма да се спре с разпространяването...Жалко о е че ще заключат дете повлияно от нечия глупост.Ако го осъдят какво ще се промени..ЗА МЕНЕ ТРЯБВА ДА ОСЪДЯТ БАРЕТАТА КАКТО И ВСИЧКИ ДРУГИ НАРКО БОСОВЕ В БЪЛГАРИЯ..защо ли не го правщят обаче?

Да, да айде не ми оправдавай някакъв си пласьор. След като се е въртял покрай Баретата не се е занимавал с нищо под хероин. С това момче или без...що за глупаво мислене? Все отнqкъде трябва да се почнe и този като пласьор cи заслужава поне 15 години без право на замяна. Дете повлияно от нечия глупост? А на това дете мозъкът къде е? Що аз не се влияя от глупости? Баретата плюс всички дилари и длърчета като този трябва да лежат в затвора, кой повече кой по-малко. И хич не ми е жал, нито смятам, че този ще бъде наказан нечестно. Много честно ще си е наказан. и не ми излизай с това, че е продал 1 грам трева, защото всички тук знаем, че след като се е въртял покрай Баретата, нито 1 грам нито тревата са му проблема.

Както и да е -> Затвор за такива. Хич не ми е жал и окото няма да ми мигне. ;) И детето ми, ако се окаже такъв боклук, пак ще съм на същото мнение...

midawe
12-22-2009, 09:23
хихих начи аз вече мисля че казах че Е ДАЛЕЧ ДАЛЕЧ от Баретата както и сякакви БОСОБЕ :D няма абсолютно нищо общо с него пък камоли да говорим за ХЕРОИН!!!! както и за други синтетични ЛАИНА... и така.... ;)

amk933
12-22-2009, 11:40
хихих начи аз вече мисля че казах че Е ДАЛЕЧ ДАЛЕЧ от Баретата както и сякакви БОСОБЕ :D няма абсолютно нищо общо с него пък камоли да говорим за ХЕРОИН!!!! както и за други синтетични ЛАИНА... и така.... ;)

Да, няма нищо общо, за това се е мотал покрай него или е говорил с него и са го задържали. Абе ти вярваш ли си?

Що мен не ме задържат??? :?

midawe
12-22-2009, 22:27
ама кои въобще е казвал че се е мотал покраи него или пък че е говорил.. за това се ядосвам само защото нищо от това което са казали срещу него не е вярно.. смешно е!!! ама няма значение вече защото виждам края..скоро ще го пуснат :grin: защо ли??? защото не е тои човека които тряба да изяде всичко ;) евала че има неква справедливост...А Баретата.... да го СЪДЯТ..сигорна съм че това момче си е взело преее голяма полука от деиствията си;)

midawe
12-22-2009, 22:29
мерси че си поговорихме ,че си изказа мнението исках да видя как мислят други :) а можеш ли само да ми кажет дали мога да я изтрия тази тема... :)

amk933
12-22-2009, 23:31
мерси че си поговорихме ,че си изказа мнението исках да видя как мислят други :) а можеш ли само да ми кажет дали мога да я изтрия тази тема... :)

Можеш да помолиш модераторите да я заключат. Ако искаш аз да помоля??? :)

midawe
12-23-2009, 13:11
еми ако не ти е проблем.. мерси много:) :-)

Punisherrr
12-23-2009, 14:14
заключена е