PDA

View Full Version : какво значение има разликата във възрастта



kiborganaizer
12-21-2009, 14:10
поогледах тук,там и накрая реших да питам - какво мислите за разликата във възрастта.НО ще помоля преди да кажете какво мислите да си пишете годините за да се знае кои възрастови групи какво мислят и 13 годишните деца да не спамват с личен опит.аз съм на 21 и ми се оформя връзка с момиче което е на 16,меко казано ми е странно и се чуствам като педофил.вие в какви възрастови граници поставяте възможните си гаджета.

lentinko
12-21-2009, 14:19
:lol:

wolfdance
12-21-2009, 14:20
Във възраст, в която имате общи теми за разговор или общи забавления.

buuu
12-21-2009, 14:23
за любовта няма граници :)

amk933
12-21-2009, 14:26
Аз първо прочетох, че тя е на 21, а ти на 16 и :shock: :shock:

Но обратното е някак-си по-нормално. Не виждам проблем честно казано. В смисъл няма проблем, нито си педофил. :) Споко!

wolfdance
12-21-2009, 14:35
Ааа, дърт козел млада върбя лющеше е нормално, а какичка да мори младо гадже е ненормално... много сте напредничави...

sifon4o
12-21-2009, 14:47
Разликата ви е малка, виж сега ако беше 8 години тогава вече е много... Щом се харесвате няма никакъв проблем :)

anichka12345678
12-21-2009, 14:48
поогледах тук,там и накрая реших да питам - какво мислите за разликата във възрастта.НО ще помоля преди да кажете какво мислите да си пишете годините за да се знае кои възрастови групи какво мислят и 13 годишните деца да не спамват с личен опит.аз съм на 21 и ми се оформя връзка с момиче което е на 16,меко казано ми е странно и се чуствам като педофил.вие в какви възрастови граници поставяте възможните си гаджета. Аз лично предпочитам да са на мойте години или с 2-3 години разлика.До сега несъм имала допирни точки с някой по-голям от 4-5 години от мен ,както и с някой по-малак от мен с поне 3 години.Пък и несмятам ,че бих искала връзка с някой доста по-голям от мен.На не го ще му се иска семейство -деца ,а на мен още ми се живее.НА 18 СЪМ и според мен до 22-23 годишен е нормално за връзка.

hahavteen
12-21-2009, 14:51
Не виждам проблем. Аз съм на 20 а приятелят ми на 24 но не мога да кажа че се чувствам сякаш съм с някой по-голям и по-опитем макар че е и двете. Като цяло си мисля че в секса никога не можеш да си достатъчно опитен защото така и така с всеки нов партньор трябва да се нагаждаш към неговите желания и предпочитания и неговия "стил".
Темата ти е в раздел Секс и за това предполагам че там ти е проблема и за това задаваш възпроса....

golqmumnik
12-21-2009, 14:59
16 годишните са недоразвити физически и умствено ве,тарикат.Що не си фанеш наборка ве?Отговорът е щото е по-лесно да се занмаваш с пуберки,щото са тъпички и наивни лапета.За мен не е нормално да очакваш сериозна връзка с пуберка,иначе може да я боднеш веднъж-дваж.Или да й помагаш да си пише домашните :razz: Туй е моето мнение като 20+ годишен мъж,на който не му пука за закостенялото обществено мнение. 8)

Jeannie
12-21-2009, 15:04
Аз съм имала отношения с 13 години по-голям ... и си ни беше супер яко - и то не само за мен 8) Тъй че ако момичето е зряло и отговорно няма нищо лошо в това :-P Да не ти пука много много за хорското мнение :-P

t0d1t0
12-21-2009, 15:11
16 годишните са недоразвити физически и умствено ве,тарикат.Що не си фанеш наборка ве?Отговорът е щото е по-лесно да се занмаваш с пуберки,щото са тъпички и наивни лапета.За мен не е нормално да очакваш сериозна връзка с пуберка,иначе може да я боднеш веднъж-дваж.Или да й помагаш да си пише домашните :razz: Туй е моето мнение като 20+ годишен мъж,на който не му пука за закостенялото обществено мнение. 8)


http://img.zamunda.net/pic/smilies/bow.gif :lol:

bathory
12-21-2009, 15:55
16 годишните са недоразвити физически и умствено ве,тарикат.Що не си фанеш наборка ве?Отговорът е щото е по-лесно да се занмаваш с пуберки,щото са тъпички и наивни лапета.За мен не е нормално да очакваш сериозна връзка с пуберка,иначе може да я боднеш веднъж-дваж.Или да й помагаш да си пише домашните :razz: Туй е моето мнение като 20+ годишен мъж,на който не му пука за закостенялото обществено мнение. 8)


http://img.zamunda.net/pic/smilies/bow.gif :lol:
:lol: :lol:

TheX
12-21-2009, 16:15
Ходи изчукай някоя бабка,да свърши и да ти издъхне в ръцете и ти да се питаш "Къде сбърках". :?

