PDA

View Full Version : BDSM за или против



Qamstel
12-20-2009, 20:23
Общо взето това е :) харесвате ли BDSM иии каква роля бихте искали да имате ако го практикувате :oops:

anika17
12-20-2009, 20:29
Общо взето това е :) харесвате ли BDSM иии каква роля бихте искали да имате ако го практикувате :oops:

харесваме го!
бих играла ролята на мистрес Аника :D

Qamstel
12-20-2009, 20:37
Общо взето това е :) харесвате ли BDSM иии каква роля бихте искали да имате ако го практикувате :oops:

харесваме го!
бих играла ролята на мистрес Аника :D Бях сигурен че ще отговориш по този начин :D :oops: :oops:

anichka12345678
12-20-2009, 20:43
Общо взето това е :) харесвате ли BDSM иии каква роля бихте искали да имате ако го практикувате :oops:не ми допада и не бих го практикувала.

anika17
12-20-2009, 20:44
Общо взето това е :) харесвате ли BDSM иии каква роля бихте искали да имате ако го практикувате :oops:

харесваме го!
бих играла ролята на мистрес Аника :D Бях сигурен че ще отговориш по този начин :D :oops: :oops:

:D

Azgalor
12-20-2009, 22:08
Общо взето това е :) харесвате ли BDSM иии каква роля бихте искали да имате ако го практикувате :oops:не ми допада и не бих го практикувала.
+1

DieselBlood
12-20-2009, 23:29
Определено няма да изпитвам удоволствие,ако партньорката ми е овързана с ня'кви вериги работи.

anika17
12-21-2009, 00:20
Определено няма да изпитвам удоволствие,ако партньорката ми е овързана с ня'кви вериги работи.

бдсм-а не е само вериги. има хиляди различни разновидности, ролевите игри са също част от бдсм.
еротичните игри с фетиши, които предразполагат към секс,
еротичните облекла, например високите токчета, латекса, корсетите...
разнообразието е голямо..не е само бой и е***е и сръбска музика :D

wilks
12-21-2009, 00:40
Харесва ми, но не всичко, и без крайности. Важното е и двамата да изпитваме взаимно удоволствие от това, което правим. И да си спазваме личните прагове на поносимост, и ако ги преминаваме, то да е само колкото за засилване на чувствителността и възбудата.

В повечето случаи съм бил dominant - лек спанк, евентуално внимателен фистинг, mind control :) От любопитство бих пробвал и обратната страна - аз да съм доминиран, но досега не съм попадал на някоя, която да иска. :oops:
Иначе cosplay-я и roleplay-я са си класика. :smt079 :smt111
(хахаха Дядо Коледа с бич, и чувалче с различни вибратори и дилдо...примерно :-D )

PaulCrewe
12-21-2009, 00:52
Чакай, чакай, че се обърках. Това малко като хаус музиката - всеки прави нещо и веднага го обявяват за различна разновидност на стила от останалите и пълна бъркотия накрая.

Пухкавите розови белезници към коя група са? Трябва ли да го споменавам на терапевта си или не. :D

sifon4o
12-21-2009, 16:42
А вие знаете ли, че в тоя сайт дори и търсачка има ??? Невероятно, но факт :-o

gogo4o4o
12-21-2009, 17:45
Баси, никой не каза, че иска да е сенатор Палпатин. :lol:

По темата: нямам нищо против BDSM, стига да не го практикувам :P

bashtamiekonduktor
12-21-2009, 17:59
Обичам да ме пошляпват... :oops: Пък и на по сериозни неща държа :P

hahavteen
12-21-2009, 18:28
Харесва ми приятелят ми да доминира и да прави каквото си иска с мен, да е груб, да ми държи ръцете, да играем роли... Той още не се отпуска да ми причини болка макар че аз определено търпя и когато съм възбудена ми действа страхотно да ме дръпне по-силно за косата или да ме шляпне... Също усещам че като съм близо до момента в който ще свършва все му слагам ръката на гърлото си... :oops:
За сега експериментираме но не сме правили нищо екстремно а и не мисля че ще се стигне до там.
Като цяло съм щастлива че е толкова доминантен в леглото и аз мога да се отпусна, да не мисля за нищо и просто да изпълнявам това което ми се казва. :)

anika17
12-21-2009, 22:18
Харесва ми приятелят ми да доминира и да прави каквото си иска с мен, да е груб, да ми държи ръцете, да играем роли... Той още не се отпуска да ми причини болка макар че аз определено търпя и когато съм възбудена ми действа страхотно да ме дръпне по-силно за косата или да ме шляпне... Също усещам че като съм близо до момента в който ще свършва все му слагам ръката на гърлото си... :oops:
За сега експериментираме но не сме правили нищо екстремно а и не мисля че ще се стигне до там.
Като цяло съм щастлива че е толкова доминантен в леглото и аз мога да се отпусна, да не мисля за нищо и просто да изпълнявам това което ми се казва. :)

Ти явно обичаш да си от другата страна, като Sub.
На мен повече ми допада - Fem Dom.
И двете роли си имат огромни предимства.
Понякога е хубаво също и да се разменят, за да не стане монотонно....

hahavteen
12-22-2009, 08:22
Ти явно обичаш да си от другата страна, като Sub.
На мен повече ми допада - Fem Dom.
И двете роли си имат огромни предимства.
Понякога е хубаво също и да се разменят, за да не стане монотонно....

Мда submissive съм :)
Не мога да си представя аз да водя парада... Освен когато той ми каже но тогава пак правя това което той иска от мен... Абе странна работа ама приятна :D

Wrathchild
12-22-2009, 10:14
Определено и аз предпочитам да съм командваната страна. Плесници по задника си категорично НЕ харесвам, за сметка на това обожавам силното дране и здравите захапки по врата и раменете.

Dimana99
12-22-2009, 10:20
Всеки да си прави каквото иска. Аз съм ЗА

Violenza
12-22-2009, 16:00
И аз съм 'за'. Определено обичам грубостите в секса, стига да не се прекалява с тях... говоря за нанасяне на телесни повреди.

gogo4o4o
12-22-2009, 17:07
И аз съм 'за'. Определено обичам грубостите в секса, стига да не се прекалява с тях... говоря за нанасяне на телесни повреди.

15 минути груб секс, цял живот инвалид.

sifon4o
12-22-2009, 17:31
Отново се повтарям... Има търсачка - понякога е полезна !!!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=303802

howland
12-23-2009, 15:34
anika и slun4ice кефят. Браво, момичета! :D

FuReRa
12-23-2009, 18:04
Определено няма да изпитвам удоволствие,ако партньорката ми е овързана с ня'кви вериги работи.

бдсм-а не е само вериги. има хиляди различни разновидности, ролевите игри са също част от бдсм.
еротичните игри с фетиши, които предразполагат към секс,
еротичните облекла, например високите токчета, латекса, корсетите...
разнообразието е голямо..не е само бой и е***е и сръбска музика :D

Не знам ,но започвам да се влюбвам :D
Харесва ми BDMS-то :)

howland
12-23-2009, 19:05
харесваме го!
бих играла ролята на мистрес Аника :D

А кой ще е верният ти слуга? 8)