PDA

View Full Version : Апък..



mmKamm
12-20-2009, 18:50
майката на джамболския циганин продължава да я сцепВА цялото гето.
И той си изкарва яда като нарежда с лафове изровени от интернет, по-стари от света.
Обръсни си селския мустак и бягай на магистралОТО да вадиш пари за болния си мъж.

term0t0
12-20-2009, 18:51
да добавим..

мама ти рЕзана д е б а м 8-)

antiWHAT
12-20-2009, 18:51
Камсита слага и слага... :lol:

mmKamm
12-20-2009, 18:59
Aз пък си го представям с русото киче,цървулите и шушляковия анцунг-ментак на Пума смъкнат до коленете, с ръце вързани за каруцата и баща му зад него му слага циганския си меч в дупарката, доволно завивайки селския мустак.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 18:59
Не мога да разбера за какво трябва хора които не са от софия да бъдат обждани по този тъп и смешен начин. Това че те са се родили в друг град не са го избирали. Пък и с какво са уй "по-нисши" от столичани?
Братче, като видите някой който не е от софия и веднага започвате да храните. какви националисти сте бе майка ви стра?! Ботев - мазно калоферско селянче? Левски - русото мамино гейче от въшливият грат карлово ли? Или пък смотания неграмотен сопотски Вазов??
Не сте ли забелязали че повечето от "великите българи" не са столични а?

mmKamm
12-20-2009, 19:01
аз не съм от столицата. И не го обиждам защото е от ямбол, а защото е тъп и дразнещ. Освен това съм убедена, че е селянин. Не защото живее на село, а защото се държи като такъв. Убедена съм, че ходи облечен както мноого пъти вече описах.

ifilin4ica
12-20-2009, 19:06
Сега ямболският комплексар и вярната му дружинка селянчета ще изчакат удобен момент да налазят и в тази тема, за да докажат ЕнтЕлигЕнтността си и ЕнтЕлЕкта си.
И mmKamm е много права - не е до това къде си роден, а как се държиш. Е, вярно е, че в дадени области хората си имат определен манталитет, но при добро желание винаги могат да се откъснат от него.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:08
Това не е мъка, а злоба, зад която се крият безсмъртни отвратителни комплекси. Важното е да можеш да храниш. Да можеш да храниш - те прави грамотен, интелигентен, градски. Колкото по-силно хейтваш толкова по-нагоре в човешката йерархия си.

mmKamm
12-20-2009, 19:11
Браво UnKnOwNmAtTeR каза ли ни го на нас комплексарите БРАВО ! Евала ти правя!
А аз съм безсмъртна 8)

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:13
mkakmmm изобщо не ме интересува какъв си, прсото това което правите не е по правилният начин. :grin:

realantisocial
12-20-2009, 19:16
Ти спри да се правиш на майка Тереза и вникни, ако можеш в това, което се е случило и причините за него, вместо да се нахвърляш на най-очевидното.
И считам, че човек, който не познава българската граматика и правопис е неграмотен, независимо дали е от София, Ямбол, Стара Загора или Чепеларци. Дали е гъзар или клошар. Това са фактите. Да не говорим за максимата, че каквото е повикало, такова се е обадило. Винаги. Не можеш да псуваш толкова грозно на майка и после да очакваш да те галят с перце. Останалото си го знаете...
Поздрави от грозния, гаден, претъпкан и най-мразен град - София. Този град, до който ВИЕ сънувате и мечтаете да се доберете.
Поздрави и от хората, които държат на думата си. 8)

mmKamm
12-20-2009, 19:16
марулке не се притеснявай за моето здраве. В крайна сметка изборът е мой дали да си го пазя или не. И "ДА" направих темата само за да хейтна.
Ънноунметър - "правилен начин" няма. Тва е супер относително. Правилен за мен, неправилен за теб...въпрос на много други неща е.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:20
Проблемът е че е по-грозно от колкото си мислиш :D :D :D

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:22
realantisocial, обаче отново идва максимата "софия".... :razz: :razz: :razz: :razz:

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:24
Пак ли ще има боеве или само оставаме със заканите и самоизтъкването... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

realantisocial
12-20-2009, 19:24
realantisocial, обаче отново идва максимата "софия"....
Прочете ли написаното или по-скоро разбра ли нещо от него ? Дълбоко се съмнявам. Нали няма да се обидиш, ако при втора подобна изцепка споделя какво мисля за интелектуалното ти равнище ??

mmKamm
12-20-2009, 19:27
аз от едноклетъчни като "ямболия" не се обиждам по никакъв начин, независимо дали ме псува на майка, на баща, на баба или дядо. А ти отворко се поразрови малко по темите, виж къде ме напсува на майка и тогава пиши.
И накарай "любимия си" да постне една снимчица да му видим кривата мутра.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:28
Всичко прочетох. И пак стигаме до максимата "софия". Който не е от софия да си реже вените и да умира просто защото е роден боклук ай сиктир 8)
Този град, до който ВИЕ сънувате и мечтаете да се доберете.

ifilin4ica
12-20-2009, 19:29
UnKnOwNmAtTeR, спазвай си обещанията момиче. Беше казала в една тема преди време, че напускаш форума. Моля те, отърви ни от "безценното" си внимание 8-)

realantisocial
12-20-2009, 19:30
Всичко прочетох. И пак стигаме до максимата "софия". Който не е от софия да си реже вените и да умира просто защото е роден боклук ай сиктир


Ти спри да се правиш на майка Тереза и вникни, ако можеш в това, което се е случило и причините за него, вместо да се нахвърляш на най-очевидното.
И считам, че човек, който не познава българската граматика и правопис е неграмотен, независимо дали е от София, Ямбол, Стара Загора или Чепеларци. Дали е гъзар или клошар. Това са фактите. Да не говорим за максимата, че каквото е повикало, такова се е обадило. Винаги. Не можеш да псуваш толкова грозно на майка и после да очакваш да те галят с перце. Останалото си го знаете...
Поздрави от грозния, гаден, претъпкан и най-мразен град - София. Този град, до който ВИЕ сънувате и мечтаете да се доберете.
Поздрави и от хората, които държат на думата си.

