PDA

View Full Version : Малко странно



LDto
12-21-2009, 19:17
Такам малко ме е срам,но не знам какво да правя.
От близо 4 месеца не съм правила Секс и имам много еро Сънищ,но това не е проблема.Проблема е там,че до като спя не се усещам и мастурбирам.
Ако може някакво съветче и моля ви не ми викаите или казваите от рода " ми варви се на чеши "
Предварителво ви Благодаря .

Galinskii
12-21-2009, 19:20
Такам малко ме е срам,но не знам какво да правя.
От близо 4 месеца не съм правила Секс и имам много еро Сънищ,но това не е проблема.Проблема е там,че до като спя не се усещам и мастурбирам.
Ако може някакво съветче и моля ви не ми викаите или казваите от рода " ми варви се на чеши "
Предварителво ви Благодаря .

намери някой подходящ и направете малко джинги бинги :-P изглежда че имаш нужда малко да се развихриш 8)

anichka12345678
12-21-2009, 19:21
Такам малко ме е срам,но не знам какво да правя.
От близо 4 месеца не съм правила Секс и имам много еро Сънищ,но това не е проблема.Проблема е там,че до като спя не се усещам и мастурбирам.
Ако може някакво съветче и моля ви не ми викаите или казваите от рода " ми варви се на чеши "
Предварителво ви Благодаря . Това е нормално.Аз съм момиче и също като нямам постоянен секс и имам такива сънища.Случвало се е да се събудя мокричка :oops: :oops: ,с времето и това ще отмине.Най-доброто решение е да си нямериш приятелка,с която да се чувствате добре и двамата и да си изразходваш енергията.Под това нямам предвид първата срешната само зарад едното ебане ,а човек ,които си заслужава.

t0d1t0
12-21-2009, 19:23
не смятам,че за такъв проблем трябва да търсиш помощ от форум който е пълен предимно с лапета от 12-15 години. Ей сега "оригиналните" ще флоуднат темата със отговори като "ела се чукай с мен" или "намери си някой с който да се чукаш". Консултирай се с някой по-сериозен човек.

LDto
12-21-2009, 19:24
Такам малко ме е срам,но не знам какво да правя.
От близо 4 месеца не съм правила Секс и имам много еро Сънищ,но това не е проблема.Проблема е там,че до като спя не се усещам и мастурбирам.
Ако може някакво съветче и моля ви не ми викаите или казваите от рода " ми варви се на чеши "
Предварителво ви Благодаря . Това е нормално.Аз съм момиче и също като нямам постоянен секс и имам такива сънища.Случвало се е да се събудя мокричка :oops: :oops: ,с времето и това ще отмине.Най-доброто решение е да си нямериш приятелка,с която да се чувствате добре и двамата и да си изразходваш енергията.Под това нямам предвид първата срешната само зарад едното е**не ,а човек ,които си заслужава.



амм мисии но аз се извинявам че не съм казала но съм Момиче :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: моя е вината

t0d1t0
12-21-2009, 19:25
Това е нормално.Аз съм момиче и също като нямам постоянен секс и имам такива сънища.Случвало се е да се събудя мокричка :oops: :oops: ,с времето и това ще отмине.
Сори за тъпотията,ама т'ва не го разбирам за нещо нормално - докато спи да почне несъзнателно да мастурбира...

anika17
12-21-2009, 19:34
Такам малко ме е срам,но не знам какво да правя.
От близо 4 месеца не съм правила Секс и имам много еро Сънищ,но това не е проблема.Проблема е там,че до като спя не се усещам и мастурбирам.
Ако може някакво съветче и моля ви не ми викаите или казваите от рода " ми варви се на чеши "
Предварителво ви Благодаря .

маструрбираш докато спиш??
я кажи как става това, да пробвам и аз.

vaseto0o
12-21-2009, 19:42
Такам малко ме е срам,но не знам какво да правя.
От близо 4 месеца не съм правила Секс и имам много еро Сънищ,но това не е проблема.Проблема е там,че до като спя не се усещам и мастурбирам.
Ако може някакво съветче и моля ви не ми викаите или казваите от рода " ми варви се на чеши "
Предварителво ви Благодаря .
Всъщност каза че си момиче но кой да забележе :D И от кога момчетата се подмокрят 8-)

t0d1t0
12-21-2009, 19:49
^ не си попаднал на такъв модел 8-)

anichka12345678
12-21-2009, 19:58
Такам малко ме е срам,но не знам какво да правя.
От близо 4 месеца не съм правила Секс и имам много еро Сънищ,но това не е проблема.Проблема е там,че до като спя не се усещам и мастурбирам.
Ако може някакво съветче и моля ви не ми викаите или казваите от рода " ми варви се на чеши "
Предварителво ви Благодаря . Това е нормално.Аз съм момиче и също като нямам постоянен секс и имам такива сънища.Случвало се е да се събудя мокричка :oops: :oops: ,с времето и това ще отмине.Най-доброто решение е да си нямериш приятел,с които да се чувствате добре и двамата и да си изразходваш енергията.Под това нямам предвид първия срешнат само зарад едното е**не ,а човек ,които си заслужава.



амм мисии но аз се извинявам че не съм казала но съм Момиче :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: моя е вината ем сори много тогава е същото :Това е нормално.Аз съм момиче и също като нямам постоянен секс и имам такива сънища.Случвало се е да се събудя мокричка :oops: :oops: ,с времето и това ще отмине.Най-доброто решение е да си нямериш приятел,с които да се чувствате добре и двамата и да си изразходваш енергията.Под това нямам предвид първия срешнат само зарад едното е**не ,а човек ,които си заслужава.[/quote]

anichka12345678
12-21-2009, 20:03
Това е нормално.Аз съм момиче и също като нямам постоянен секс и имам такива сънища.Случвало се е да се събудя мокричка :oops: :oops: ,с времето и това ще отмине.
Сори за тъпотията,ама т'ва не го разбирам за нещо нормално - докато спи да почне несъзнателно да мастурбира...хм няма нищо ненормално .Всичко си е подсъзнателно.Урганизма си го иска с времето всичко ще си е нормално ,просто наистина имаш нужда от секс.Напомняш ми за една серия на Двама мъже и полувина:Алан имаше същия проблем правише неща на съм ,за които после не си спомняше ,заради липсата на секс.След като човек започне да води редовен полов живот тези неща спират.

elito0o0o0
12-21-2009, 20:05
:lol: :lol: :lol: Викни си някой батко да те подсуши след бурния ,мокър сън! :lol: 8-)

t0d1t0
12-21-2009, 20:19
Урганизма не знам дали точно това иска,но добре ще го приемем за нормално.

anichka12345678
12-21-2009, 20:26
Урганизма не знам дали точно това иска,но добре ще го приемем за нормално.ам дам много бързо се съгласяваш.Имаше една фраза подлагаи всичко на съмнение :D :D

t0d1t0
12-21-2009, 20:38
както и да е,спи ми се и не ми се втурва в ненужни спорове.
А и ме мързи да се занимавам,за да ти гледам грешките.

Azgalor
12-22-2009, 10:58
:lol: :lol: :lol: Викни си някой батко да те подсуши след бурния ,мокър сън! :lol: 8-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: