PDA

View Full Version : ABV поща !!!



fire_magic
12-21-2009, 15:46
Така, значи откраднаха ми абв пощите бяха 2 имаше нагласено алтернативни имейли всичко знам си и тайния вапрос и отговор и като ми я откраднаха си я варнах веднаж, но втория пат неможах защото преди тайния вапрос и отговор ми тарси и рожденната дата??????? а тя може да се променя от настройките, това не е коректно спрямо потребителите...И така има ли някакав начин да си варна обратно пощата :-o :-o с програма някаква или на кого да пиша ,абв админ? :( :smt013 :smt013 или ако изчакам 3 месеца ше се итзтрие и ще мога да се регна отново с това име защото пощата страшно ми трябва давал съм я на много места !!! :( а човека който я е откраднал е хакер от саудитска арабия открадна ми и скайпа и 2-те пощи :o и много др регистрации бях хванал някакъв вирус да виновен съм си но имам нужда от помощ, pls help :((

fire_magic
12-21-2009, 15:48
надявам се след 3 месеца да се закрие и да си я регна отново обаче незнам дали зачита опитите ми за налучкване на рожденната дата като по този начин да почва ми отчита 3 месеца след секи опит :? :(

doomkillerr
12-21-2009, 20:11
Ами другия път гледай да се защитиш по сериозно от хакери и техните програмки! Най-добре е да нямаш запаметени пароли в компютъра!

Относно откраднатата пощата - може да пишеш на Админа на abv.bg :)

fire_magic
12-21-2009, 20:33
Ами другия път гледай да се защитиш по сериозно от хакери и техните програмки! Най-добре е да нямаш запаметени пароли в компютъра!

Относно откраднатата пощата - може да пишеш на Админа на abv.bg :)

На няколко пъти пиша на опцията "Пишете ни" и всеки път ми пишат едно и сащо а уж водим разговор :-x секи път ми пращат там някво ...

Здравейте,
Паролата, рождената дата и тайният отговор (от линка "Забравена парола) са
начините за влизане в поща АБВ и ние никога не ги изпращаме по е-мейл.
Проверете дали затрудненията които изпитвате не са в следното:
1. Натиснали сте "Caps Lock" на компютъра и изписвате паролата с главни букви;
2. Изписвате паролата си на кирилица или на друга кодова таблица различна от латиница;
3. Имате проблем с клавиатурата и някой от клавишите Ви е "потънал" или не работи;
4. Проверете дали изписвате правилно потребителското име или сте го объркали и
паролата не е за него. Вижте дали избирате коректния домеин @abv.bg, @gbg.bg или
@gyuvetch.bg ;
5. Помислете дали последната проверка на е-мейла не е преди повече от 3 месеца. В
такъв случай той е бил закрит, след което е възможно да е регистриран наново от
друг потребител.
Също така има възможност да получите паролата си, ако сте написали алтернативен
е-мейл, т.е. друг е-мейл на който да ви пратят паролата, ако си я забравите. Ако
сте въвели такъв е-мейл в "Настройки" "Таен Въпрос и Отговор, Алтернативен
е-мейл", то можете да получите помощ от link"Забравена парола", "Алтернативен е-мейл".
Ако Вашият проблем не се решава и Вие не се сетите за правилната комбинация,
единствено Ви остава да си регистрирате нова поща. Тази ще се закрие сама 3 месеца
след последното успешно влизане в нея.

Поздрави,
екипът на АБВ

И каквото и да питам винаги това ми пращат! :-o

doomkillerr
12-21-2009, 21:38
Ами чесно да си кажа разбирам ги хората, защо ти пращат само това съобщение... Те как точно са ти виновни, че някой е хакнал компютъра ти и е откраднал всички пароли от него?!?! :-o

Правиш си нова поща и това е... Следващия път бъди малко внимателен относно сигурноста на компютъра!!! Този път пострада само с изгубена поща, а следващия път може да ти източат всички дебитни или кредитни карти с които разполагаш!!! То точно това е било целта на хакера! На него хич не му притрябвала пощата ти! Изчакваш 3-ри месеца и пак се регистрираш със същото име! :)

pamircola
12-23-2009, 12:16
Просто ковеш всичко на максимална сигурност и няма да имаш никви проблеми ! :D