PDA

View Full Version : китара за начинаещи ?!



JustDance97
12-20-2009, 18:33
Преди всичко ЗДРАВЕЙТЕ !
Напълно начинаещ съм във форума и съжалявам че не съм се регистрирал преди.
Давай по същество . Значи много съм се зарибил с тези китари. На 12 съм .. Та какво може да ми препоръчате. По цял ден чета разни форуми и не намирам нищо като за мен. разполагам с около 200лв., което е малко .. От Шумен съм ако има някакво значение. Ако може малко инфо за :
1. Каква е разликата м/у класически и акустични китари ?
2. Найлонови и метални струни ?

Аа .. забравих да кажа, че искам китара не защото съм в група и искам да се фукам с нещо от рода " Аее вижте ме имам китара " .. М не напротив .. искам да си дрънкам от време на време за кеф.

Ще съм ви много благодарен за съвети , предположения и пр.


Йордан :)

DesireToFire
12-20-2009, 18:57
Ами имаше една много полезна тема, ще се пробрам да ти я отровя 8-) . Разликата между акустичната и класическата е чче класическата е с найлонови сруни, а акустичната с метални. Обаче пък ти питаш и за стуните. Ок, аз ще потърся темата и ако не я намеря утре ще ти ги обясня доколкото мога :)

JustDance97
12-20-2009, 19:06
Благодаря много ! Ще чакам с нетърпение за утре !

Има ли други мнения по въпроса ?

vesinka899
12-20-2009, 19:27
cool

DarknessAngel
12-21-2009, 15:32
Здрасти и аз съм от Шумен. От вчера съм начинаеща по китара. :grin: . Пробвал и си да питаш в Мusic shop - а под Кристал ? Продават барабани,акустични китари, електрически ... раят е просто. Ако имаш въпроси драсни лично, а пък и да нямаш пак ще е от полза. :)

gabi7u
12-22-2009, 17:10
Здрасти и аз съм от Шумен. От вчера съм начинаеща по китара. :grin: . Пробвал и си да питаш в Мusic shop - а под Кристал ? Продават барабани,акустични китари, електрически ... раят е просто. Ако имаш въпроси драсни лично, а пък и да нямаш пак ще е от полза. :)

Аз и писах по скайпа .. бързо се надушваме Шуменци :grin:
кристал не го знае каде е ..
аз казах над поликлиниката, я обесни по ясно ко мойш, че да го намери :)

DesireToFire
12-22-2009, 18:09
Благодаря много ! Ще чакам с нетърпение за утре !

Има ли други мнения по въпроса ? Дай скайп по ЛС, ако искаш. Ще бъде по-лесно.

DesireToFire
12-22-2009, 18:12
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=291335&highlight=%EA%E8%F2%E0%F0%E0 това е темата иначе, ако има още нещо не ясно питай =]

iLovePussyJuice
12-22-2009, 19:27
я даже аз съм писал мухахха

Thrasherr
07-28-2010, 18:52
Тази китара става за всякакъв стил http://hotrf.eu/product/66/squier-by-fender-bullet-strat-with-tremolo-rw-black.html има хубав звук и е точно за начинаещи пък и ако си я купиш ще ти остане едно левче :D

DJEB
07-29-2010, 11:41
ще ти остане едно левче :D

тъкмо за перце 8-)