Ravy
12-21-2009, 16:33
Аз съм на 16 години, а приятелят ми е на 20. От скоро имаме връзка, но ни е много хубаво заедно. Не виждам проблем във възрастта. Не е като да кажеш с 10г по-голям, това вече е малко по неприемливо :)

Hilary_
12-21-2009, 16:36
Ами първо нека кажа, че това 14-15 годишни пикли да ходят с 22-23+ годишни за мен е безкрайно глупаво и без смисъл .. :? :?

Нормална възрастова разлика е според мен до към 5 години макс, НО при положение, че момичето е 16-17+ ..

п.с. на 17 съм щом има такова значение .. ;д

kiborganaizer
12-21-2009, 16:42
не видях някой да си казва годините,то няма да се учудя ако в сайта няма други над 20 освен мен.но иначе забелязах нотки на на подигравка в някои отговори,извинявайте маняци,ще изчукам цял старчески дом щом такива велики личности ми го казват.искам да ви кажа че нито съм изостанал,нито съм добричък да ви се радвам на на акъла(карал съм 1ви клас но за разлика от вас не съм го повтарял),така че мерси все пак че казахте на колко сте и с какви възрасти бихте имали връзка.а това аз каква връзка ще имам с 16 годишна...любимия ми филм не е титаник сетете се сами,а моите наборки вече са с деца.(да някои ми отговориха както трябва,благодаря за което,другите да си ходят на село)

bqsna_teenagerka
12-21-2009, 16:43
За мен разликата в годините е просто разликата в начинът на мислене,възприятията,опити те,познанията. Но факт е ,че има хора,които узряват по-рано и такива,които никога не узряват. Ако ти си на 21,а приятелката ти на 16,но е изключителна като човек,надраснала възрастта си,така да се каже,ако имате общи теми за говорене ,ако си мислеш че е на достъпно и достойно за теб интелектуално ниво,тогава не виждам проблем. Бивам потресена,когато 20-25 годишни мъже,вече започнат да се занимават с 13-14г пикли,които имат още мляко по устата и си нямат хал хабер понятие какво аджеба е това живота. Това е моето мнение-на 15г съм почти 16 :)

kremen4eto
12-21-2009, 16:46
Ами моя е с 8 години по-голям. Честно, не ми пука кво мислите за годините ;) щото ми е хубаво с него :P

brusa
12-21-2009, 16:50
emi poznavam edmo momiche na 16 a gadjeto i e na okolo 24-25 nz tochno kolko no mislq che beshe okolo tezi godini toi q otvori i sea si q praska qko :D

thegame94
12-21-2009, 16:58
Правилно се чувстваш...все пак това са 5 години...
Друго е ако тя е на 20, а ти на 25...капиш?


Ами първо нека кажа, че това 14-15 годишни пикли да ходят с 22-23+ годишни за мен е безкрайно глупаво и без смисъл .. :? :?


Hilary_ имаш право! ;)

anichka12345678
12-21-2009, 16:59
не видях някой да си казва годините,то няма да се учудя ако в сайта няма други над 20 освен мен.но иначе забелязах нотки на на подигравка в някои отговори,извинявайте маняци,ще изчукам цял старчески дом щом такива велики личности ми го казват.искам да ви кажа че нито съм изостанал,нито съм добричък да ви се радвам на на акъла(карал съм 1ви клас но за разлика от вас не съм го повтарял),така че мерси все пак че казахте на колко сте и с какви възрасти бихте имали връзка.а това аз каква връзка ще имам с 16 годишна...любимия ми филм не е титаник сетете се сами,а моите наборки вече са с деца.(да някои ми отговориха както трябва,благодаря за което,другите да си ходят на село)
Аз лично предпочитам да са на мойте години или с 2-3 години разлика.До сега несъм имала допирни точки с някой по-голям от 4-5 години от мен ,както и с някой по-малак от мен с поне 3 години.Пък и несмятам ,че бих искала връзка с някой доста по-голям от мен.На не го ще му се иска семейство -деца ,а на мен още ми се живее.НА 18 СЪМ и според мен до ,21,22-23 годишен е нормално за връзка

