PDA

View Full Version : Нов хард диск...



bonbonkata011
12-20-2009, 19:43
Така, взех си нов хард диск, защото на С нямам никакво място.Обаче не мога да прехвърля нищо от диск С на новия хард диск, а трябва, защото както вече казах няма пространство. :o Може ли да ми помогнете малко, защото не съм много на Ти с компютрите? :D Защо не мога да си прехвърля някои неща на новия хард диск? :-o

doomkillerr
12-20-2009, 19:52
Така, взех си нов хард диск, защото на С нямам никакво място.Обаче не мога да прехвърля нищо от диск С на новия хард диск, а трябва, защото както вече казах няма пространство. :o Може ли да ми помогнете малко, защото не съм много на Ти с компютрите? :D Защо не мога да си прехвърля някои неща на новия хард диск? :-o

Какво по точно искаш да си прехвърлиш от C-то и в какво се състои проблема с прехвърлянето?!?! :-o

bonbonkata011
12-20-2009, 20:00
Така, взех си нов хард диск, защото на С нямам никакво място.Обаче не мога да прехвърля нищо от диск С на новия хард диск, а трябва, защото както вече казах няма пространство. :o Може ли да ми помогнете малко, защото не съм много на Ти с компютрите? :D Защо не мога да си прехвърля някои неща на новия хард диск? :-o

Какво по точно искаш да си прехвърлиш от C-то и в какво се състои проблема с прехвърлянето?!?! :-o

Еми каквото и да е.Като се опитам да прехвърля нещо и то ми казва, че не може :o

doomkillerr
12-20-2009, 20:11
Еми каквото и да е.Като се опитам да прехвърля нещо и то ми казва, че не може :o

Явно си пестиш думите за да обясниш малко по подробно за проблема - пак трябва да гадаем останалите! Ако може качи снимка, какво точно ти дава когато се опиташ да копираш нещо...

П.С. - Дано не се опитваш да местиш файлове на операционната система! :-D

skuck
12-20-2009, 20:39
Дано!

bonbonkata011
12-21-2009, 11:05
Еми каквото и да е.Като се опитам да прехвърля нещо и то ми казва, че не може :o

Явно си пестиш думите за да обясниш малко по подробно за проблема - пак трябва да гадаем останалите! Ако може качи снимка, какво точно ти дава когато се опиташ да копираш нещо...

П.С. - Дано не се опитваш да местиш файлове на операционната система! :-D

М, че то не може ли :D :D :D
А какво мога да местя?
Аз се опитах да местя програми, които аз съм си теглила ама не става.

doomkillerr
12-21-2009, 11:59
П.С. - Дано не се опитваш да местиш файлове на операционната система! :-D

М, че то не може ли :D :D :D
А какво мога да местя?
Аз се опитах да местя програми, които аз съм си теглила ама не става.

Щом си сваляла ти програмите и те са на инсталация (не са инсталирани вече в Program Files") - можеш да ги местиш... Ставаше въпрос за служебните папки на операционната система - тях не можеш да местиш! :)

П.С. - Аз все още чакам снимчица за да те ориенираме...

Samoten89
12-21-2009, 12:24
KillCopy теглиш и записваш и на контексното меню като се появи десен бутон даваш KillCopy и на дяла новият и готово. ;)

bonbonkata011
12-21-2009, 18:02
Много благодаря на отговорилите. :-)
Такам. :D
Всички неща, които съм си теглила, съм ги записала в Program Files. Така, че нищо няма да мога да си преместя. :(
Така. Какво ми излиза, когато се опитам да копирам нещо:
Първо ми излиза "Подготовка за копиране" и си се копира нещо ужж.
След това, мми нищо. Прозореца се затваря сам. :D (това е когато опитах да копирам цялото С, да разбрах , че не може :D )
После опитах да копирам Documents and Settings и ми излиза първо пак подготовката за копиране и след тва "Не може да се копира NTUSER: Използва се от друг потребител или програма. Затворете програмите, които може да използват файла и опитайте отново. "
Мии тва е то. Аз нещата които съм теглила не мога да ги преместя. Абе 10х на всички които си изгубиха времето с мен. Лека вечер.

ivanstef
12-22-2009, 07:27
Можеш да направиш бекъп, и да го копираш на новия диск. Да бутваш от новия и даа форматираш стария.. 8)