PDA

View Full Version : .възм ожно ли е да е станала беля.. :shock:



muramega
12-21-2009, 17:50
Здравейте, много съм притеснена, извинете за правописа
Имам въпрос
С приятеля ми правихме секс 2-3 дена преди да ми дойде,без презерватив, свърши върху мен дойде ми след това 2-3 дена и си дойде нормално..
Не сме правили секс след последния ми цикъл
въпроса ми е..възм ожно ли е да е станала беля.. :shock:
Не мога да си взема тест,както и някоя приятелка...градчето е малко всички се познаваме...
Искам вашите съвети
Знам че не трябваше без презерватив...
ИСКАМ СЪВЕТИ-.--- благодаря ВИ от сърце предварително :-o :-o :-o

Jeannie
12-21-2009, 17:53
Ехххх ама не се научихтее !!! НЕЕЕЕ

bashtamiekonduktor
12-21-2009, 17:55
Ми да ти кажа бременна си! Няма просто начин да не си!! Тичай към болницата за аборт, че да не те бият вашите!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Какви хора има само...
(първо не каза къде е свършил, защото върху теб е много общо)
И освен това надали "е станала беля"!

revolver
12-21-2009, 17:58
http://www.thundersquee.com/wp-content/uploads/2009/09/moran.jpg

muramega
12-21-2009, 17:58
На корема свърши
Попитах защото гърдите ме болят от 10 дена, закъснява ми от 8 дена, гади ми се на моменти и много ям...

samaramorgan
12-21-2009, 17:58
ти на колко си пореднаа 13 годишна ? ми не не е вазможно дишай :-D :-D :-D

pet_14
12-21-2009, 18:02
Куха лейка ей . . . . :-x

bathory
12-21-2009, 18:16
офф :?

JCoutureJunkie
12-21-2009, 18:20
По принцип това,че не е свършил В теб все още не означава,че не си бременна...по време на акта се отделяше някаква течност,ама да не ставам за резил няма да пиша,че ми излезе думата от главата.Но щом ти е дошъл цикъла не мисля,че има да се притесняваш за нещо...по запознатите да пишат.

aloveyou
12-21-2009, 18:22
Пфф :? поредната безсмислена тема :? ..

1.Ние тука не сме лекари да ти кажем дали си бременна или не..
Върви и си купи тест,а ако не можеш - Отиди на гинеколог.. :?
2.Друг път го правете С презерватив 8)..Че на ден сигурно се пускат 1000 теми на тема - Дали съм бременна ? :?

nezabelejimata
12-21-2009, 19:24
Ей обаче не се научихте значи .... Абе момиче ние не сме ясновидци не го ли разбрахте вече???? Няма как да ти кажем просто отиди и си вземи от някаде ако не можеш защото те познават помоли някой друг или ако има наблизо друго градче отиди там да си вземеш няма друг начин да разбереш.... :-)

amk933
12-21-2009, 19:33
Вместо да те пецкат във всички възможни дупки и да пускаш дебилни теми, иди си налей малко мозък, че ми иде да ревна... :(

amk933
12-21-2009, 19:34
По принцип това,че не е свършил В теб все още не означава,че не си бременна...по време на акта се отделяше някаква течност,ама да не ставам за резил няма да пиша,че ми излезе думата от главата.Но щом ти е дошъл цикъла не мисля,че има да се притесняваш за нещо...по запознатите да пишат.

Говориш за предекулационната течност, но на тази като гледам това и е най-малкият проблем. :(

anichka12345678
12-21-2009, 19:37
Здравейте, много съм притеснена, извинете за правописа
Имам въпрос
С приятеля ми правихме секс 2-3 дена преди да ми дойде,без презерватив, свърши върху мен дойде ми след това 2-3 дена и си дойде нормално..
Не сме правили секс след последния ми цикъл
въпроса ми е..възм ожно ли е да е станала беля.. :shock:
Не мога да си взема тест,както и някоя приятелка...градчето е малко всички се познаваме...
Искам вашите съвети
Знам че не трябваше без презерватив...
ИСКАМ СЪВЕТИ-.--- благодаря ВИ от сърце предварително :-o :-o :-o свърши върху мен дойде ми след това 2-3 дена и си дойде нормално.. :D :D :D бебе става само ако свърши вътре в теб и пак не е 100 процента гаранция ,че ще хванеш.

anichka12345678
12-21-2009, 19:39
По принцип това,че не е свършил В теб все още не означава,че не си бременна...по време на акта се отделяше някаква течност,ама да не ставам за резил няма да пиша,че ми излезе думата от главата.Но щом ти е дошъл цикъла не мисля,че има да се притесняваш за нещо...по запознатите да пишат.Ако ставаше така,за 4 години 10000 пъти да съм родила.