TheReaper90
12-21-2009, 17:04
Аз съм на 19 и не мога да си се представя с по-малка. Все си мисля, че ще имам чувството, че съм с дете :D Затова и се спирам на малко по-големи. Година-две, примерно :D

kiborganaizer
12-21-2009, 17:15
като бях на 19 и аз така си мислих,обаче...

sifon4o
12-21-2009, 17:19
Ами моя е с 8 години по-голям. Честно, не ми пука кво мислите за годините ;) щото ми е хубаво с него :P

А ти на колко години си ? Това е допустимо, ама само ако и двамата сте пълнолетни смисъл и двамата вече сте порастнали малко или много щото ако си на 15 ти все още се развиваш докато човека отсреща е вече възрастен човек. Аз съм против именно това.. Та, на колко си години ?

anika17
12-21-2009, 17:31
поогледах тук,там и накрая реших да питам - какво мислите за разликата във възрастта.НО ще помоля преди да кажете какво мислите да си пишете годините за да се знае кои възрастови групи какво мислят и 13 годишните деца да не спамват с личен опит.аз съм на 21 и ми се оформя връзка с момиче което е на 16,меко казано ми е странно и се чуствам като педофил.вие в какви възрастови граници поставяте възможните си гаджета.

нищо педофилско няма тук.
аз съм на 17, приятеля ми е на 25
имаме разлика 8 год.
през живота си само веднъж съм била с момче,
което е било по-малко от мен и той беше девствен.
иначе винаги досега съм била с по-големи.

teenems
12-21-2009, 17:44
е уж няма голямо значение .
ама ти си на 21 пък тя на 16 .
ти си мислиш главно за секс ,пък тя може и да не започва още да си мисли за такива неща ..

kremen4eto
12-21-2009, 18:28
Ами моя е с 8 години по-голям. Честно, не ми пука кво мислите за годините ;) щото ми е хубаво с него :P

А ти на колко години си ? Това е допустимо, ама само ако и двамата сте пълнолетни смисъл и двамата вече сте порастнали малко или много щото ако си на 15 ти все още се развиваш докато човека отсреща е вече възрастен човек. Аз съм против именно това.. Та, на колко си години ?

На 16 съм, да, има разлика, но не мисля, че е кой знае колко улегнал за възрастта си, живее му се още. Просто ми е хубаво и това е, доста хора са против, но аз не мисля толкова за утре. Що ли? Ми щото си гледам щастието за днес и както се казва 'откривам го в малките неща'. И ако някой мисли да ме напада, не си правете труда, слушам ги тия работи с месеци вече ;)

hahavteen
12-21-2009, 18:34
Ами моя е с 8 години по-голям. Честно, не ми пука кво мислите за годините ;) щото ми е хубаво с него :P

А ти на колко години си ? Това е допустимо, ама само ако и двамата сте пълнолетни смисъл и двамата вече сте порастнали малко или много щото ако си на 15 ти все още се развиваш докато човека отсреща е вече възрастен човек. Аз съм против именно това.. Та, на колко си години ?

На 16 съм, да, има разлика, но не мисля, че е кой знае колко улегнал за възрастта си, живее му се още. Просто ми е хубаво и това е, доста хора са против, но аз не мисля толкова за утре. Що ли? Ми щото си гледам щастието за днес и както се казва 'откривам го в малките неща'. И ако някой мисли да ме напада, не си правете труда, слушам ги тия работи с месеци вече ;)

Е на 24 не може да е кой знае колко улегнал. Аз като по-малка (16-17-18) си мислех че мъжете над 20 са ехеее много напред с матеряла пък то... Все същите момчета са си само дето имат повече отговорности. Братът на гаджето ми е на 26 а приятелката му на 28 и имат малко детенце на почти 2 пък са супер веселяци и двамата и са си дечковци по душа. Ходят си по барове, на кино, понякога на дискотека... Тоест това че си на близо 30 изобщо не значи че си "улегнал" и си се "наживял". Моят приятел е също на 24 а като го гледам... Ми не намирам голяма разлика с някой на 16-18 само дето изглежда малко по-мъжествен и мисли повече за пари. :D

Axel_f
12-21-2009, 18:40
И аз мисля, че разликата в годините не е кой знае колко важна. :) Е, разбира се трябва да са 16+, иначе наистина е тъпо (например 13 годишна с 20 годишен)

Иначе аз съм на 18, почти 19.

