PDA

View Full Version : Масажи с кафе ( СПЕШНО Е )



darka1
12-21-2009, 16:58
Знам, че масажите с кафе помагат за премахването на целулита ... Някой знае ли как се правят ? ... Търсих в нета, но нищо не намерих :o

П.п ... Мерси предварително :-) :grin: ...

silviau66
12-21-2009, 17:21
Ами мисля, че се взима отайка от кафе.. или пък кафе едро смляно и се смесва с малко вода.. и просто разтриваш... Но ако има някой по - компетентен да казва. :)
П.п. Мисля, че съшото можеше да попиташ и в темата за целулита.. :) Но както и да е... Надявам се мъничко поне да съм помогнала .. :) :-)
П.п. Мисля (още нещо, което МИСЛЯ 8-) ), че помагат поне малко... Смисъл.. само с масажи силно се съмнявам да се получи, но масажи, спорт и вода.. би трябвало .. :) :-)

amour4eto
12-21-2009, 17:25
Значи прави се е утайка от кафе...втриваш навсякъде по тялото и най-много масаж правиш в проблемните области.Прави се след като се изкъпеш...а после кожата става много приятно мека,и изобщо много съм доволна от нея.След това измиваш и като излезеш от банята се мажеш с антицелулитен гел или някакъв лосион. :)

darka1
12-21-2009, 17:42
Мерси много и на двете ... иии питах в темата за целулита, но никой не ми отговори и също от един месец правя упражнения, пия много вода и съм свалила 6 кг. , но целулита не се маха и затова питам за тези масажи с кафе :)

amour4eto
12-21-2009, 17:58
Ами не го премахва напълно...но с упоритост всичко се постига! (надявам се 8-) )

darka1
12-21-2009, 18:24
Доста неща съм постигнала с много инат и упоритост ... и с целулита трябва да се справя :) ... мерси отново

darka1
12-22-2009, 18:47
Моля ви, ако някой знае нека пише, защото спешно трябва да го махна този целулит :oops:

kuklichka_bg
12-22-2009, 18:49
е то да не се маха ей тей 8-)

Shushu11
12-22-2009, 19:41
Ами стрийте,може ли и те да се махнат с утайката?

darka1
12-22-2009, 19:48
Ами аз няма да го махна '' ей тъй '' ... правя много упражнения и пия много течности ... доста съм отслабнала ... ааа Shushu11 и аз това се чудя :)

silviau66
12-22-2009, 19:51
Мерси много и на двете ... иии питах в темата за целулита, но никой не ми отговори и също от един месец правя упражнения, пия много вода и съм свалила 6 кг. , но целулита не се маха и затова питам за тези масажи с кафе :)

Бързо споделяй как ги свали тия 6кг.. с какви упражнения.. какво ядеше.. :Д Моля те.. :Х Че.. :oops: :-) [-o< [-o<

pifiella
12-23-2009, 10:44
Мерси много и на двете ... иии питах в темата за целулита, но никой не ми отговори и също от един месец правя упражнения, пия много вода и съм свалила 6 кг. , но целулита не се маха и затова питам за тези масажи с кафе :)

Бързо споделяй как ги свали тия 6кг.. с какви упражнения.. какво ядеше.. :Д Моля те.. :Х Че.. :oops: :-) [-o< [-o<
Чакаме :P отговор!

darka1
12-23-2009, 13:59
Мерси много и на двете ... иии питах в темата за целулита, но никой не ми отговори и също от един месец правя упражнения, пия много вода и съм свалила 6 кг. , но целулита не се маха и затова питам за тези масажи с кафе :)

Бързо споделяй как ги свали тия 6кг.. с какви упражнения.. какво ядеше.. :Д Моля те.. :Х Че.. :oops: :-) [-o< [-o<
Чакаме :P отговор!

Естествено, че ще ви кажа :) ... Значиии правя тези упражнения http://www.vbox7.com/play:a0e0923c ; http://www.vbox7.com/play:5ea23b92&al=1&vid=4325922 всеки ден ... въртя обръч по 20 мин всеки ден ... правя упражнения за краката ( скачане ) ... въртя велоаргометър по около 30 мин на ден ( различно ) иии 100 коремни преси ... за харната не се ограничавам много ... гледам да не ям много хляб и ям сладко, но не в големи количества :grin: ... успех и на двете

silviau66
12-23-2009, 14:08
Мерсии.. :) :grin: Охх азз... вело нямам.. обръч, коремни и скачане.. мога да го правя почти всеки ден... 8-) По точно дните, в които няма да мога съм на тренировка по волейбол.. :) Което се надявам да ми е в помощ... И се ограничавам.. колкото мога.. смисъл хляб почти не ям.. без сладко не мога. и точно от там м иидва проблема :oops: Ама от 1 месец не бях яла.. и .. едва днес оплеках всичко.. :Х Ядох шоколад.. ;( :Х Опаа май почнах да осирам темата.. :Х 8-) Както и да е.. вече си казах мнението за масажите.. :) Ама ще продължавам да я следя, че и аз имам такъв проблем и може някой по - интилигентен да сподели нещо.. 8-) :-)

darka1
12-23-2009, 15:29
Нищо не осираш ... не се притеснявай ... питай каквото те интересува и прави това от vbox7 :)

silviau66
12-23-2009, 19:05
Нищо не осираш ... не се притеснявай ... питай каквото те интересува и прави това от vbox7 :)

Добре.. но за тея коремни.. не съм сигурна.. защото казват, че ако имаш мазнини.. трябва първо да ги махнеш иначе ставало мазало.. Та незнам дали да ги правя..въпреки, че досега всеки ден си правя по малко ей така за кеф.. :razz: Иначе благодаря за съветите.. :)

darka1
12-23-2009, 19:42
Аз имах много мазнини по корема и не стана мазало :D ... сега почти нямам и доста се стегнах :) ... давай смело ... как мислиш, че ще ги махнеш ? ... не става по друг начин :)

silviau66
12-23-2009, 19:49
Аз имах много мазнини по корема и не стана мазало :D ... сега почти нямам и доста се стегнах :) ... давай смело ... как мислиш, че ще ги махнеш ? ... не става по друг начин :)
Добре.. :) Както кажеш..
П.п. Малее ти си много якаа.. Видях ти снимчица в темата за очилата.. :Х И с и без си супер яка.. и имаш много умно така да се каже изражение.. :oops: :-)