PDA

View Full Version : (+16) До къде по-точно е нормалното окосмение при жените



banalka
12-20-2009, 17:49
Сметнах, че след като това е по-женски раздел, най-добре тук да питам. Искам да кажа, че на някои може да им се стори гадна тема, но не съм вързала никой насила да я чете :D

Аз го написах в заглавието, но нека пак да повторя - къде са местата, на които жените имат окосмение отдолу? :oops: Проблема е, че понякога ме хваща критическата и все си мисля, че каквото се случва на мене, не се случва на никой друг и от няколко дена се измъчвам с тоя въпрос, щото по принцип до колкото ми е известно другите момичета имат само на триъгълника, на срамните устни и там малко по-надолу... само че аз освен там имам и м/у бузите на дупето и (абе малко трудно да го обясня) все едно както са ви бикините и като се разкрачите и извън бикините мястото което се явява мястото м/у крака и дуд*ата вдлъбнатото хахах дано ме разберете ама ... и като ги бръсна стават повече и по-твърди и исках да ходя на кола маска ама не знам дали е нормално да имам там окосмение и викам жената да не се хване за главата :D щото съм ставала свидетелка като ходя с някоя приятелка и докато чакаме като си тръгне някой и веднага се събират жените в салона и почват да обсъждат, и недай си боже да ми има нещо и да не трябва да имам там косми направо ще потъна в земята от срам

П.П. Съжалявам за глупавите обяснения и директността, щото четат и по-малки, но се надявам все пак да не ми заключите темата :-D 8-)

_SwEeT_
12-20-2009, 18:06
normalno e spokoino vseki gi ima :):)

Dundy
12-20-2009, 18:36
апокойно,добре си си.А това дето каза за козметичките е супер непрофесионално,особено пък пред другите клиенти

Nakadah
12-20-2009, 18:44
Сметнах, че след като това е по-женски раздел, най-добре тук да питам. Искам да кажа, че на някои може да им се стори гадна тема, но не съм вързала никой насила да я чете :D

Аз го написах в заглавието, но нека пак да повторя - къде са местата, на които жените имат окосмение отдолу? :oops: Проблема е, че понякога ме хваща критическата и все си мисля, че каквото се случва на мене, не се случва на никой друг и от няколко дена се измъчвам с тоя въпрос, щото по принцип до колкото ми е известно другите момичета имат само на триъгълника, на срамните устни и там малко по-надолу... само че аз освен там имам и м/у бузите на дупето и (абе малко трудно да го обясня) все едно както са ви бикините и като се разкрачите и извън бикините мястото което се явява мястото м/у крака и дуд*ата вдлъбнатото хахах дано ме разберете ама ... и като ги бръсна стават повече и по-твърди и исках да ходя на кола маска ама не знам дали е нормално да имам там окосмение и викам жената да не се хване за главата :D щото съм ставала свидетелка като ходя с някоя приятелка и докато чакаме като си тръгне някой и веднага се събират жените в салона и почват да обсъждат, и недай си боже да ми има нещо и да не трябва да имам там косми направо ще потъна в земята от срам

П.П. Съжалявам за глупавите обяснения и директността, щото четат и по-малки, но се надявам все пак да не ми заключите темата :-D 8-)

:lol:

Sissy90
12-20-2009, 19:03
Нормално е :D Мен козметичката искаше да ме скубе и... хм, между бузите на дупето, ама аз там не дадох :-D А това, което казваш, че обсъждала, наистина е супер непрофесионално и вземи сменяй козметичката.

foreverr
12-20-2009, 19:09
Мми нормално е , и аз имам, но много малко , а и аз действам сама с кола маска и ги махам и от кола маската ми оредяха... :)

chery91
12-20-2009, 19:20
Мми нормално е , и аз имам, но много малко , а и аз действам сама с кола маска и ги махам и от кола маската ми оредяха... Smile

каква кола маска използваши не те ли боли сама :oops:

Luciernaga
12-20-2009, 19:44
Нещо не разбрах за къде става въпрос, ама все тая. Щом те притеснява - козметичка. Работата й е такава: да прави кола маска, маникюр, педикюр и прочие. Щом имаш окосмение на място, което те притеснява, единствените варианти са кола маска, лазерна и фото епилация. Като не можеш сама да се оправиш с кола маската, отиваш при специалист, тъкмо по-бързо ще стане, няма нищо срамно.
Иначе аз съм на мнение, че всички козметички изпускат това-онова като информация пред външни хора, защото по цял ден това правят(скубане, лакиране...) и само това им е в главата. Нещо такова. 8-)

mimsssssss
12-20-2009, 20:35
спокойно,добре си си.А това дето каза за козметичките е супер непрофесионално,особено пък пред другите клиенти

+1

и аз ходя на козметик за кола маска и съм много доволна оредяват...

DarkKisss
12-20-2009, 21:54
напълно нормално е:)

Axel_f
12-21-2009, 06:13
Нормално е! Козметичките махат и космите по дупето и то без да им мигне окото. :-D Само ти казват обръщай се и хващай бузите. :D

Ходила съм на 4 различни козметички за кола маска и още на 3 за почистване на лице и никоя не си е позволила да обсъжда клиенти...не и по точи гнусен, клюкарски начин. Отиди в хубав салон, ако си от голям град.

HexGirl
12-21-2009, 07:48
Нормално е! Козметичките махат и космите по дупето и то без да им мигне окото. :-D Само ти казват обръщай се и хващай бузите. :D

Ходила съм на 4 различни козметички за кола маска и още на 3 за почистване на лице и никоя не си е позволила да обсъжда клиенти...не и по точи гнусен, клюкарски начин. Отиди в хубав салон, ако си от голям град.
м да
и аз ходя

scanadal
12-21-2009, 17:31
Съвсем нормално е да имаш и там косми.И аз имам и ги махам с кола маска,то си влиза в процедурата по цялостното обезкосмяване на интимните части :)

bathory
12-21-2009, 18:20
16+ ?! :-o

chery91
12-21-2009, 19:22
Мми нормално е , и аз имам, но много малко , а и аз действам сама с кола маска и ги махам и от кола маската ми оредяха... :)

с каква кола маска и как си ги махаш сама аз не мога и ми се налага да ходя н козметик и ми е много неприятно :-o

anika17
12-21-2009, 19:56
окосмението ти е нормално. по принцип аз нямам много, точно на това място, но при всяка е различно. не мисля, че трябва да се притесняваш за това.
относно козметичката: това е ужасно направо, ако трябва плати повече, но си намери нова, където услугите ще са на ниво и ще се действа професионално.

Korrnyy
12-21-2009, 20:52
Нормална си, спокойно :) :D