PDA

View Full Version : *НЕОБИКНОВЕН* проблем в училище!



Violeta1993
12-21-2009, 12:03
Здравейте,

Аз съм Вили на 17 години от град София. Имам проблеми в училище, за нещастие съм попаднала в доста зловещ клас и имат доста странни идеи и ме карат да ги реализирам ... под старнни идеи имма впредвид хем странни, хем НАИСТИНА ИЗВРАТЕНИ! Така започва моята история ...
Това е моето ежедневие:
СРАМ МЕ Е ДА ГО КАЖА, НО НЯМАМ ДРУГ ИЗБОР - ИСКАМ ДА ВИ СПОДЕЛЯ!!!! :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Идвам на училище и обекновено още от входа на училището чувам поне от 5 страни - Здравей, Робче. Как си ? ... Краката са ми мръсни ... Плюят ... като ме видат ми заповядват да си отворя устата и почват с плюнките, бутат ми чорапи и НИЩО НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ СРЕЩУ ТОВА НЕЩО! Те се гаврят, подиграват и ме унижават пред училището - имаше един случай един съученик нарочно си изряза ноктите на краката и ми ги набута в устата. Опитах се да се противопоставя и ме бутнаха в една локва и започнаха да ме тъпчат,плюят и обиждат.
МОЛЯ ВИ, КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ ? Не мога да отида да кажа всичко това на директорката, защото няма да ми повярват, а изключено да го кажа на родителите ми! ВИЕ КАК БИХТЕ ПОСТЪПИЛИ В ТАЗИ СИТУАЦИЯ ? Искам и аз да водя нормален тинейджърски живот!!!!! :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :roll:

Mi6inka
12-21-2009, 12:12
Защо да е изключено да кажеш на родителите си или на директорката... защо да не ти повярват...щом го правят в училище пред всички...значи не е чак толкова трудно да го докажеш... Поговри с някой..класен ръководител, директор, психолог на училището... невъзможно е да няма към кого да се обърнеш..просто ти не искаш да го направиш, не е срамно да потърсиш помощ.Ако темата не е ебавка..заеми се сериозно с това, защото никой няма право да ти съсипва по този начин живота и да ти оставя душевни травми.

SunLov3
12-21-2009, 12:13
друго училище или психолога

Abigoria
12-21-2009, 12:51
Говори с родителите си! След това с класния ръководител, училищния психолог и директора. Такова поведение не е нормално! Може да пуснеш оплакване и на тези малки лайнярчета да им издадат забрана да те доближават.(Процедурата ми е чужда, но ще поразпитам и ще ти кажа...) Не чакай да спрат- НЯМА да спрат! Ако ти не потърсиш помощ, не очаквай някой да ти я даде!

amk933
12-21-2009, 13:04
Ограничителна заповед... :)

ivcheto0o
12-21-2009, 15:54
това ми зву4и малко нереално....Но все пак може да говори6 с родители те си,у4ители,директор,психоло га в даскало.Друг вариант е да смени6 у4или6тето.

elito0o0o0
12-21-2009, 15:55
Колко ``оригинално``.. На 11-12 годишната авторка с богато просташко въображение й пожела пожелавам от сърце да я бутнат от някой мост!

padnaloblak
12-21-2009, 15:56
всички малтретирани и всички жертви на насилие се срамуват да си признаят. но само тези които са успели да предприемат тази крачка оцеляват и имат шанса да станат хора както се казва ..!!!! така че събери кураж и поискай помощ!!!! не е срамно да се помолиш за помощ! нужно е! никой не оцелява сам .

danibebi
12-21-2009, 17:51
Моми4е защо да е изклю4ено?Абе не се излагай,опла4и се на директорката и на родителите си и мисля,4е 6те е по-добре да се преместиш в друго у4илище.. :shock: помисли над идеята ми,ако наистина си в такова положение така 6те е най-добре.. :? :?

bebkata
12-21-2009, 17:57
Е чакай т'ва гадно ли е ?! Що не изчакаш да ти се изходят в устата .. :-x :-x :-x Неможела да каже на родителите си .. И защо ако не е тайна .. Пък има и полиция на този свят за Бога ..