Marge
12-21-2009, 19:14
Аз съм на 18 почти и като бях на 16 прясно прясно си хванах гадже на 26 и тогава разбрах че няма по-яко :) Зрелите мъже няма да ти правят проблеми че излизаш с приятелките си, нито ще ревнуват много. Големите момчета знаят какво искат, могат да те научат на много неща (във всеки смисъл). Предпочитам да ходя с някой много по-голям отколкото с някой малък лигльо на 20-23 години да ми се прави на интересен и да ме изнервя когато трябва да се забавляваме ;)

wilks
12-21-2009, 22:29
като бях на 21 имах гадже на 17
Никакъв проблем, разбирахме се чудесно. Абе като е весело и забавно и за двамата, другото няма особено значение.
Само да уточня - не съм я свалял аз да се правя на интересен, по-скоро тя поиска да е с мен. И като видях, че желанието й не е моментен каприз, а е осъзнато, нещата се случиха по естествен път.

SoulOfJustice
12-21-2009, 23:25
Аз 15 , тя 18

bqsna_teenagerka
12-22-2009, 06:29
Вижте не е проблемът самата разлика в годините, а интервала в който е разликата,защото не можете да ми сравните една връзка между 13г момиче и 22г мъж примерно и връзка 28г жена и 37г мъж.

Linns
12-22-2009, 07:57
Възрастта е просто число ..

Azgalor
12-22-2009, 10:34
Ей пич, това което съм забелязал че всички момичета на моята възраст (аз съм на 17) си падат по такива като теб, особенно ако си някой гъзар с БМВ и 5кг метал по теб и се чудя за нас момчетата на тази години "Какво остава за нас и май трябва да станем по на 20-25 год за да имаме приятелка,че и нас да ни харесат?
Но все пак няма нищо лошо, стига да се разбирате и всичко ще е ок :) :)

mmKamm
12-22-2009, 10:57
^^Ма чакай малко не е така. Не всички момичета си падат по батковци, защото карат бмв-та и носят 5кг желязо по тях и са нацепени и мутреят.
Има момичета, които се кефят на батковци, защото съзнанието им е просто адски много по-различно от това на лапетата.
Аз съм на 17 и с момчета които са под 89 набор...дори не се замислям да се занимавам. Приятелят ми е 85, а аз съм 92...а той няма скъпа кола нито много пари и т.н. Просто мисли като голям зрял човек (хааааааа) и това е.
На малките в главите им е само как да си направят сефтето.

miloto95
12-22-2009, 11:16
имам приятел които е на 21 а гаджето му е на 16 и
според мен е нормално и не си педофил както каза още някои любовта няма граници :)

Korrnyy
12-22-2009, 11:20
Във възраст, в която имате общи теми за разговор или общи забавления.
+1

Violenza
12-22-2009, 15:40
^^Ма чакай малко не е така. Не всички момичета си падат по батковци, защото карат бмв-та и носят 5кг желязо по тях и са нацепени и мутреят.

Това щях да кажа и аз.
Защо когато разликата е по-голяма си мислите, че непременно е заради коли, пари.. :-o

И попринцип това с разликата си е толкова индивидуално, че няма смисъл да се обсъжда даже. Зависи изцяло от хората и от интересите им.

Azgalor
12-22-2009, 15:54
^^Ма чакай малко не е така. Не всички момичета си падат по батковци, защото карат бмв-та и носят 5кг желязо по тях и са нацепени и мутреят.

Това щях да кажа и аз.
Защо когато разликата е по-голяма си мислите, че непременно е заради коли, пари.. :-o

И попринцип това с разликата си е толкова индивидуално, че няма смисъл да се обсъжда даже. Зависи изцяло от хората и от интересите им.
Явно нашите момичета във форума сте са изключение>
Просто констатирам какво виждам с собствените си очи :)
Сори ако съм ви убидил нещо :)

vellvet
12-22-2009, 18:58
не е педофилия разликата ви не е никак голяма всичко зависи от допирните ви точки ;)

Shia
12-22-2009, 19:31
Нямам желание да излизам с големи батковци,защото не мисля,че убежденията ни ще си паснат и ще можем да съжителстваме заедно.Ако е много голям-порядъка на 25+ той ще има определени критерии за мен,ако ме вземе под крилото си,аз ще се явявам като неговата чистачка,готвачка,перачка, ащото е голям и се нуждае от това.
Ще ми стои като наставник и ще опитва да ме поучава,защото е по-голям.
Опитът в секса е най-малкия ми проблем,всичко се научава с малко помощ,нито парите и колата ми,защото ще ме обвинява,че го точа и използвам.Дайте ми млади ярета та гледайте.

graphicflower
12-22-2009, 20:37
На 17 години съм!


