PDA

View Full Version : Питане за брада катинарче?! :)



ivan_realmadrid
12-21-2009, 20:35
На 21г съм и имам оформена брада с мустаци само, че не ми се е свързало още да стане катинарче. И вярно ли е, че ако не бръсна там където се свързват брадата с мустаците няма да се свърже никога т.е. няма да стане катинарче? :) И още нещо от какво зависи дали ще имам на определено място брада от възраста или от това колко често се бръсна? :) Това е :)

ApXaHrEJI
12-21-2009, 21:55
Толкова време никой не ти отговаря, че не мога да се сдържа :)
1. Ако не си забелязал повечето момчета и момичета тук са на възраст под 18 години и тепърва им се появява окосмяване на някой неща.
2. Стегни се малко и първо рови в гугъл и после пускай теми тук!
3. Спокойно ! След година или две или 3 ще се появи и окосмяване там.

ivan_realmadrid
12-22-2009, 09:18
Ровил съм се на много места! Но знам, че има хора дето нямат там отговори ми по конкретно ако не бръсна там ще имали окосмяване? :)

Wrathchild
12-22-2009, 10:21
Индивидуално е, и наистина пробвай с бръснене.
Аз лично имам познат, който има 4-5 косъма на брадата, а е на 22 години.
Нищо не ти пречи да опиташ.

varSAritai
12-22-2009, 19:09
катинарче = педерастия ! радвай се че нямаш ;)

Valento
01-10-2010, 00:55
Бръсни на контра , аз съм на 18 и лицето ми за 3 дни се покрива с брада ... имам навсякаде ужас е просто ... ако не знаеш как е контрата , не нормалната посока с ножчето на доло , ами обратно срещу косъма , повярвай ми за няколко месеца ще се свърже ... но после няма отърваване ... ще стане като телена четка :D :D :D :D Айде и да покажеш снимка след време как се е получило ! :razz:

batkodoki
01-11-2010, 13:06
На 21г съм и имам оформена брада с мустаци само, че не ми се е свързало още да стане катинарче. И вярно ли е, че ако не бръсна там където се свързват брадата с мустаците няма да се свърже никога т.е. няма да стане катинарче? :) И още нещо от какво зависи дали ще имам на определено място брада от възраста или от това колко често се бръсна? :) Това е :)

генетично предопределено е как ще се окосмяваш.

няма никакъв начин да промениш тази програма чрез не/бръснене. промените са са само възрастови според нивата на определени хормони и техните деривати.

Valento
01-11-2010, 14:44
На 21г съм и имам оформена брада с мустаци само, че не ми се е свързало още да стане катинарче. И вярно ли е, че ако не бръсна там където се свързват брадата с мустаците няма да се свърже никога т.е. няма да стане катинарче? :) И още нещо от какво зависи дали ще имам на определено място брада от възраста или от това колко често се бръсна? :) Това е :)

генетично предопределено е как ще се окосмяваш.

няма никакъв начин да промениш тази програма чрез не/бръснене. промените са са само възрастови според нивата на определени хормони и техните деривати.
Така си мислиш ти ... много четеш .... намали дискаварито !

batkodoki
01-11-2010, 14:55
На 21г съм и имам оформена брада с мустаци само, че не ми се е свързало още да стане катинарче. И вярно ли е, че ако не бръсна там където се свързват брадата с мустаците няма да се свърже никога т.е. няма да стане катинарче? :) И още нещо от какво зависи дали ще имам на определено място брада от възраста или от това колко често се бръсна? :) Това е :)

генетично предопределено е как ще се окосмяваш.

няма никакъв начин да промениш тази програма чрез не/бръснене. промените са са само възрастови според нивата на определени хормони и техните деривати.
Така си мислиш ти ... много четеш .... намали дискаварито !

........спри да нюхаш! ......светът може и да стане реално съизмерим....

ivan_realmadrid
01-12-2010, 20:58
Бръсни на контра , аз съм на 18 и лицето ми за 3 дни се покрива с брада ... имам навсякаде ужас е просто ... ако не знаеш как е контрата , не нормалната посока с ножчето на доло , ами обратно срещу косъма , повярвай ми за няколко месеца ще се свърже ... но после няма отърваване ... ще стане като телена четка :D :D :D :D Айде и да покажеш снимка след време как се е получило ! :razz:

Е контра прая от 2г вече е личи се че имам повече на някой места отколкото преди 3г. Аз прая шпо посока на косъма и обратно т.е. контра. :D И ся за 1 2 дена набождаа на 3-4 има бая :D Ма не се е свързало

ivan_realmadrid
01-12-2010, 20:59
А как се качват снимки тува в сайта ако искам да покажа на някой? :)