Защоо си измисляш ?!?! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Липса на внимание? Комплексираност .. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

danibebi
12-21-2009, 17:59
Може темата да не е ебавка..вие неможе да сте сигурни..и не би било зле да дадете по 1 съвет4е вместо да говорите,4е е ебавка.. :(

bebkata
12-21-2009, 18:13
Може темата да не е ебавка..вие неможе да сте сигурни..и не би било зле да дадете по 1 съвет4е вместо да говорите,4е е ебавка.. :(

Мисля , че предложенията са ясни .. К'во повече да ѝ кажем ?! Support всеки ден до училище?! Има 4 опции :
а.) родители
б.) директорката
в.) полиция
г.) ново даскало

Като не иска ще търпи ! А ти що не вземеш да дадеш някой съвет или само дрънкаш колкото да не заспиш :-x

someonerandom
12-21-2009, 18:26
Според вас,ако беше истина,щеше ли да се представи толкова подробно?Или щеше да я е страх,че никой от тези,които се гаврят с нея,ще види темата и ще стане по-зле?А това,че пусна първото мнение и повече не се е обадила в темата?

Violeta1993
12-21-2009, 18:33
Не е толкова просто.Ако разберат, че съм се оплакала някъде съвсем ще ми се стъжни :booooomb: По-добре да съм робиния в тяхните очи, отколкото да ме бият :|

UNITED
12-21-2009, 18:53
Не е толкова просто.Ако разберат, че съм се оплакала някъде съвсем ще ми се стъжни :booooomb: По-добре да съм робиния в тяхните очи, отколкото да ме бият :| Добре,казах че темата ти е ебавка но само защото до сега не съм виждал подобно нещо... Ще си представя,че всичко което си описала е истина,как може при такова отношение все още да стоиш мирно и кротко като се оплакваш на непознати за теб хора,които с нищо немогат да ти помогнат ??? Ами вземи сподели с директора бе,кажи му да им направи забележка но не открито (защото може да стане още по опасно ) просто да влезе в клас с няква наредба уж,че насилието в даскало се накзва така и така,така и така.... нека постепенно ги предупреди и ако няма ефект,вече ще се обърнеш към полиция за да се свържат с родителите на "хората" които ти причиняват подоно унижение и страх... Но не забравяй,че преди всичко трябва да поговориш с родителите си защото по голяма подкрепа от семейството няма кой друг да ти окаже :) .

П.С-Казваш,че те бият ? До колкото разбрах е сериозно... Майкати,баща ти.Не забелязват ли,че ти има нещо по лицето ? Като да речем,синини,зачерваване,о раскване,ако щеш даже и рани ?Би трябвало да те питат какво ти има,и ако те попитат поговори с тях :) Положението наистина ми се вижда мн сериозно :)

П.С 2-Все още мисля,че темата е ебавка но все пак... :)

Shadowsogirl
12-21-2009, 19:01
Звучи изтъркано, но тия, които те нападат, искат и очакват точно това... Ти да си траеш, да търпиш унижението, защото те е страх, че ще стане по-зле. Мислейки в дребни детайли си мислех просто за училищния ти живот, че след година и нещо няма да си с тях.. Но в мащаб... Това е един живот, един съсипан живот. Потърси помощ! Не е срамно, не е глупаво, човешко е в такава ситуация да искаш, да изискваш да ти се помогне, защото това НЕ е нормално... Не знам какви са тия изроди дето ти го причиняват всичко това, но просто е отравтително. Така че върви при родителите си, при директорката, при педагогическият съветник, при класния, няма значение при кой, но се оплачи, тропни с крак и се опълччи срещу тия тъпаци. Адски ми е опротивяло от такива хора!
И все пак... Дано темата е ебавка на някоя безмозъчна гъска, защото описаното е ужасно и на никого не го пожелавам.

MissHouse
12-21-2009, 19:24
Има 2 варианта щом не искаш директор и родители ..