за любовта няма граници :) ....освен поставените от закона!
:D Аз съм на 17(момиче), а гаджето ми е на 14. :D

Dark_Angel_F
12-22-2009, 20:52
Ами аз до сега съм имала приятел най - мнгоо 4 години по - голям от мен и определено разлиакта в годините си казваше малко или много думата ,защото той имаше едни разбирания за връзката ни и желания , а аз други и в еидн момент това се оказа голяма пречка ... Но с малко желание и късмет това може да не е такъв проблем ;) А иначе за нормално приемам най много 6-7 години разлика.

Azgalor
12-22-2009, 21:56
Нямам желание да излизам с големи батковци,защото не мисля,че убежденията ни ще си паснат и ще можем да съжителстваме заедно.Ако е много голям-порядъка на 25+ той ще има определени критерии за мен,ако ме вземе под крилото си,аз ще се явявам като неговата чистачка,готвачка,перачка, ащото е голям и се нуждае от това.
Ще ми стои като наставник и ще опитва да ме поучава,защото е по-голям.
Опитът в секса е най-малкия ми проблем,всичко се научава с малко помощ,нито парите и колата ми,защото ще ме обвинява,че го точа и използвам.Дайте ми млади ярета та гледайте.
Евала че мислиш така по този начин!!!! :)

wilks
12-23-2009, 13:24
...Ако е много голям-порядъка на 25+ той ще има определени критерии за мен,ако ме вземе под крилото си,аз ще се явявам като неговата чистачка,готвачка,перачка, ащото е голям и се нуждае от това....
Може да те учудя, но човешкия прогрес е минал етапа на техническата революция, и отдавна са изобретени уреди като прахосмукачка, готварска печка, автоматични перални, и всякакви други уреди, които отменят домашната дейност. :-D
Не те знам ти къде живееш, но дори и в България вече не се смята за изключение и лукс да ги има изброените уреди във всеки дом.


...защото е голям и се нуждае от това....
баси логиката извади честно, защо - малките не се ли нуждаят от това да има какво да ядат, да е чисто, и да са с изпрани дрехи? :lol:

Да не говорим, че ако на някой толкова много му трябва жена да натиска копчето на пералнята, има и такива хора. Наричат се домашни помощници. Едва ли някой би тръгнал с момиче, с първа и основна цел да я превърне в такава. ;)

...абе изобщо странна логика извади

kolio94
12-24-2009, 04:40
виждам е всички казват вече на 13-16 годишните момченца и момиченца малки времената се промениха много вече секса е навсякъде вече почти всеки на 10 знае за секс и не се заблуждаваите от теми в саитове като "на 15 съм изпразни се в мен ще ми се роди ли уруд?" не виждам лошо във това което правиш даже може да я научиш на нещо (не само сексуално) попринцип не съм много за големите разлики в години . на 15 съм

laila_94
12-27-2009, 18:54
Това не е нищоооо :D Аз съм на 15 и съм ходила с 23 годишен .Искам да ти кажа ,че годините не са от значение,зависи държанието какво е ,ако се държиш като 5 годишна пикла .. ясно е ,че от тази връзка няма да излезе нищо

CrAzYanDlaZy
12-27-2009, 18:58
Аз първо прочетох, че тя е на 21, а ти на 16 и :shock: :shock:

и аз така 8-)

а иначе по темата за мен 2-3 години разлика е нормално, най- много 5, но и нз то си е и до хората ... :-|

gret4ety
12-27-2009, 19:03
Ами аз под педофилия разбирам малко момиченце с някакав брадясал дебелак :shock: :shock: :lol: :lol: Ама разликата 5-6 години не е нищо... :)

Stef93
12-27-2009, 19:08
На 16 съм и според мен възрастта не играе голяма роля,НО ако разликата е прекалено голяма,то тогава.. друго нещо е.Приемам за нормална разлика около 4-5,най много 6 години,не и повече.
Виж сега друго нещо е ако мъжът е на 40-42 а жената на 30,тогава такава разликата е почти незабележима.

