PDA

View Full Version : Хелп



BluEWisH
12-21-2009, 19:41
Имам нужда от съвет. Какво мислите за марката Fishbone,защото ще си зимам суитчер на тая марка и да знам дали ще се прецакам на мен лично суитчера много ми допада нямам снимка за съжаление. Но кажете марката добра ли е. Аз попитах и 1-2 приятеля, но те казват, че марката не струва. На мен лично ми харесва

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 19:46
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Аз се чудя как не ви е срам да задавате такива въпроси.

Марката е много добра и дрехите се различават от всяка друга понеже материалите са специлани и само тази марка ги използва. Надявам се да си ибрал сучара с карбоновите нишки и златните нашифки е тоя е най-як... но ако не е, по-добре не давай по-малко от 200 лева зашото ще се пре е б е ш да знаеш, че не е разликата само в цената купи си два да си имаш, ама ако ше си купуваш два гледай да са над 400лева щото тия дето са под 400 не стават... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mmKamm
12-21-2009, 19:49
1. Kво значение има марката, нали те кефи?
2. Мнението ми за Фишбоун е добро. Едно приятелче все изкача с някви шантави панталони на тази марка. Дори ми беше дал да му нося един цикламен и огромен :lol:
3. Готини блузки има.

realantisocial
12-21-2009, 19:59
Чудно. Честито на потребителя. Той е днешния спечелил лично организираният от мен ежедневен конкурс за най-тъп потребител. Както обичам да споменавам битката беше оспорвана, но определено спечелилият заслужава наградата.
Честито !

BluEWisH
12-21-2009, 20:00
Чудно. Честито на потребителя. Той е днешния спечелил лично организираният от мен ежедневен конкурс за най-тъп потребител. Както обичам да споменавам битката беше оспорвана, но определено спечелилият заслужава наградата.
Честито !
нещо проблемче ли имаш бе катран. Като не ти изнася темата не пиши тапако. Като не съм носи дрехи на тая марка ще се съветвам да аре върви на ....... си

realantisocial
12-21-2009, 20:01
на къде ? :D

term0t0
12-21-2009, 20:01
машина си,братле!

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 20:04
Моля ви някой да ми помогне и да ми обясни как да мисля и да слушам себе си и д аимам мое мнение че ми е трудно да си представа как става това. И ако може да ми измислите и вкус и да ми кажете как да се обличам, също така ако може направо да ми налеете в главата всичко което мислите вие за правилно, ч нямам собствена гледна точка.

И ако може също така да ми кажете какъв джи ес ем да си купя (ама да е много скъп, че мама и тати имат да дават от миналата коледа)

Мерси предварително. :-)

realantisocial
12-21-2009, 20:13
Великата учителница на светлата младеж... златното четирибуквие... ХРАМЪЪЪЪЪЪЪТ !!!! Мястото, където всеки един младеж научава отговорите на тези въпроси... там е отговора дете мое. Там... Таммм.. на Гурко и Раковска... ВИЖДАМ ГО О ВЕЛИКИ ПРОРОЦИ! ТАМ СА ОТГОВОРИТЕ НА ВЪПРОСИТЕ КАК ДА СЕ ОБЛЕКА, КАК ДА СЕ ДЪРЖА, КАКВО ДА СЛУШАМ!!! Давайте... БИАД е мястото.
Амин.

..

дайте по 5 лева сега за пророчеството.