Някой да направи сравнение...

Ънноун, за мен ти си или тъпа или неграмотна. Избери си.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:30
още по-грозно е ямболския селяк да псува момиче на майка :-D

Обаче най-грозно е шопа да лъже, покажи ми къде я е напсувал на майка? Понеже явно си толкова голям мъж, че се налага момиче да те защитава, той просто й отвърна както тя го нападна - по груб и гаден начин.

никой не ме е защитавал,момичето изказа мнение :)

дори обратното - вие,лепиларите от Ямбол и околията се защитавате на стадния принцип,щото нямате акъл да оспорите написаното от нас :-D

През цялото време оспорвам написаното от вас. През цялото време: "лепилари, хероинисти, на кафево сте и тн", а самият ти друсаш нещо което освен че не хваща, а е и 3 пъти по-вредно от всички които избрах събрани накуп иумножени по 1 :razz: :razz: :razz: :razz:

8) Айляк си майна. Парадокса ке ти викам.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:32
realantisocial, да започна ли наред да нареждам кой какъв е? Ок. И аз мога да хейтвам, а тука в тоя форум само това можете и само това възприемате така че го получаяваш пич от мен специлано жалка утрепка :)

ПП украсявайте повече мненията

realantisocial
12-20-2009, 19:34
Май си безсилна, а ? Боли, знам.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:37
пред кое съм безсилна? пред всеобщочовешката глупост - да и ще и се надсмивам докато съм жива щом не мога да я променя.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:38
сектата на Муун :grin:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:39
UnKnOwNmAtTeR, спазвай си обещанията момиче. Беше казала в една тема преди време, че напускаш форума. Моля те, отърви ни от "безценното" си внимание 8-)

Можеш само да мечтаеш безлично клонингче :)

ifilin4ica
12-20-2009, 19:47
UnKnOwNmAtTeR, спазвай си обещанията момиче. Беше казала в една тема преди време, че напускаш форума. Моля те, отърви ни от "безценното" си внимание 8-)

Можеш само да мечтаеш безлично клонингче :)
Аз само чакам отново да започнеш да развиваш великите си теории как човешката популация трябва да спре и как човекът като цяло е грешка.

Само ти си идеална...като звезда от небето, дошла да поправи нас - низшите същества и да ни избави от греховете ни 8-)

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:52
UnKnOwNmAtTeR, спазвай си обещанията момиче. Беше казала в една тема преди време, че напускаш форума. Моля те, отърви ни от "безценното" си внимание 8-)

Можеш само да мечтаеш безлично клонингче :)
Аз само чакам отново да започнеш да развиваш великите си теории как човешката популация трябва да спре и как човекът като цяло е грешка.

Само ти си идеална...като звезда от небето, дошла да поправи нас - низшите същества и да ни избави от греховете ни 8-)

ифилинчицъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ само аз съм идеална :) ти никога няма да разбереш идеята ми и ще поддържаш системата докато не умреш и оставиш след себе си само спомен и още няколко като теб :D :D

realantisocial
12-20-2009, 19:53
Идеята ти викаш а ? :lol: :shock:
Спокойно, просто си пий лекарствата и всичко ще е наред :D

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 19:55
уринагиниално

ifilin4ica
12-20-2009, 19:59
Чудесно...радвам се за теб :)
Аз поне ще оставя нещо след себе си каквото и да е то, а ти...ти ще си тази, която ще остане спомен.
Живей си във филма, вярвай си във великите си теории, конспирации, системи и т.н. Все някога може да се намери някой, който да им повярва или по-скоро да ги разбере :)

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 20:01
ок

RAWRRR
12-20-2009, 20:05
Някой ще ми обясни ли, защо всяко момиче, на което Clowckorage е обърнал внимание , много бързо й пораства работата?

Не съм много в течение на форумните беседи, но ако някой напсува моята майка, независимо кой е и дали е в право ще му лепна един цигански шамар със всичка сила, независимо 50те си килограма с мокри дрехи.

Във всеки град си има циганска махала, така че не правете много географска диференция ;)

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 20:10
Някой ще ми обясни ли, защо всяко момиче, на което Clowckorage е обърнал внимание , много бързо й пораства работата?

Не съм много в течение на форумните беседи, но ако някой напсува моята майка, независимо кой е и дали е в право ще му лепна един цигански шамар със всичка сила, независимо 50те си килограма с мокри дрехи.

Във всеки град си има циганска махала, така че не правете много географска диференция ;)

това говори за теб колко повърхностно приемаш нещатата. ако някой си ме напсува на майа ще му пожеля приятен ден или просто ще му отвърна със същото. това никога не може да ме обиди понеже знам че го прави нарочно, а типове като вас са толкова забавни - за това ми е кеф да ги обиждам не само на майка :D :D :D :D :D
ревноста и женската злоба винаги си казват думата и никога не могат да бъдат прикрити - съжалявам

mmKamm
12-20-2009, 20:10
Някой ще ми обясни ли от къде има толкова сигурни хора, че работата ми е порастнала, при положение, че работата ми винаги си е била такава?

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 20:13
бой бой бой бой бой бой!!!!!!!!!!!!!!!!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

term0t0
12-20-2009, 22:09
бой,бой ама като стане такъв доволно ни клякате