therichbitch
12-27-2009, 19:23
ами аз лично моите граници ги поставям до към 6-7 години по- голям от мен, не мисля, че има нещо ненормално в таква разлика, предишното ми гадже е точно 5 години по- голямо от мен и тръгнахме когато бях на 16- т.е. случаят е същият като твоя и връзката ни продължи доста дълго, така че си зависи от самите хора, а ако има някакво значение, на 18,5 съм сега

Jessie
12-27-2009, 19:26
Разликата ви е малка, виж сега ако беше 8 години тогава вече е много... Щом се харесвате няма никакъв проблем :)


Защо да е много ... Аз съм на 17 (почти 18, но все тая), а лятото ходех с момче, което е с 9 години по-голямо от мен... И съм спала с него... Има ли чувства а-у ... какво значение са годините ?

:?

Opium_Like_Me
12-27-2009, 19:44
Разликата ви е малка, виж сега ако беше 8 години тогава вече е много...

Ако беше 16 години разликата тогава щеше да е мнооооооооооогоооооооо

hugcheto
12-27-2009, 21:33
Абе да ти кава честно любовта няма гразници... А пък щом тя е съгласна няма нищо лошо ... Важното е само да се обичате !! :P :P

KASAPA
12-27-2009, 21:36
Споко бе възрастта няма значение според мене!Ето аз съм на 14 а шибалката ми е на 17 така че...Щом ви е гот да го ебъ няма значка ...

doomkillerr
12-27-2009, 22:32
Моето мнение е, че не е странно (поне за мен) момиче на 16-17 години да излиза с момче от порядъка 20-23 години! Останал съм с впечатлението, че 16-17 годишните момичета са доста добре развити във физическо отношение (психическото няма да го коментирам) и предполагам е нормално да си търсят приятел, който е малко по-зрял от момчетата на тяхната възраст. Имам в предвид небезизвестният факт, че момичетата съзрават по рано от момчетата! :)

Сега ако говорим за по възрастни, като имаше примери с 30 годишна жена и примерно 42 годишен мъж - разликата е "поносима"...
- Абе като цяло любовта няма граници (или поне за тези които вярват в нея)! 8)
П.С. - Ако някой го интересува на 23 съм... [-o<

crazymm
12-27-2009, 22:38
за мен всичко опира до общите интереси.
ако интересите се различават върде много, и 2 години е голяма разлика. но ако пасват, не виждам никакъв проблем и 10 години да е 8)
(въпреки че трудно ще си напаснат инетересите на хора с такава възрастова разлика, но сигурно се случва)

gabch0o0o
12-28-2009, 13:15
аз съм на 16 а приятелят ми на 20 и сме заедно от 1 година и си ни е много хубаво :) и мисля,че до 5-6 години разлика е нормално :) от там нагоре вече ще е временно забавление :) :-)

awerw
12-28-2009, 13:54
аз съм на 13 и мисля 4е ти си педофил ко ни пита6 :D бзк се ве 8-) бе де да те знам то дядо е на 80 а баба на 73 :D дядо е педофил :shock: :lol:

ladykeisy
12-28-2009, 13:56
Разгледах мненията ви ,но не видях едно ,което да се връзва изцяло с моето.Възрастта няма значение.Жените израстват много по-рано психически ,а дори и физически от мъжете.За това доста големи мъже ходят с млади дори малки момичета,защото те имат достатъчно ток в главата.Разликата ни с гаджето ми е 2 години ,но смятам ,че той е още дете,а и не само го мисля ,то е така.Чела съм много теми тук ,където са писали момичета на 15 ,които мислят като 25 годишни ,а момчета ,които са отговаряли на по 20 и горница години не могат да кажат нищо смислено освен "само дупка да има ,всичко ми харесва" .....

Относно темата-не мисля ,че има нещо нередно във връзката ви :)

TheImmortaL
12-28-2009, 13:58
за любовта няма граници :)

Neopitom3na
12-28-2009, 15:03
според мен си е доста голямо

rammstein123
12-28-2009, 15:32
На 13,1 години съм, женско, 36 кг. Мисля, че преди да се обвържеш с някого, трябва да го опознаеш. Въобще не е наложително да е на твоята възраст. Има някои мои връстници, които са абсолютни идиоти, но има други, които са прекрасни приятели и мисленето им се отдава. Всъщност, независимо на колко си, си или идиот, или печен. Винаги можеш да разпознаеш втория тип - различни интереси, интересни хобита, добро възпитание, интелигентен начин на изразяване. Не трябва да се притесняваме за Перфектния/та. Например една тръгнала да търси още отсега, а е колкото мен.. Голямо посмешище е: "Не, няма да се откажа, сега е времето, не искам да умра девствена." Когато опознаеш даден човек и интересите ви съвпадат (никога не е напълно, за жалост), чак тогава можеш да мислиш за секс и други сериозни неща с него. Трябва да му имаш доверие. Не като повечето хора, които напоследък гледат да си легнат с всеки/всяка срещнат/а. :)

