PDA

View Full Version : Немскииии



Sweet_Play_F
12-21-2009, 17:52
Ако на някой му се занимава би ли написал кратко съчинение на немски за фитнеса (Fitness eine prima Sache e темата)

bathory
12-21-2009, 18:24
друго не искаш ли? :?

Sweet_Play_F
12-21-2009, 19:44
Оффф кат няма да го пишеш за какво отговаряш?Писала съм ако на някой му се занимава... Егати спамера :(

bathory
12-21-2009, 21:01
абе дете защо не седнеш да си го напишеш, ами занимаваш другите.. :?

ifz
12-22-2009, 15:52
к'во ще дадеш на тоя , 'дето ти го напише ?? :D

SK0RP10N
12-22-2009, 18:34
Wenn ich Fitness getrieben haette, waere ich eines huebsches Maedchen, aber ich bin dick, fett und haesslich.Ich bin so dumm, dass ich meine Hausaufgabe nicht loesen kann.Das ist alles.

Влачи.

авторска бележка: ue=u umlaut, ae=a umlaut (съответните букви с точките отгоре)

Unendlich
12-23-2009, 19:20
Скорпион, грубооо :D И тя сигурно е 8-ми клас, къде го изпраска и ти тоя конюктив :D

elito0o0o0
12-23-2009, 19:47
Wenn ich Fitness getrieben haette, waere ich eines huebsches Maedchen, aber ich bin dick, fett und haesslich.Ich bin so dumm, dass ich meine Hausaufgabe nicht loesen kann.Das ist alles.

Влачи.

авторска бележка: ue=u umlaut, ae=a umlaut (съответните букви с точките отгоре) :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: ООООууу НЕ! :razz: :razz: :lol: Не се здържахх простоо... :razz: :razz:

SK0RP10N
12-23-2009, 21:07
Така де - не бих написал ничие домашно изцяло, а само бих помогнал.
Нещо не ме радва идеята да помагам на някой, който е спал в час или е решил, че не му се пише домашно по една или друга причина.
А реша ли, мога да бъда многократно по-брутален и груб.
И имаш грешка - не е Konjuktiv, a KonjuNktiv ;)

bathory
12-23-2009, 21:12
Wenn ich Fitness getrieben haette, waere ich eines huebsches Maedchen, aber ich bin dick, fett und haesslich.Ich bin so dumm, dass ich meine Hausaufgabe nicht loesen kann.Das ist alles.

Влачи.

авторска бележка: ue=u umlaut, ae=a umlaut (съответните букви с точките отгоре) :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: ООООууу НЕ! :razz: :razz: :lol: Не се здържахх простоо... :razz: :razz:

аз също :razz: :razz: :razz:

montana6
12-23-2009, 21:43
Така де - не бих написал ничие домашно изцяло, а само бих помогнал.
Нещо не ме радва идеята да помагам на някой, който е спал в час или е решил, че не му се пише домашно по една или друга причина.
А реша ли, мога да бъда многократно по-брутален и груб.
И имаш грешка - не е Konjuktiv, a KonjuNktiv ;)

Представяш ли си обаче наистина да го занесе това домашно и учителката да се учуди как не може да напише едно просто домашно, но използва Конюнктив, който дори не са учили. :D

SK0RP10N
12-23-2009, 22:36
Е, че аз даскалицата ми по немски я правех на луда и щастлива още в 5 клас, като бях изучил материала и за 7.
После влязох в езикова гимназия с първи взик немски (в 8 клас имах по 20 часа седмично език) и сега мога да се похваля с един доста добър немски (всяка година с отличен :) )
Така в 8 клас с целия пикоч от моя клас си правех гаври - първите дни ме питат, как е "Аз съм момче на 14 години, от Плевен".
Аз им отговарям "Ich bin ein 14jaehriger Schwu aus Pleven" и те го казват на госпожата :D

Wrathchild
12-24-2009, 04:59
SK0RP10N, ти си ги правил диви и щастливи, хахахахахаха :lol:

bathory
12-24-2009, 15:11
...
Ich bin ein 14jaehriger Schwu aus Pleven" и те го казват на госпожата :D
признавам те :razz: :razz: