PDA

View Full Version : Spam/Вирус Имам проблем с вирус



bert0
12-21-2009, 16:24
Здравейте ! Преди един ден в скайп ми пратиха един спам .. Щракнах на линк-а, който беше даден и изтеглих някакъв файл с името на скайпа ми. Когато реших да го инсталирам просто отворих инсталацията и нищо не се появи.. Когато влязох в скайп, видях че съм пратил на всичките си абонати някаква хронология, в която пишеше какво съм си писал с мои приятели .. Умрях от срам .. След това, изтрих скайпа и го изтеглих наново .. НЯМА ПРОМЯНА .. После реших да си изтегля антивирусна .. (Avast, Kaspersky, Eset Nod32, Ashampoo AntiSpyWare) Но когато щракна на "Download", самата Mozzila се изключва .. После опитах от Internet Explorer .. пак същото .. Дори и от BitComet-a опитах .. изтеглих самата антивирусната. Но, когато вляза в папката и и щракна на инсталацията и пак се ме изхвърля от папката .. Реших да сканирам Online, но пак ме изхвърля .. Иначе нямам проблем с тегленето на останалите програми, филми, игри, музика и др. Моля ви, ПОМОГНЕТЕ МИ ! Немога да намеря решение за проблема ! Предварително БЛАГОДАРЯ !!!
_______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

w0sh
12-21-2009, 16:33
да би мирно седяло...

формат ти трябва

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 17:49
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Biskfitka
12-21-2009, 18:10
Добре бе,толкова теми се изписаха в последната седмица за тва нещо,не се ли научихте.....И поне от обща култура се знае,че не всяко нещо,което ти изкочи от някъде трябва да се инсталира..... :-x

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 18:16
уууууаааахахахахааааааааа аааааааааааааааа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

onqtam
12-21-2009, 18:26
формат.

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 18:36
така като гледам какво е направил някой май трябва да му обясни и какво е формат :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

firestone224
12-22-2009, 16:46
:D :D

doomkillerr
12-22-2009, 17:42
Автора от мен да знае, че антивирусната се инсталира веднага след инсталацията на операционната система, а не след като напълниш компютъра си с вируси и в крайна сметка те почнат да "преливат" 8)

amk933
12-22-2009, 17:56
Купи една опаковка Тамифлу, разтвори го в чаша вода, залей компютъра и след т'ва стискай палци да помогне, че иначе не виждам изход. :(

Спам съобщенията ги хвърли в камината. 8)

bert0
12-22-2009, 19:52
Благодаря за всички подигравки .. Да наистина съм сгрешил със раздела .. Все пак вчера се регистрирах в сайта .. Намерих решението на проблема .. :)

amk933
12-22-2009, 20:01
Благодаря за всички подигравки .. Да наистина съм сгрешил със раздела .. Все пак вчера се регистрирах в сайта .. Намерих решението на проблема .. :)

В раздел циркулират около 2-3 теми само за този вирус и да не отварят такива линкове. Освен това ясно пише какво е решението на проблема.

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=305040
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=306346

КЛЮЧ, моля... :)