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 19:41
ей, обама тука те подкрепям

Малките курвенца курволеят ли курволеят и накрая като дрисли с глас реват.

Я се осъзнайте малко бе пикли! Тръгнала секс да ми прави без капут после се оплаква в детското форумче и пита се едно сме екстрасенси дали е станало нещо.
Много ясно че има верочтност не само да е станала беля, а да се станала колосалната непоправима беля секс богиньо! за аборт си чувала, а за лекарство за спин А?
лигли с лигли само нервите ми дигате. ходи на даскало и ще разбереш. от кое село си бе?

Kitoka
12-21-2009, 19:43
Е, има и цветна бременност, така, че не е изключено, да много рядко се случва, но е възможно, аз лично познавам две жени карали такава, една, от които баба ми.
Имаш две възможности тест и АГ преглед, това е!

amk933
12-21-2009, 19:44
Е, има и цветна бременност, така, че не е изключено, да много рядко се случва, но е възможно, аз лично познавам две жени карали такава, една, от които баба ми.
Имаш две възможности тест и АГ преглед, това е!

Има и трета възможност:
Посещаване на училището редовно и в частност - час по биология, че тази като гледам не е от най-редовните...

Леле, като чета такива теми и се отчайвам тотално... :(

Kitoka
12-21-2009, 19:54
Е, има и цветна бременност, така, че не е изключено, да много рядко се случва, но е възможно, аз лично познавам две жени карали такава, една, от които баба ми.
Имаш две възможности тест и АГ преглед, това е!

Има и трета възможност:
Посещаване на училището редовно и в частност - час по биология, че тази като гледам не е от най-редовните...

Леле, като чета такива теми и се отчайвам тотално... :(

По-скоро им трабва по-откровено общуване с мама и тате!
Аз какво, редовно си влизах в часовете, бях си примирно дете, знаех много добре за венерическите борести, спин-а, наркотиците, пишех доклади и ги представях, уж всичко знаех на теория, ама пак се омазах на практика от първия път.

amk933
12-21-2009, 20:00
Е, има и цветна бременност, така, че не е изключено, да много рядко се случва, но е възможно, аз лично познавам две жени карали такава, една, от които баба ми.
Имаш две възможности тест и АГ преглед, това е!

Има и трета възможност:
Посещаване на училището редовно и в частност - час по биология, че тази като гледам не е от най-редовните...

Леле, като чета такива теми и се отчайвам тотално... :(

По-скоро им трабва по-откровено общуване с мама и тате!
Аз какво, редовно си влизах в часовете, бях си примирно дете, знаех много добре за венерическите борести, спин-а, наркотиците, пишех доклади и ги представях, уж всичко знаех на теория, ама пак се омазах на практика от първия път.

На тази авторка специални от всичко по много и трябва, включително един хубав кютек от тати. ;)

elito0o0o0
12-21-2009, 20:07
Честито! Бременна си! Ще се роди идеотче като майка си :) :)

SoulOfJustice
12-21-2009, 21:11
Възм ожно е. 8-)

dreaml1nd_
12-21-2009, 21:36
амм защо 1 път пишеш, че ти е дошло навреме, а след това, че ти закъснява 8 дни?!

muramega
12-21-2009, 23:00
neka obesnq pak :} predi tova iskam da kaja..blagodarq na vsichki ..makar i nqkoi otgovori da sa gosta gadnichki..vseki ima pravo na mnenie!