I. Първия вземи си един такъв golden desert eagle и се самоубий

http://ic2.pbase.com/u30/num3/upload/18916847.goldeneagle.jpg


II. Втория е вземи си вече така подобрена М16 и ако имаш повече приятели вземаш и повече пълнители и си ти :)

http://www.defensereview.com/1_31_2004/M16%20VIPER-XRP%20with%20ACOG.jpg




ох глупак ...
не го слушай икренно ти съ4увствам горката ... а някви тъпи кифли се праят 4е живота им е гаден пък ако живееха твоя ... ти си супер силна възхищавам ти се . просто смени у4илището и стила си успех :( :( :-)

elito0o0o0
12-21-2009, 19:52
Колко ``оригинално``.. На 11-12 годишната авторка с богато просташко въображение й пожела пожелавам от сърце да я бутнат от някой мост!

Ей овцо, не се прави на много оборотна, щот си 14 годишна пикла... Д**а лекето! Може да е ебавка, но според мен темата е истина, защото съм видял доста неща и не се учудвам... Моя съвет е следващия път, ако ти подадат крак им го ухапи... Може да отнесеш някой удар, но ще си знаят за другия път ;)Не съм овца,а съм човек. И може да съм на 14 ,но мозъка ми има 2 пъти повече гънки от твоя и на авторката мозъка взети заедно.На много теми като на тая пикла темата съм ставала свидетел и вече мога да преценя кое е ебавка и кое не,това че си от село и пасеш овцете мен не ме интересува,ясно..!?

Mi6inka
12-21-2009, 21:25
Не съм овца,а съм човек. И може да съм на 14 ,но мозъка ми има 2 пъти повече гънки от твоя и на авторката мозъка взети заедно.На много теми като на тая пикла темата съм ставала свидетел и вече мога да преценя кое е ебавка и кое не,това че си от село и пасеш овцете мен не ме интересува,ясно..!? [/i]

Абе смотло, не ми обяснявай к'во може да прецениш. Неква 14 годишна дрисла ще ми разправя, че можела да прецени ... :-x Не се прави на много остроумна, защото ще видиш чий мозък има повече гънки !


ти па комплексиран/а, някакъв/някаква дето завиждаш на момичето, че има акъл в главата и я уважават хората, не можеш ли да се изразиш като нормален човек, претендиращ, че има гънки на мозъка си...какво само редиш, бе...не си интересен/сна!Като нямаш какво да казаваш по темата изобщо не се обаждай..ще държи сметка на другите кой какво да мисли и да казва..


п.с. Извинявам се, че отклоних темата

bebkata
12-21-2009, 21:27
Не съм овца,а съм човек. И може да съм на 14 ,но мозъка ми има 2 пъти повече гънки от твоя и на авторката мозъка взети заедно.На много теми като на тая пикла темата съм ставала свидетел и вече мога да преценя кое е ебавка и кое не,това че си от село и пасеш овцете мен не ме интересува,ясно..!? [/i]

Абе смотло, не ми обяснявай к'во може да прецениш. Неква 14 годишна дрисла ще ми разправя, че можела да прецени ... :-x Не се прави на много остроумна, защото ще видиш чий мозък има повече гънки !

Aко обичаш дръж се с уважение към момичето ! Какво нападаш ?! Нали всеки си има свое мнение ?! И какво от това , че е на 14? Искам да ти кажа , че възрастта няма значение ;) Може да е на 14 , но да и сече мозъка като бръснач ;) Да ти кажа чесно малко са момичетата като нея , които имат свое собствено мнение и могат да го изразяват !

Наистина не си намерил с кого да се заяждаш ;)

toncho883
12-21-2009, 21:27
Ще държа сметка на който преценя, вие не сте тези които ще казвате к'во да правя! А за този който каза, че елито е модел за подражание... Ноу комент :Х

п.п Охх, много сте ми глупави горките :Х Вие спите в тоя форум бе, ей хора GET A LIFE !

bebkata
12-21-2009, 21:32
Ще държа сметка на който преценя, вие не сте тези които ще казвате к'во да правя! А за този който каза, че елито е модел за подражание... Ноу комент :Х

