PDA

View Full Version : Здрава и обемна коса



stylo
12-21-2009, 15:48
Здравейте съфорумници!

Имам малък проблем.Като цяло не отделям големи грижи на косата си,да не кажа никакви. :D Не и слагам нищо преди и след къпане,не я третирам много даже.Подстригвам я на 2 месеца веднъж,мия я през ден (малко често),сменям шампоаните си понякога.Та по темата,от половин година,може би, забелязах,че косата ми почна да се променя.Имах гъста,здрава грива,леко начупена,не цъфтеше,нямах пърхот,не падаше сезонно и често срещаните проблеми.Почнах да ползвам шампоани против пърхот и низорали и т.н ,но ползата не беше голяма.Напоследък косата ми почна да пада малко повече :shock: ,да се къса ,да цъфти :( ,да расте по-бавно,да се омазнява повече и най-вече си загуби тотално обема. :shock: :shock: :cry:
Бих искала да попитам за продукт,който заздравява косата и придава обем,ама наистина много обем(обичам косата ми да е обемна).Имам предвид шампоани,добавки нз(да си призная изобщо не съм информирана)Наскоро четах нещо за новия шампоан на нивеа,обаче повечето отзиви не бяха добри.Пак казвам каквото и да е само да ми живне косата и повече обем да има. :)
Като се сетя каква коса имах преди година направо ми идва :cry:


П.С. Извинявам се,защото знам,че има много такива теми,но не успях да намеря това ,което търся.Благодаря предварително. :)

angel4eto966
12-21-2009, 19:30
ем сичките ти проблеми са от пърхота. Тои кара косата да пада и сащо я омазнява а като е мазна няма как да има обем .Aз се опраих с Selsun Blue [ :grin: ] синия за пърхот и нямам вече проблеми. Чувала сам добри отзиви за гела на Алзеда но не сам го ползвала и не знам дали варши работа

darka1
12-21-2009, 19:38
Не се притеснявай ... всичко е от пубертета ... моята коса беше като твоята и сега имам същите проблеми, но слагам една маска на Farmasi ... не е и скъпа - 3.50 ... иии сега е по - добре ... според мен недей да използваш шампоани против пърхот ... на мен от такива глупости ми дойдоха главоболията ... използвай този на Teo с яйце ... много е добър :) ... успех

nymphadora
12-21-2009, 19:42
Като не си се грижела за нея и си я къпала през ден :shock: какво очакваш?Има една тема на предишната страница с много рецепти за различни маски-виж я и започвай! \:D/

heiress
12-21-2009, 21:30
На колко години си?