PDA

View Full Version : Болест или нещо друго



anonimeng
12-21-2009, 18:19
Здравеите реших да пиша защото просто исках да ви кажа няколко мои проблеми с члена значи да започна на 16 години съм горе долу 60 килограма от доста време имам следните проблеми с члена и не знам дали това е някоя сериозна болест или нещо подобно а да и да изасня нито пуша нито пия нито съм правил секс значи преди доста време някъде не съм сигурен колко по точно но е над 1 година значи забелязах че главичката ми почервеняваше после ми се подуваше от пред кожичката и ме леко пареше при уриниране понатам продължи това още няколко седмици помислих че ще отмине и така стана отмина за известно време и от 2-3 месеца някаде започна да ми почервенява главичката след маструбиране и да ми излизат съвсем малки червени точици на главичката но това отминава бързо и пак се получава не знам от какво може да е но ако може някои да ми помогне от 2-3 месеца водя добра хигиена но не знам от какво е а да , също така по някога като оголя главичката има някакви бели неща които ги измивам и те не знам от какво са ако може помогнете важно е за мен !!!!! :-o

anonimeng
12-21-2009, 18:24
Също така искам да добавя че преди време забелязах при 1-2 уринирания че ми беше светла урината но само 1 2 пъти и после се оправи също така някои път като уринирам усещам миризма на урина но това мислия че трябва да пия повече течности

ameli
12-21-2009, 18:29
ти за препинателни знаци чувал ли си?!


от 2-3 месеца водя добра хигиена

а преди не?!

anonimeng
12-21-2009, 19:14
и преди водех но от 2-3 месеца по сериозно в смисал мия си го по 2-3 на ден а преди по 1 път

anonimeng
12-21-2009, 20:10
Мислия че е Фимоза отивам на лекар