Taka,pravihme sex 2-3 dena predi da mi doide mesec noemvri, doide mi normalno...tozi mesec ne sme pravili sex..no mi zakasnqva s 8 dena :} dano me razbrahte..Blagodarq :} na 16 sam :(

t0d1t0
12-22-2009, 04:14
Причини за закъснение:
-медикаменти
-притеснения
-стрес
-промени в климата
и т.н. ,та... В това време защо да не ти закъснее? И ако искаш си направи тест.

muramega
12-30-2009, 12:00
testa beshe otricatelen :grin: i vse pak umriam ot strah :(

daehuu
12-30-2009, 12:12
Всички сте бременни вееее. Офф тез теми няма ли да свършат?! Що не мислите преди да правите секс ? Ебахти... възмутен съм , просто потресен. ГРРРР

cookie_master
12-30-2009, 15:37
то бива да си тъп,ама тва вече...
мило тъпо девойче,ако имаше поне малко мозък щеше да знаеш,че когато си бременна нямаш цикъл,а на теб ти е дошло.надявам се да си разбрала..

NewMaster
12-30-2009, 15:50
Не се притеснявай, няма никаква опасност. :)

Dollystar
12-30-2009, 16:53
..Че на ден сигурно се пускат 1000 теми на тема - Дали съм бременна ? :? [/b]
Да- вече треа да се направи и такъв раздел :?

Charmine
12-30-2009, 17:19
Пфф :? поредната безсмислена тема :? ..

1.Ние тука не сме лекари да ти кажем дали си бременна или не..
Върви и си купи тест,а ако не можеш - Отиди на гинеколог.. :?
2.Друг път го правете С презерватив 8)..Че на ден сигурно се пускат 1000 теми на тема - Дали съм бременна ? :?

deni15
01-01-2010, 18:42
честитооо да е живо и здраво :smt006

psych0
01-01-2010, 19:03
Куха лейка ей . . . . :-x

Ruskia1936
01-01-2010, 19:12
По принцип това,че не е свършил В теб все още не означава,че не си бременна...по време на акта се отделяше някаква течност,ама да не ставам за резил няма да пиша,че ми излезе думата от главата.Но щом ти е дошъл цикъла не мисля,че има да се притесняваш за нещо...по запознатите да пишат.

Говориш за предекулационната течност, но на тази като гледам това и е най-малкият проблем. :(
Г-н Барак Обама предеЯкулационна - от думата еЯкулация , не от екулация :(

amk933
01-01-2010, 19:14
По принцип това,че не е свършил В теб все още не означава,че не си бременна...по време на акта се отделяше някаква течност,ама да не ставам за резил няма да пиша,че ми излезе думата от главата.Но щом ти е дошъл цикъла не мисля,че има да се притесняваш за нещо...по запознатите да пишат.

Говориш за предекулационната течност, но на тази като гледам това и е най-малкият проблем. :(
Г-н Барак Обама предеЯкулационна - от думата еЯкулация , не от екулация :(

Г-н не знам си кой, да сте чували за грешки от бързане? Ако бяхте следили форума, щяхте да знаете, че съм употребил тази дума поне 100 пъти и съм я написал правилно. Ако нямате какво да кажете по темата, по-добре не пишете глупости. Май е вярно, че в този форум, ако някой няма какво да каже, ще тръгне да се заяжда за правопис... :?

Biskfitka
01-01-2010, 19:44
Абе...има жени не могат с години да забременеят,а ти..даже не е свършил в тебе.А и щом ти е дошло след 3 дни значи даже и в овулация не си била....

Shashma
01-07-2010, 18:26
testa beshe otricatelen :grin: i vse pak umriam ot strah :(

майкоооооо #-o #-o ама ти наистина не си редовна!!! Абе момиче ти връзка с главния мозък имаш ли бе?!!! Нямам думи просто! ](*,) :-o Щом си разбрала че не си бременна защо се плашиш?? Да живее интелигенцията и ние покрай нея!!!

draid
01-07-2010, 19:06
Вместо да те пецкат във всички възможни дупки и да пускаш дебилни теми, иди си налей малко мозък, че ми иде да ревна... Sad

Ем да налее, ама от толкова дупки ще си изтече пак. Трябва като че ли да ги запуши и да позачака няколко години на наливане, пък тогава да ги вкарва в експлоатация.

XtraBrite
01-11-2010, 16:41
Може ли да съм кръстник :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

shadeingrey
01-11-2010, 19:16
simple answer>> anal sex ! :)