PDA

View Full Version : Apple iPod Shuffle



nikitka_
12-20-2009, 20:26
..

Spider4eto
12-20-2009, 20:35
Как може да питаш има ли дисплей :shock: Иначе се продава и в нормални магазини за техника. Мисля че го бях виждала в Техномаркет.

ScionOfStorm
12-20-2009, 20:40
'начи виж сега - в момента на пазара са пуснати от края на миналия месец iPod 4g - по 2 или 4 гигабайта, нямат дисплей, имат възможност обаче за гласово подаване, което да ти казва песните. на 14 езика мисля, български скоро ще се вкарва, ако ще се...тях ти ги препоръчвам.

тоя дето ти си го цъкнала е 3g, и няма такава команда, както няма и дисплей, както виждаш. имаше само 1 и 2-ка. ако си от София бих ти препоръчал да го гепиш от APR, магазинът на епъл на ъгъла на Славейков до Германос точно. Ако не - из Техномаркет трябва да го има, принципно имат договор с Епъл.

иначе са корави машинки, мен ме дразни, че са прекалено малки, но това си е до човек.

FockidyFockFock
12-20-2009, 21:08
изобще не си е работа с т'ва лайненце, дето трябва да му баем, за да ми пуска песни...

tuzaro
12-20-2009, 21:10
мога да ти продам един самсунг много по красив тва тва нещо.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 21:12
ма вие по красота ли ги избирате 8-)

TheNewReligion
12-20-2009, 21:40
изобще не си е работа с т'ва лайненце, дето трябва да му баем, за да ми пуска песни...
Абсолютно. 8-) Имам такъв и не го препоръчвам най-малкото, защото звукът е супер тих, дори на макс да е.

nikitka_
12-20-2009, 21:58
..

KoRnFlAkE
12-20-2009, 22:39
ужасен е.

ScionOfStorm
12-21-2009, 00:10
изобще не си е работа с т'ва лайненце, дето трябва да му баем, за да ми пуска песни...
Абсолютно. 8-) Имам такъв и не го препоръчвам най-малкото, защото звукът е супер тих, дори на макс да е.

o.O?
то и от слушалките понякога зависи. аз иам от по-старите модели и звукът е по-силен от доста други плейъри.

иначе и за мен има по-яки мп3-та..

FockidyFockFock
12-21-2009, 08:41
бе, не е никак тих. до преди няколко дни имах малкото лайно (4G) и не ми беше приятно да слушам, докато е на маХ.
факт е, че айподите свирят бая силно, но заводските им слушалки са плачевни. :(

dimi93
12-21-2009, 08:46
УЖАСЕН Е! В НИКАКАВ СЛУЧАЙ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ НИЩО НА APPLE! Няма екран, не можеш да триеш музиката от самия плеар, музиката се качва ужасно трудно през една много ебана програма iTunes и ако си преинстал wina си саздаваш огромни лайна! Епъл е най ебаното нещо измислено от човека! Имам Ай фон 16 ГБ 3Г! УЖАСЕН Е! АДСКИ МНОГО МЕ Е ЯД ЧЕ СИ ГО КУПИХ. Apple SUX! По добре една китайска мп3-ка или телефон ще ти вършат много по добре работа от Apple!

tuzaro
12-21-2009, 08:56
УЖАСЕН Е! В НИКАКАВ СЛУЧАЙ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ НИЩО НА APPLE! Няма екран, не можеш да триеш музиката от самия плеар, музиката се качва ужасно трудно през една много ебана програма iTunes и ако си преинстал wina си саздаваш огромни лайна! Епъл е най ебаното нещо измислено от човека! Имам Ай фон 16 ГБ 3Г! УЖАСЕН Е! АДСКИ МНОГО МЕ Е ЯД ЧЕ СИ ГО КУПИХ. Apple SUX! По добре една китайска мп3-ка или телефон ще ти вършат много по добре работа от Apple!искаш ли да направим бартер, мойта омниа за твоя айфон 8-)

Madness
12-21-2009, 09:15
Такова мъничко мислех да си купя и аз(и още искам),принципно не разбирам много и като питам все се намират 100 човека да ми обясняват колко било зле тва и как не си струва.Мен адски много ми харесва,че е малко(и шарено),дисплея ще го преживея.+тва като ида да тичам примерно няма да се чуда къде да го сложа сега като нямам джоб.
Като качество не го знам какво е иии точно по тоя повод още не съм си го взела май. :)