K0rTexXx
12-28-2009, 16:10
И аз мисля че разлика от 4-5 години не е много, дори е нормално :) Вижте сега ако разликата е от 7 години нагоре вече не е нормално.Първо, защото възгледите ви за живота ще са доста различни, интересите ви също най - вероятно ще са различни и т.н...Та такова е моето мнение.И все пак, ако се обичате истински не обръщайте внимание на тези, които ви хулят и завиждат

П.С От момче на 15...без приятелка :D :D :-D

VeSs1990
12-28-2009, 18:13
човече аз съм на 19 гаджето ми е на 15 и аз се притеснявах к'фо ще говорят хората ама в крайна сметка като ви е хубаво заедно нетрябва да ти дреме :?

NeverTheSame
12-28-2009, 18:15
Никакво,освен ако не е някаква фрапираща от по 20 години x]]

Dollystar
12-28-2009, 18:27
Аз съм на 14 и не си представям да имам връзка с по-голям от мен с 5-6 години, но вие си решавате ако се разбирате и се обичате бъдете заедно!

oNthEmaX
12-28-2009, 19:32
поправете ме ако греша, но мине ли 16 вече не е противозаконно, освен това тая разлика сега е на мода кво ти пука

black_baby
12-28-2009, 20:05
за любовта няма граници :)

+ И при мен няма проблем с възраста,защотот приятеля ми е на 22 почти,а аз на 18.А и е супер при нас,защото така научавам много от него :-) но искам да му се извиня (ЗНАМ ЧЕ ТУК НЕ Е МЯСТОТО както сигурно ще кажете повечето) че не изпълнявам някои обещания които съм му дала :-k .Извиняй мило .

Whyniser
12-28-2009, 21:24
Съгласен съм с ladykeisy .Някои израстват доста по-рано във физическо и психическо отношение.Безспорен е факта за мъж примерно на 25 и косур години да се види с някакво доста младо момиче.Зависи си от хората все пак.Ние не можем да кажем нищо съществено,а мнение само.Според мен не виждам толкова неномарлна разлика. :)

Claudette
12-28-2009, 23:19
За мен разликата в годините е просто разликата в начинът на мислене,възприятията,опити те,познанията. Но факт е ,че има хора,които узряват по-рано и такива,които никога не узряват. Ако ти си на 21,а приятелката ти на 16,но е изключителна като човек,надраснала възрастта си,така да се каже,ако имате общи теми за говорене ,ако си мислеш че е на достъпно и достойно за теб интелектуално ниво,тогава не виждам проблем. Бивам потресена,когато 20-25 годишни мъже,вече започнат да се занимават с 13-14г пикли,които имат още мляко по устата и си нямат хал хабер понятие какво аджеба е това живота. Това е моето мнение-на 15г съм почти 16 :)

Ще ме прощаваш, но колкото и да е "надраснала", една 16-годишна, възрастта си, надали ще е по акъл на 20+ ...

Някъде из мненията, видях наивността - "за любовта няма възраст" ....естествено, че има!! И ако някои от вас не са го разбрали още, то нека спрат да си живеят във холивудските романтични филми!

Каква ти любов, щом възприятията ви за живота, очакванията ви са различни ! Ако тя е на 20 (примерно) , си мисли за изпитите, купончетата и студентсткият живот и дори не й идва на акъла да живее с някого, камо ли за семейство! Приятелят й, от друга страна, е на 28 (примерно) ...е, той вече не само си мисли как да заживее с нея, той си мисли за семейство!

KandidatZaSlava
12-28-2009, 23:27
момиче
11 - 5 мушкания/секунда
12 - 5,3 мушкания/секунда
13 - 6 мушкания/секунда
14 - 8 мушкания/секунда
15- 9.8 мушкания/секунда
16 - 10 мушкания/секунда
17 - 14 мушкания/секунда
18+ (60) - 118 мушкания/секунда
60 до смърт - 1 мушкане и половина на всеки 13 секунди от астрономическия час определен от маите, който се равнява на 1,232729332xmc на втора по нашето време

мисля вече че ме чу и ти стана ясно

britzy
12-29-2009, 07:28
Никфо...а де а знам
Хаха на 18 съм и тоа последният беше на 28
Но тва наистина не ме вълнува.Ще има много и на различна възраст докато се намери идеалният.За тва се опитва и после се избира.!

Biggest
12-29-2009, 07:35
внимавай да не я разпориш :lol:

Misskata93
01-21-2010, 17:41
Аз нямам проблем с възрастта..Винаги съм излизала с момчета,които са по-големи от мен с поне 4-5 години :д

AceXe
01-21-2010, 17:47
за любовта няма граници :)

Любов преди 25 няма. Повярвай ми ;)

Възрастта няма значение до определени граници. 35 годишен да ходи с 20 годишна е по-приемливо от 20 годишен да ходи с 13 годишна, нищо, че в първия случай разликата е 15 години, а в другия на половина.

16 и 21 не е такъв проблем, но няма да оцелее дълго връзката ви. Това е период, в който се изменяте като хора, а за тези 5 години от 16 до 21 промените са много, т.е. ти и тя ще усетите скоро разрива на различните интереси, виждания, убеждения, вярвания, опит, защото тя има акъла на 16 годишна, а ти на 21 годишен. Но все пак ако си уверен действай.

wasnttime
01-21-2010, 17:52
е та 5 години разлика не са много :D

DaemonBoy
01-21-2010, 18:17
Според мен до 3 години разлика няма проблем.Ако е обаче примерно 7-8 години, там малко става ...

infinity05
01-21-2010, 18:45
ами аз като бях на 15 имах приятел на 21 8) ако се щастливи заедно не мисля,че има някъв проблем :-)

Extremescream
01-21-2010, 19:35
Разликата с приятеля ми е 9 години и засега не виждам някакви съществени проблеми.Всъщност има общо взето само един проблем,и той не е от възрастта.

Zaritu
01-21-2010, 19:59
възрастта няма значение ... всеки според предпочитанията си :)

_butterfly_
01-21-2010, 20:25
Първият ми сериозен приятел беше на 22, а аз на 16 и се разбирахме перфекно бяхме на една вълна така да се каже. Не виждам пречка заради разликата в годините даже напротив сигурна съм, че приятелката ти ще разбере какво е да си с момче, което е минало по пътя на случайните флиртове, запознанста и желание само за секс, каквото вълнува някой на нейната възраст.

kremen4eto
01-22-2010, 07:44
На 16 съм. Приятелят ми е 8 години по-голям от мен. Вчера стана въпрос за лъжи и той каза 'Лъгал съм преди. Много съм лъгал. Но разбрах, че няма никакъв смисъл да лъжа някоя, много се усложняват нещата, по-добре да приключа всичко щом не ми дреме за нея и толкова.' ... Кое момиче не иска да чуе това от приятеля си? При положение,че сме заобиколени предимно от повърхностни момчета.

onestar
01-22-2010, 08:48
Винаги съм подкрепяла това, че "за любовта няма граници" сега също. Но факта, че двамата души могат да се намират в съвсем различни етапи от своят живот, също не е за отхвърляне. :-o

LofYou
01-22-2010, 12:27
Не мисля,че е от значение разликата ... Ние имаме 6 години даже,аз на 19,той на 25 :-D :-)

buttertoast
01-22-2010, 12:51
преди 20 въ3растта не е от значение единствено когато става въпрос за секс за 1 вечер. в една връзка се усеща всяка година рано или късно, може да е след месец, може и след 5 години. и аз (15 годишна съм) съм била с 22 годишен и си мислех че не се усеща нашата разлика, но в 1 момент човека почна да ми говори за деца и семейство и не ми остана друго освен да си замина..
със сегашния ми приятел имаме 4 години разлика и пак на моменти ми се налага да се адаптирам към мисленето му на по-голям и по-живял от мен човек :)

Hilary_
01-22-2010, 13:43
Не само трябва да се чувстваш, а и си .. :lol: :lol:

Иначе какво мисля? Ами не говори много добре за момичето ако е на 13-14 и ходи с батко на 20 .. както и не говори добре за момичета на 16 ходещи с 30 годишни .. :? :?

ifilinnchica
01-24-2010, 08:55
Еми от 3 до 8 години ми се струва напълно нормална разлика. Много е грозно да гледаш как 16 годишно момиче се целува с 40 годишен чичко.
П.С. на 15 съм