PDA

View Full Version : Кой искате да спечели СЪРВАЙВЪР 4?



mince
12-21-2009, 11:14
Кой искате да спечели СЪРВАЙВЪР 4?

amk933
12-21-2009, 11:36
Не съм гледал и един епизод поради липсата на време, но ще гледам финала. Може ли някой да каже кой какъв е и кой е най-вероятно да спечели? :)

lenito_sf
12-21-2009, 12:35
Киро..но го изгониха.
и оня Любо ли къв беше..снощи дето беше с Киро..но няма ги..
само да не е жена :)

PurpleDream
12-21-2009, 14:32
и тримата които останаха са ми противни :?

RoYaLTy
12-21-2009, 14:46
Обама... Ами Ива стигна чрез схеми и предателства срещу хора които и бяха верни. Почти всички в журито са излъгани от Ива.... Люси е послушното куче на Ива което и до сега неможе да осъзнае Ива как прецаква всички и как можеше да прецака и нея. Просто така Ива реши да не излъже нея, а други момичета от коалицията която тя създаде. Георги така и не се разбра как стигна до финала... слаб играч е... прави шоу с неговите изказвания... ама не е правил разни коалиций и не е лъгъл

И тримата не са достойни ама така да се каже според мен Георги е най малкото зло. И така в 3 от 4 Сървайвъра трябва да избираме най-малкото зло само Ники беше достоен да спечели сървайвър (3)

Tempest
12-21-2009, 14:58
абе от изброените Ива си заслужава... Люси си стигна на магия до там, Жоро и той... макар и предала доста хора, тя печели игри.. много игри... и то сега не е кой искаме да спечели, а да погледнем реално кой ще спечели - това няма да е Ива... най-вероятно Жорко ;)

Човека, спечелил най-много от Сървайвър - това е Кирчо.. той се превърна в мой идол, евала му!

amk933
12-21-2009, 14:59
Ахам. Мерси. Така знчи Люси няма да е. Най-тъпото е да си нечие послушно куче. Следващата глупост е да предадеш всички и всичко в името на някакви си кинити -> и Ива не ме кефи. Остана само този Георги.

ПС: Иначе смятам, че и Жоро Костадинов спечели честно, освен Ники. А кой друг е печелил, че ми се губи цял сезон нещо? :-o

Tempest
12-21-2009, 15:04
Нели... с нещо като Жоро... тихата вода е най-дълбока, нали? :D

amk933
12-21-2009, 15:24
Нели... с нещо като Жоро... тихата вода е най-дълбока, нали? :D

Дам, дам...обаче Жоро беше силен играч според мен де... :)

Tempest
12-21-2009, 15:39
Нели... с нещо като Жоро... тихата вода е най-дълбока, нали? :D

Дам, дам...обаче Жоро беше силен играч според мен де... :)

аз ти говоря за тоя Жорко тука, дето и той не знае защо е тука... и сега ше спечели, щото всички са на мнението за по-малкото зло...

amk933
12-21-2009, 18:00
Абе хора вие базикате ли ме. :shock:

Включвам си телевизора и 5 минути си чудя т'ва едното мъж ли е жена ли е...По името разбирам, че сега е жена. До него се усмихва паразитно и ехидно някакъв рус пудел, който отговаря като телефонния ми секретар без много мисъл и повтаря едно и също нещо по 15 различни начина на всички въпроси. И на финала се появява той, мъжът, който има крещяща нужда от логопед и часове по БЕЛ, защото формулирането на смислови цялости и обособяването им в изречения изглежда като някаква химера, принадлежаща само на учените от НАСА. Направо ми иде да си стегна куфарите и с един еднопосочен билет да замина към Сахара, където да умра на спокойствие без да се чудя как да си инквизирам телевизора. Т'ва, ако ще са ми финалистите, ми иде да се лиша от повече мъчения доброволно...

Точно се настаних удобно, удобно да гледам телевизия и хоп на екрана ми се появиха няк'ви нови биологични видове... :shock:

Lincheto
12-21-2009, 18:34
Тая Ива така ме дразни..

onqtam
12-21-2009, 18:48
а кой гледа простотии и се вълнува от тях? :-o

PurpleDream
12-21-2009, 19:15
Жоро спечели ай честито му :D

ThisIsMe
12-21-2009, 19:39
Честито на Жорко..достоен и честен,скромен,има нужда от парите и според мен ще ги използва рационално.Евала му на момчето,че е преминал през толкова трудности.Наистина си заслужи парите.А тоя травестит Ива Пранджева , не мога да го гледам т'ва същество.

ThisIsMe
12-21-2009, 19:55
Честито на Жорко..достоен и честен,скромен,има нужда от парите и според мен ще ги използва рационално.Евала му на момчето,че е преминал през толкова трудности.Наистина си заслужи парите.А тоя травестит Ива Пранджева , не мога да го гледам т'ва същество.
всички забравихме, че се отказваше от игри, че се излежаваше и прочее
е ,и?
човека сам си е преценил силите и е постъпил ,както трябва.Поне се нахрани,а останалите от завист взеха да го оплюват.Ами какво да кажем за останалите финалисти,пълен ужас.Мики-през цялото време вървеше зад гъза на Ива...никаква самостоятелност,никакви цели.А тази Ива-веднъж в Сидни си е служила с измама,та сега ли няма да го направи?ами направи го.Предаде цялото племе,предаде доверието на всички.Защо да побеждава Ива?защото е известна и прославена ли?
Може да има известност,но щом човечното в нея липсва,всичко се губи.Жоро може да не е богат и известен,но честта и достойнството го направиха богат.Ива избира пътя на измамата,за да стигне до парите,а Жоро ,пътя на доброто.Там е огромната разлика между двамата.