EarthShaker
12-21-2009, 09:26
Такова мъничко мислех да си купя и аз(и още искам),принципно не разбирам много и като питам все се намират 100 човека да ми обясняват колко било зле тва и как не си струва.Мен адски много ми харесва,че е малко(и шарено),дисплея ще го преживея.+тва като ида да тичам примерно няма да се чуда къде да го сложа сега като нямам джоб.
Като качество не го знам какво е иии точно по тоя повод още не съм си го взела май. :)

единия ми плеър е супер малък, лек и удобен за спорт ;) но не е шарен.

http://www.ubergizmo.com/photos/2007/8/sansa-clip-big_468.jpg

а, имало и розов :)

FockidyFockFock
12-21-2009, 09:26
абе, плеър без дисплей е пълна излагация...
ебем ти разговорите, 'дето ше провеждаме, за да си пусна исканата от мен песен. 8-)

Swinkenhoffer
12-21-2009, 09:36
Имам такова и в началото ми беше доста странно и трудно да боравя с него. Но сега, ако му се случи нещо фатално, пак бих си купила същото. Много е добро. 8-) Това си е до нуждите на човек... специално на мен дори и 1гб ми е много, така че не слагам кой знае колко песни. Звукът си е напълно приличен, а най-големия плюс е, че мога да си го закача навсякъде - адски удобен и лек.

tuzaro
12-21-2009, 09:44
е тва е якия плеър, че ти го пуснем на много тънкажна цена
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1716/100575611156642278012610386671BcSpB9FZE0f8lSroNmc. JPG

teenems
12-21-2009, 18:20
^ Jesus
искам искам искам.
Бтв Коледа е след няколко дни :oops:

dimi93
12-21-2009, 18:47
е тва е якия плеър, че ти го пуснем на много тънкажна цена
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1716/100575611156642278012610386671BcSpB9FZE0f8lSroNmc. JPG


Ужас огромно и неудобнО! Хора земете си един сони ериксон walkman или нещо подобно! Аз никога не сам имал и няма да имам МП3 или някакв плеър. 1во телефонът си е винаги с мене с хендсфрито, винаги мога да слушам музиката която искам! Не виждам нужда от мп3, при наличието на гсм с мп3!!??!?!?!?!?! Една още неудобна джаджа която да ти запалва празните места! Не мислите ли? Колкото и да е малка удобна и т.н.! трябва и нея да зареждаш и нея да макнеш...абе ужас...

dimi93
12-21-2009, 18:49
бе, не е никак тих. до преди няколко дни имах малкото лайно (4G) и не ми беше приятно да слушам, докато е на маХ.
факт е, че айподите свирят бая силно, но заводските им слушалки са плачевни. :(

Първият ми айпод беше 4-генерация, но първата ревизия - с монохромен дисплей и 20ГБ хард, взех го точно когато ги пуснаха в САЩ и неговите слушалки бяха БРУТАЛНИ - оригинален Altec Lansing. Просто никакви забележки към тях, но като пуснаха 4gen photo и за да пестят кинти смениха качествените слушалки с някакви боклуци, които са и до днес.



За фенката на Токио Хотел - можеш да си синхронизираш айпода не само с iTunes, но и с Windows Media Player, Winamp, Media Monkey (препоръчвам), floola и т.н.

ПП. Продай ми айфона си :)


ФЕНЪТ! ФЕНЪТ! МОМЧЕ СЪМ! Знам а другите програми, но едвам свикнах с 300 зора с айтюнс, че да си играя и с другите лайношини!

teenems
12-21-2009, 18:51
е тва е якия плеър, че ти го пуснем на много тънкажна цена
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1716/100575611156642278012610386671BcSpB9FZE0f8lSroNmc. JPG


Ужас огромно и неудобнО! Хора земете си един сони ериксон walkman или нещо подобно! Аз никога не сам имал и няма да имам МП3 или някакв плеър. 1во телефонът си е винаги с мене с хендсфрито, винаги мога да слушам музиката която искам! Не виждам нужда от мп3, при наличието на гсм с мп3!!??!?!?!?!?! Една още неудобна джаджа която да ти запалва празните места! Не мислите ли? Колкото и да е малка удобна и т.н.! трябва и нея да зареждаш и нея да макнеш...абе ужас...


