PDA

View Full Version : проблем с члена



rendeto
12-20-2009, 17:35
така.. значи, имам проблем:
- имам някакви малки точици в края на главичката
- главичката ме боли много :X (гадна & силна болка)
- :oops: размера е L ... дали е заради някоя причина от по-горните?

Ще се радвам да ми помогнете!
На 14 години съм.
ако има още нещо, което ви интересува (снимка) или каквото и да е пишете в темата! 8-)

ApXaHrEJI
12-20-2009, 17:37
ОТИДИ НА ЛЕКАР !!!

rendeto
12-20-2009, 17:42
какъв лекар? уточни.. не ги разбирам лекарите но предпочитам (ако е възможно) домашно лечение! :D ако можеш да ми кажеш и в коя болница никак няма да е зле.

eatmysocs
12-20-2009, 18:04
Уточнявай и ти. Какъв размeр L?
Пъпчиците се наричат PPP провери...Болката може да е от свръхчувствителност. Смао като биеш ч*кии ли, или? Други оплаквания имаш ли? Да си имал фимоза?

ApXaHrEJI
12-20-2009, 18:07
Всеки дерматолог ти върши работа, а домашното посещение става от частни болници и ще ти е скъпичко . Отиваш в някоя по - голяма болница и си търсиш дерматолог или минаваш през личния лекар за направление и пич, НЯМА НИЩО СРАМНО В ТОВА ! НЕ СЕ ШАШКАЙ !

stefanov
12-20-2009, 19:30
Какви точици, знаеш ли на какво се дължи болката? Прати снимка!

Azgalor
12-20-2009, 21:29
Ако наскоро си ползвал презерватив,може да си се обринал от него,но по принцип обрива е придружен със сърбеж, а не с болка и отминава за няколко дена.За всеки случай отиди на ЛЕКАР, така най- ще е добре :) :)

rendeto
12-24-2009, 10:28
(izvinete za latinicata) ami tochicite neznam na kakvo se dyljat.. bolkata e mnogo golqma sigurno svryxchustvitelna, neznam na kakvo se dylji no e taka ot kakto sym se rodil.
Mislq, che ne sam imal fimoza.. otnachalo imah nqkakva prilepnala kojichka koqto slepvashe glavichkata sys markucha, no tq se mahna s vremeto.
Vypreki tova bolkata si ostana i tochicite :S
Po princip kato biq chi*i bolkata izchezva, sushto taka kogato glavichkata e leko namokrena bolkata e po-malka.
Snimka nemoga da pratq, zashtoto mi se precaka programata za transfer na failove i sega nemoga da q opravq.. :X

iveto90
12-24-2009, 12:23
Какви точици, знаеш ли на какво се дължи болката? Прати снимка!прати снимка :razz: :razz: :razz:

eatmysocs
12-25-2009, 10:36
(izvinete za latinicata) ami tochicite neznam na kakvo se dyljat.. bolkata e mnogo golqma sigurno svryxchustvitelna, neznam na kakvo se dylji no e taka ot kakto sym se rodil.
Mislq, che ne sam imal fimoza.. otnachalo imah nqkakva prilepnala kojichka koqto slepvashe glavichkata sys markucha, no tq se mahna s vremeto.
Vypreki tova bolkata si ostana i tochicite :S
Po princip kato biq chi*i bolkata izchezva, sushto taka kogato glavichkata e leko namokrena bolkata e po-malka.
Snimka nemoga da pratq, zashtoto mi se precaka programata za transfer na failove i sega nemoga da q opravq.. :X

Имал си точно фимоза. Щом, болката намалява, като биеш чекии...бий по-често. :D (без майтап) Прави повече масажи, разстривай го като се къпеш...Ако нямаш проблем, когато е в ерекция...нямаш ядове. С времето би трябвал ода се оправи. Пъпчиците ако не те болят и сърбят...също не са проблем.

getopa
12-29-2009, 13:31
"Размер L" това направо изби рибата ,уби детското в мен ... Все едно става въпрос за блуза

sunshine133
12-29-2009, 18:40
Обрив? Отиди на лекар!