Ами не мислиш ли , че този някой (в случая amk933) , познава elito0o0o0 добре и за това казва , че е модел за подражание ? Аз ако съм на теб не бих нападала някой , който не познавам и на всичко отгоре останалите го / я подкрепят :) Смешен/а си :)

П.С.: Като ще държиш сметка и ние ще ти държим на теб :) И си отвори учебника по български език от 7-ми клас , за да си научиш правописните правила и пунктоацията :)

УСПЕХ :-D

iiordanova
12-22-2009, 08:07
Може и да е ебавка..
Но .. ако не е .. говори с класния си ръководител , а той да говори с директора.
Или се премести в други училище..

elito0o0o0
12-22-2009, 09:15
toncho883
Мозъкът ти е гладък като ледена пързалка.Всички гънки ,които имаш са изпълнени с простотия.. Какво да ти кажа? Мога да съм на 14,но в много отношения съм по-добре от теб и то със сигурност. Дори една амеба би разсъждавала по-добре от теб! Аз с хора,които не знаят как са попаднали на този свят не се занимавам много ,много.. ;) У лево.. ;)

danibebi
12-22-2009, 10:47
Може темата да не е ебавка..вие неможе да сте сигурни..и не би било зле да дадете по 1 съвет4е вместо да говорите,4е е ебавка.. :(

Мисля , че предложенията са ясни .. К'во повече да ѝ кажем ?! Support всеки ден до училище?! Има 4 опции :
а.) родители
б.) директорката
в.) полиция
г.) ново даскало

Като не иска ще търпи ! А ти що не вземеш да дадеш някой съвет или само дрънкаш колкото да не заспиш :-x
Аз и дадох ;) Това,4е не си си направила труда да погледнеш не е мой проблем..

Dimana99
12-22-2009, 11:15
Това звучи доста нереално..

Korrnyy
12-22-2009, 11:16
Авторката е ебати мазохиста :booooomb:
На твое място да съм се преместила 1284748344834895730475075 пъти :booooomb:

clever
12-22-2009, 19:34
Здравейте,

Аз съм Вили на 17 години от град София. Имам проблеми в училище, за нещастие съм попаднала в доста зловещ клас и имат доста странни идеи и ме карат да ги реализирам ... под старнни идеи имма впредвид хем странни, хем НАИСТИНА ИЗВРАТЕНИ! Така започва моята история ...
Това е моето ежедневие:
СРАМ МЕ Е ДА ГО КАЖА, НО НЯМАМ ДРУГ ИЗБОР - ИСКАМ ДА ВИ СПОДЕЛЯ!!!! :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Идвам на училище и обекновено още от входа на училището чувам поне от 5 страни - Здравей, Робче. Как си ? ... Краката са ми мръсни ... Плюят ... като ме видат ми заповядват да си отворя устата и почват с плюнките, бутат ми чорапи и НИЩО НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ СРЕЩУ ТОВА НЕЩО! Те се гаврят, подиграват и ме унижават пред училището - имаше един случай един съученик нарочно си изряза ноктите на краката и ми ги набута в устата. Опитах се да се противопоставя и ме бутнаха в една локва и започнаха да ме тъпчат,плюят и обиждат.
МОЛЯ ВИ, КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ ? Не мога да отида да кажа всичко това на директорката, защото няма да ми повярват, а изключено да го кажа на родителите ми! ВИЕ КАК БИХТЕ ПОСТЪПИЛИ В ТАЗИ СИТУАЦИЯ ? Искам и аз да водя нормален тинейджърски живот!!!!! :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :roll:
кажи на вашите и на директорката
друг начин няма
и потренирай малко за да се засилиш да ги удряш :D :D

п.п.малко като ебавка ми се струва темата ама карай.. :razz: :oops:

Violeta1993
12-22-2009, 22:19
Благодаря ви, че ми съсипахте темата :)

amk933
12-22-2009, 22:25
Благодаря ви, че ми съсипахте темата :)

Дадохме ти съвети, аз също. Просто темата изглежда нереално унизителна. Ако наистина търпиш такова нещо, не си добре...Махни се, оплачи се, избягай...