И като слушаш от тела познай - после батерията ти как се прецаква.

dimi93
12-21-2009, 18:53
бе, не е никак тих. до преди няколко дни имах малкото лайно (4G) и не ми беше приятно да слушам, докато е на маХ.
факт е, че айподите свирят бая силно, но заводските им слушалки са плачевни. :(


А тей брат! Най-точното определение! ЛАЙНООООО!!!!! СИЧКИ ПРОДУКТИ НА ЕЙПЪЛ СА ЛАЙНА! И нищичко повече не бихи няма да си зема на тази скапана марка! НЕНАВИЖДАМ ЕПЪЛ!!!! ДРАЙФА МИ СЕ ОТ СИЧКИТЕ ИМ ПРОДУКТИ! И най-много ме е яд за парите които дадах за скапания айфон и толкова много се прецаках и до ден днешен ме е яд секи път като го видя и искам да зема и да го блъскам блъскам блъскам, докато си излея яда, но 1во да го нарежа малко по малко целия след това да го запаля! Ужасно много ме е яд за парите ми и за вс останало! Секи пат като го видя или го докосна иии проклинам деня в който си помислих да си го купя :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x НЕНАВИЖДАМ ЕПЪЛ! СМЪРТ ЗА ЕПЪЛ!!!!

pufkaxD
12-21-2009, 20:01
Аз имам синичък.Много съм доволна от него.Страхотен е! :grin: Няма дисплей и можеш да го закачаш по дрехите си .Аз лично си го купих от CCS за 120 лв. :-)

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 20:05
Аз имам синичък.Много съм доволна от него.Страхотен е! :grin: Няма дисплей и можеш да го закачаш по дрехите си .Аз лично си го купих от CCS за 120 лв. :-)

колко памет ???

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 20:07
бе, не е никак тих. до преди няколко дни имах малкото лайно (4G) и не ми беше приятно да слушам, докато е на маХ.
факт е, че айподите свирят бая силно, но заводските им слушалки са плачевни. :(


А тей брат! Най-точното определение! ЛАЙНООООО!!!!! СИЧКИ ПРОДУКТИ НА ЕЙПЪЛ СА ЛАЙНА! И нищичко повече не бихи няма да си зема на тази скапана марка! НЕНАВИЖДАМ ЕПЪЛ!!!! ДРАЙФА МИ СЕ ОТ СИЧКИТЕ ИМ ПРОДУКТИ! И най-много ме е яд за парите които дадах за скапания айфон и толкова много се прецаках и до ден днешен ме е яд секи път като го видя и искам да зема и да го блъскам блъскам блъскам, докато си излея яда, но 1во да го нарежа малко по малко целия след това да го запаля! Ужасно много ме е яд за парите ми и за вс останало! Секи пат като го видя или го докосна иии проклинам деня в който си помислих да си го купя :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x НЕНАВИЖДАМ ЕПЪЛ! СМЪРТ ЗА ЕПЪЛ!!!!

само заради слушалките ли?? хайде били моля те разкажи преживяванията си с ейпъл вибрацията ли ти е слаба ??? :shock: :D :D :D :D :D

Не бе ебавам се. Чесно кажи защо толкова хейтиш ам???

pufkaxD
12-21-2009, 20:13
Аз имам синичък.Много съм доволна от него.Страхотен е! :grin: Няма дисплей и можеш да го закачаш по дрехите си .Аз лично си го купих от CCS за 120 лв. :-)

колко памет ???

1гб

tuzaro
12-21-2009, 20:14
абе на мен ли ми се струва или dimi93 си противоречи??

dimi93
12-21-2009, 20:20
Звука му е ужасно тих! Камерата снима повече от ужасно! Развали се и спря да се зарежда, слееп-а му да бачка тон колоните и микрофона. Зеха ми 100 лв за ремонта на тая шибана бричка :@.... Опраиха я! Върнаха ми я! Работи 2 дена и му се прееба вибрацията! Но ме е страх да го дам на ремонт, за да не ми земат пак 1000 лв! И без друго е толкова тих, и единстжения начин да разбера дали звание да го дигам непрекаснато и без причина :@:@:@:@ ей така профилактично, може пък и да звани! ЕБАХТИ ТАШАКА! Свири толкова тихо, и на слушалки е тих! Струваше ужасно много пари! Батерията му даржи само 1 - 2 часа, ако гледам видео или слушам музика. Кел мии файдата от ебаните му игри и приложения? Като и 10 мин не мога да играя шото батерията ше падне на 1/2 ???? Та кажете ми един плюс на това ЛАЙНО шибаното? Че струва майка си и баща си ли? Че не мога да го ползвам за елементарните неща за които е направено? Т.Е. ДА ЧУЯ ЧЕ ЗВАНИ!? Ви - Фи обхвата ако може да се говори за такав е винаги на нула! ТРЯБВА ДА ГО ДОПРА ПОДЧЕРТАВАМ ДОПРА ДО РУТЕРА! ЗА ДА ИМАМ НЕТ! И то какъв нет? Ужасно бавен и отвратителен. Обхвата му е ужасно малък и абе ужъс...ужъс...

tuzaro
12-21-2009, 20:25
значи викаш за кво са ви плеъри, слушайте музика от телефона, а се оказа че твоя телефон не го бивъ.... айфоните са хубави телефони и цените не са им много по високи от на нокиа примерно.

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 20:33
Аз имам синичък.Много съм доволна от него.Страхотен е! :grin: Няма дисплей и можеш да го закачаш по дрехите си .Аз лично си го купих от CCS за 120 лв. :-)

колко памет ???

1гб


Преебавка :(



Звука му е ужасно тих! Камерата снима повече от ужасно! Развали се и спря да се зарежда, слееп-а му да бачка тон колоните и микрофона. Зеха ми 100 лв за ремонта на тая шибана бричка :@.... Опраиха я! Върнаха ми я! Работи 2 дена и му се прееба вибрацията! Но ме е страх да го дам на ремонт, за да не ми земат пак 1000 лв! И без друго е толкова тих, и единстжения начин да разбера дали звание да го дигам непрекаснато и без причина :@:@:@:@ ей така профилактично, може пък и да звани! ЕБАХТИ ТАШАКА! Свири толкова тихо, и на слушалки е тих! Струваше ужасно много пари! Батерията му даржи само 1 - 2 часа, ако гледам видео или слушам музика. Кел мии файдата от ебаните му игри и приложения? Като и 10 мин не мога да играя шото батерията ше падне на 1/2 ???? Та кажете ми един плюс на това ЛАЙНО шибаното? Че струва майка си и баща си ли? Че не мога да го ползвам за елементарните неща за които е направено? Т.Е. ДА ЧУЯ ЧЕ ЗВАНИ!? Ви - Фи обхвата ако може да се говори за такав е винаги на нула! ТРЯБВА ДА ГО ДОПРА ПОДЧЕРТАВАМ ДОПРА ДО РУТЕРА! ЗА ДА ИМАМ НЕТ! И то какъв нет? Ужасно бавен и отвратителен. Обхвата му е ужасно малък и абе ужъс...ужъс...

Хихихииииии, да не би тия от които си го купил да са медиуми и да са ти видяли аватара и нарочно да са ти продали някаква китайска реплика :-D :-D :-D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

Madness
12-22-2009, 19:06
мен щипката ми се струва голям +
иначе сега са пуснали някакви нови пак без екран и без копчета,сциона май ги спомена в началото

EarthShaker,тва къв модел е,разкажи ми малко и има ли отзад няква закачалка или така ми се струва

EarthShaker
12-22-2009, 19:21
мен щипката ми се струва голям +
иначе сега са пуснали някакви нови пак без екран и без копчета,сциона май ги спомена в началото

EarthShaker,тва къв модел е,разкажи ми малко и има ли отзад няква закачалка или така ми се струва

да с щипка е, но моята съм си я махнал.. има и по 8гб памет.. абе като шафъл, но без недостатъците му:)

Sansa е марката, sandisk е модела

PsychologicalDisorder
12-22-2009, 19:22
Eдни вафли да сте виждали тука?

Madness
12-22-2009, 19:47
харесва ми
розовото :D

като събера още малко парички ше ти питам още
видях го 133лв за 2гб в гет.бг

и все пак шуфълчето ми харесва пък

благодаря за помощта :)

EarthShaker
12-22-2009, 19:50
молим.. като купиш нещо се похвали :)

lDoLLl
12-22-2009, 20:18
една приятелка има розовичък, действително е много сладък и удобен, ама вади покъртително дразнещ и проглушителен звук (сигурно е от слушалките, ама е по-зле и от стар руски транзистор)