PDA

View Full Version : Чак ме боли



Jesssy
12-21-2009, 19:00
3дравейте.
Случвало ли ви се е толкова да обичате някото,че чак да ви боли ? :-s
Имам предвид чувствата ви да са споделени,да сте эаедно,но въпреки това да чувствате някаква огромна болка в гърдите,когато се сетите эа тоэи човек,а в тоэи момент той не е до вас.Странно го обясних,но точно това иэпитвам. :shock: Ебати,щастлива съм.Радвам се,че сме эаедно.Радвам се на споделените ни чувства,а всеки път,когато не сме эаедно и се сетя эа него чувствам тая тежест отвътре..

LDto
12-21-2009, 19:06
елементарно е ЛОТСАН (не знам дали така се пишеше правилно). МНОГО си се привързала към него за това те боли от любов :) :) :)

soul1199
12-21-2009, 19:25
не ми се е слу4вало,може да си свикнала прекалено много с него и да ти липсва всяка секунда :)

anika17
12-21-2009, 21:47
3дравейте.
Случвало ли ви се е толкова да обичате някото,че чак да ви боли ? :-s
Имам предвид чувствата ви да са споделени,да сте эаедно,но въпреки това да чувствате някаква огромна болка в гърдите,когато се сетите эа тоэи човек,а в тоэи момент той не е до вас.Странно го обясних,но точно това иэпитвам. :shock: Ебати,щастлива съм.Радвам се,че сме эаедно.Радвам се на споделените ни чувства,а всеки път,когато не сме эаедно и се сетя эа него чувствам тая тежест отвътре..

не точно. ако всичко е наред, дори и той да не е временно до мен, няма да ме боли така.
обаче преди години бях скъсала с бившо гадже, което обичах и цял месец след това ме болеше точно така, както казваш, в гърдите, в корема, виеше ми се свят направо... това беше вече болката от несподелената любов.

GossipGirl89
12-21-2009, 21:53
Ами нормално е да чувстваш липсата му ако наистина много си се привързала към него, но чак тежест в гърдите... Сигурна ли си, че всичко между вас е наред? Я си помисли хубаво да не би да има нещо, което те гложди или с което те е наранил ?

blondeVIP
12-21-2009, 21:56
Ами аз толкова обичам момчето до мен, а се чиждаме страшно рядко, понеже учи и живее в друг град, и всяка вечер плача. . защото ме боли и защото ми е мъчно за него.Чувствата ни са напълно споделени и двамата много се обичаме, обаче ме боли. . нормално ако го обичаш много . . поне аз така мисля :)

bathory
12-21-2009, 22:13
мне..

FancyGirl
12-21-2009, 22:53
боли ме когато то няма
когато имам нужда от него
когато не мога да видя прекрасната му физиономия
когото е тъжен (сърцето ми се къса)
когато усещам че го наранявам по някакъв начин
когато си сетя че мога да то изгубя (най-гадното чуство)
- но да ме боли защото го обичам, това значи че не трябва да обичам подяволите :lol:

Sirius
12-21-2009, 22:57
Може да имаш белодробни проблеми или други заболявания, отиди на лекар. :-o

ivcheto0o
12-22-2009, 05:50
Ами нормално е да чувстваш липсата му ако наистина много си се привързала към него, но чак тежест в гърдите... Сигурна ли си, че всичко между вас е наред? Я си помисли хубаво да не би да има нещо, което те гложди или с което те е наранил ?

Wrathchild
12-22-2009, 06:20
елементарно е ЛОТСАН (не знам дали така се пишеше правилно). МНОГО си се привързала към него за това те боли от любов :) :) :)Лотсан е Уотсън ;)
Да, явно наистина ти липсва.
Тази тежест ми е много позната, когато е бил далеч. Не е задължително да я е наранявал.

buuu
12-22-2009, 09:27
хммм странно

buuu
12-22-2009, 09:28
не ми се е слу4вало,може да си свикнала прекалено много с него и да ти липсва всяка секунда :)

alex4o
12-22-2009, 10:26
Kогато обичаш винаги боли :) но има сладка болка,каквато е твоята в случая и има горчива болка :)

mmKamm
12-22-2009, 10:45
от любов винаги боли. За това я мразя баси..

pezata25
12-22-2009, 12:52
Разтрий си малко пичката и ще се оправиш :D