bebkatakloshkata
12-23-2009, 02:55
Здравейте,

Ех, и аз бих желал да си имам такава робиня, а пък както и нокти хапва - супер. HAHAHAH

bebkata - Извинявам се, че се намесвам във вашия спор с toncho883, но в случай ти си смешната! - Защо ли се чудиш ? Защото нали се сещаш, че в този странен свят има нещо като "Йерархия" и съответно това нещо, което го пишеш тук, не можеш да го кажеш наистина - Най-малкото, защото си много под годините на някой хора и просто не е етично нали мило момиче ? Не можеш да поучаваш хората, какво трябва да направят и какво не - като ти самата не знаеш какво искаш от този живот и съм 100 % убеден в това нещо.
Не знаеш как се пише не знам и го пишеш "незнам" и къде си тръгнала да претендираш, че си нещо повече ?
Ясно е това, че след този мой пост веднага ще те защитят с някакви псевдо-мнения от сорта - Тя е "модел за подражание", на теб ще ти се дигне самочуствието и си вече на 7-мото небе ... не си избивайте комплексите тук, приятели - няма нищо да постигнете освен едно форумно-самочувствие, че вече сте интелигентни и умни хора. Доста грешите - Все още много неща от живота има да видите, но аз не съм човека, който ще ви обеснява - за това нещо имате си майка и баща, който трябва да ви напътстват. За голямо съжаление не го правят и вие си живеете в един ваш собствен свят - ще бъдете смачкани рано или късно. Някой беше написал, че не можеш да се оправиш сам ... Точно обратното е, искаш ли - можеш всичко. В живота трябва да разчиташ на себе си и да можеш да се оправяш сам! Надявам се, че ще приемете моят коментар като градивен-коментар и ще поправите вашите грешки.

Успех. ;)

MadeOfWater
12-23-2009, 11:29
Моля ти се кажи ми,че се шегуваш... :shock:
Как...ка...как може да им позволяваш да те тъпчат,като червей ?! :shock:

someonerandom
12-23-2009, 20:38
Я преди да пуснете мнение в тази тема,върнете се и я ПРОЧЕТЕТЕ,защото вече има само един малоумен спор и нищо повече.А темата(ебавка или не)първоначално е за едно момиче,тормозено в училище.Модераторите май са в коледна ваканция :D

Mauti
12-24-2009, 06:38
Смени училището .. ии говори с родителите сии

BooBless
12-24-2009, 12:35
премести се или говори с директорката ..няма др начин :?

Fruity
12-24-2009, 14:02
Силно се надявам да е ебавка.

MadeOfWater
12-24-2009, 14:53
Силно се надявам да е ебавка.

Не,не,не...
То просто не може да бъде истина това... :shock:

krem4et0
12-24-2009, 15:04
Едва подбрах тези мнения, които що-годе са по темата.
Отправям предупреждение към следните потребители: toncho883, elito0o0o0, Luscious_Heart и Jus7DreamBoy. Поведението ви е недопустимо и недостойно за този форум. Единствено и само заради празниците ви давам шанс. Модераторите не спим, ама и ние готвим постни манджички!

bebkata
12-24-2009, 16:05
Здравейте,

Ех, и аз бих желал да си имам такава робиня, а пък както и нокти хапва - супер. HAHAHAH

bebkata - Извинявам се, че се намесвам във вашия спор с toncho883, но в случай ти си смешната! - Защо ли се чудиш ? Защото нали се сещаш, че в този странен свят има нещо като "Йерархия" и съответно това нещо, което го пишеш тук, не можеш да го кажеш наистина - Най-малкото, защото си много под годините на някой хора и просто не е етично нали мило момиче ? Не можеш да поучаваш хората, какво трябва да направят и какво не - като ти самата не знаеш какво искаш от този живот и съм 100 % убеден в това нещо.
Не знаеш как се пише не знам и го пишеш "незнам" и къде си тръгнала да претендираш, че си нещо повече ?
Ясно е това, че след този мой пост веднага ще те защитят с някакви псевдо-мнения от сорта - Тя е "модел за подражание", на теб ще ти се дигне самочуствието и си вече на 7-мото небе ... не си избивайте комплексите тук, приятели - няма нищо да постигнете освен едно форумно-самочувствие, че вече сте интелигентни и умни хора. Доста грешите - Все още много неща от живота има да видите, но аз не съм човека, който ще ви обеснява - за това нещо имате си майка и баща, който трябва да ви напътстват. За голямо съжаление не го правят и вие си живеете в един ваш собствен свят - ще бъдете смачкани рано или късно. Някой беше написал, че не можеш да се оправиш сам ... Точно обратното е, искаш ли - можеш всичко. В живота трябва да разчиташ на себе си и да можеш да се оправяш сам! Надявам се, че ще приемете моят коментар като градивен-коментар и ще поправите вашите грешки.

Успех. ;)

E , хайде да не ми поправяш грешките , за да не поправя и аз твоите :) Няма значение кой кого ще подкрепи сещаш ли се ? Най - малко съм искала мнението ти :) :lol:

toncho883
12-25-2009, 00:17
Абе кифло, съмнявам се че някой изобщо те слуша вече, така че по-добре ходи пред огледалото си направи още някоя снимчица, че като ти гледам аватара к'ва си кифла ми става малко смешно :D :D
И спри да ми се правиш на безгрешната и само да търсиш чуждите грешки, ами се погледни себе си...Неграмотна особа си :)

elito0o0o0
12-25-2009, 08:59
krem4et0 Според мен toncho883 заслужава един хубав БАНан ,защото не спира да се заяжда,въпреки предупреждението ,което отправи.

someonerandom
12-25-2009, 09:23
ДО авторката:Ако е истина(ако е ебавка,просто не ми го побира главата как си го измислила,ако е истина също е уникално гадно,не знам какво да се надявам....)премести се в друго училище,това ти е шанса.Щом вече са свикнали да се държат така,никакви предупреждеия няма да ги спрат да продължават.Нямаш друг вариант.Ъжалявам,че съм толкова директен,обаче това е истината,а темата има нужда от едно мнение без увъртане и обиди.

toncho883
12-25-2009, 11:07
krem4et0 Според мен toncho883 заслужава един хубав БАНан ,защото не спира да се заяжда,въпреки предупреждението ,което отправи.

Модераторката има глава на раменете си и може да прецени кой е за банАН и кой не ! И спри да се мешаш където не ти е работа бе дете !

bebencetyy
12-25-2009, 21:43
krem4et0 Според мен toncho883 заслужава един хубав БАНан ,защото не спира да се заяжда,въпреки предупреждението ,което отправи.

Модераторката има глава на раменете си и може да прецени кой е за банАН и кой не ! И спри да се мешаш където не ти е работа бе дете !

Лелелее :-x :-x НЕ ВИ Е СРАМ ...
Момичето да се престраши да пише тема и вие да и я съсипвате . Със вашите прости мнения Всеки има право да каже квото мисли няма нужда да се заяждате :?
Според мене темата може и да не е ебавка .. но все пак се надявам
да бъде защото това е просто момиче след година завършващо да
му се съсипва така живота това е УЖАСНО .. Съвет премести се !!!
Неможе некви тъпанари да ти съсипват живота та те се гаврят с
твойто достойнство а ти им търпиш :shock: ...
Няма да помогне и да се оплачеш на директорката пробвай
с полицията не съм запозната но май се подават жалби за тормоз
насилие .. пробвай но не седи със скръстени ръце майкати се е грижила за те 17 години и накрая ти да бъдеш психично болна
заради някви си тамо .. Най вече трябва първо ваще да разберат
Айде успехи от мене дано темата е ебавка защото ми е много жал
за те :-)

Violeta1993
12-25-2009, 22:42
Айде успехи от мене дано темата е ебавка защото ми е много жал
за те :-)

Темата е ташак, може да спиш спокойно :-) :-)

Jus7DreamBoy
12-25-2009, 22:57
Айде успехи от мене дано темата е ебавка защото ми е много жал
за те :-)

Темата е ташак, може да спиш спокойно :-) :-)

призна си го най седне :razz: :razz: :razz: а на нас админите ни се карат ... :(

krem4et0
12-26-2009, 07:56
Айде, затваряме кипенците на тая тема!