PDA

View Full Version : Любов между жени (само за жени)



anika17
12-21-2009, 20:44
Въпросът ми е ориентиран предимно към момичета, които имат интерес
или чувстват някакво влечение към други от същия пол.
До колко далеч би стигнало вашето приятелство с друго момиче?
Ако сте имали по-интнимни моменти с нея
или сте правили секс например,
бихте ли се влюбили една в друга? Смятате ли го за възможно?
Или, ако двете все още не сте имали по-интимен контакт,
но изпитвате някакво влечение една към друга,
бихте ли правили секс?

haritov
12-21-2009, 20:55
често се влюбвам в момичета

golqmumnik
12-21-2009, 21:01
Спрете с тия хомо теми,майна!

anika17
12-21-2009, 21:11
Спрете с тия хомо теми,майна!

пуснала съм сериозна тема,
искам да знам какво мислят останалите.
без спам pls

MaLkaTa_LaDy
12-21-2009, 21:20
Не съм хомо, нито би, но смятам, че е напълно възможно да се влюбя в момиче. И дори искам, защото искам да разбера какво е. Не съм имала интемне отношения с момиче, но е имало такива, които са ме привличали. И да, бих спала, от любопитство.

FancyGirl
12-21-2009, 23:30
Не мисля че бих се влюбила в момиче ...
не съм имала интимни отношиния с момиче
не бих спала с момиче
аз дори не харесвам момичетата, нито външно, нито като хора
супер са ми безитнересни и скучни, и не не избивам комплекси
просто никога не са представлявали някакъв интерес за мен :)

Wrathchild
12-22-2009, 06:26
Влюбване в момиче - не.
Изпитване на доста силни чувства - да.
Не бих си го причинила отново. Истината е, че аз си падам по по-властни хора, а властна жена е таралеж в гащите. Аз прекъснах подобието на връзка, колкото и да обичам властта, то не обичам да бъда ограничавана непрекъснато.

crazymm
12-22-2009, 12:57
Чувствам влечение, но понеже я познавам от около 2 години не съм сигурна какво точно изпитвам... Може и да е временно. По - интимни отношения - не особено, интимни моменти, които не довеждаха до нищо - да, много. Напълно съм склонна да се влюбя в нея, влечението е на лице, но за секс не съм напълно сигурна все още..

soul1199
12-22-2009, 13:54
Не мисля, че това може да стане точно с мен. :? :shock: :?

BloomF
12-22-2009, 13:57
Да, смятам го за възможно. Кво ли може да ми щукне... :D

hahavteen
12-22-2009, 17:45
В първи клас харесвах едно момиченце вместо момченце и си спомням че даже я сънувах всяка вечер и много исках да я целуна :oops:
Иначе на 17-18 се целувах с най-добрата ми приятелка с която се познаваме от 5-ти клас и никое момиче не ми е толкова близко колкото тя и даже като по-малка си мислех че мога да се влюбя в нея но целувката ме отказа. Просто не изпитвам влечение към момичета. Да, харесвам женското тяло, харесвам красиви момичета но това харесване е по-скоро възхищение а не сексуално привличане. Не мога да си представя да правя секс с жена.. Гнусно ми е някак си :?

flowerlina
12-22-2009, 17:51
Абсурд

LDto
12-22-2009, 18:04
Аз казвам да.Защото честно казано съм влюбена в мойта бфф. и тя го знае.Защото съм и казала,че имам случай да я ревнувам от гаджето и и тя не ми се сърди. Но съм имала и интимни връзки с момиче но само интимни. Може да се каже,че съм БИ. Дори и наще знаят за мойте леки овлечения с момичета и мн често ме бъзикат като дойде някое момиче в нас. :oops: :oops: :oops:

aciko
12-22-2009, 18:07
Не мисля че бих се влюбила в момиче ...
не съм имала интимни отношиния с момиче
не бих спала с момиче
аз дори не харесвам момичетата, нито външно, нито като хора
супер са ми безитнересни и скучни, и не не избивам комплекси
просто никога не са представлявали някакъв интерес за мен :)
И ти си момиче,и ти ли не се харесваш?

cinderella_gugutka
12-22-2009, 18:10
естествено 4е е възможно да се влюбиш в 4овек от същия пол дори и ако не си хомо или би .примерно аз не се кефя на моми4етата като цяло ,но съм изпитвала физи4еско опривли4ане към моми4е.след това взаимоотношенията ни бяха малко странни,но с времето нещата се забравят и се преодоляват.каквото и да изпитвам не бих си позволила да имам сериозна връзка с моми4е

gret4ety
12-22-2009, 18:11
АЗ СЪМ ВЛЮБЕНА В МОМИЧЕ! В СЕБЕ СИ! :D :D Чак пък любов не... Аз съм си падала по момичета макар че не се самоопределям като хомо. Дали ще харесвам ммиче или момче каква е разликата :)

258
12-22-2009, 18:44
Да хвърля око на някое може :oops: но да се влюбя едвали.. :?

FancyGirl
12-22-2009, 20:10
Не мисля че бих се влюбила в момиче ...
не съм имала интимни отношиния с момиче
не бих спала с момиче
аз дори не харесвам момичетата, нито външно, нито като хора
супер са ми безитнересни и скучни, и не не избивам комплекси
просто никога не са представлявали някакъв интерес за мен :)
И ти си момиче,и ти ли не се харесваш?

До една степен се харесвам, просто не харесвам по-голямата част от моя пол :)

lifelesscorpse
12-22-2009, 20:16
Да съм се влюбвала чак-не.За временно силно привличане-определено да.Даже с няколко момичета,не едно.Имала съм интимни отношения с женски индивиди,но едва ли бих се съгласила да имам сериозна връзка с момиче...Иначе още от малка имам силно влечение към моя пол...Абе както и да е...Няма да казвам повече...

radii
12-22-2009, 20:59
мисля че мога да изпитвам много силни чувства към момиче като любов приварзаност, но не мисля че мога да стигна до крайноста секс,,нещо не ми допада мисълта ..не мисля че ще се случи на мене такова нещо ,но никога не казвай никога :D

TheMostBestest
12-23-2009, 16:36
Лятото скъсах с приятелката си, сега съм влюбена в друго момиче, което живее далеч, за жалост. Да, бих правила секс с нея. Заглеждам се по момичета, но всичките ми 'интимни' отношения с момиче са ебати кашата и е супер объркано, сигурно е до пола. Определям се като лесбийка, макар че бих тръгнала с момче ако си заслужава. 90++ на 10-- е при мен. :)

DarityGirl
12-23-2009, 16:51
ами аз вече съм правила секс с момиче,но не мога да кажа нищо повече,напримерно за любов :)

babity
12-23-2009, 17:58
Привличане - да, секс - да, но чак пък връзка... Изпитвала съм влечение към момиче и наистина бих правила секс с нея, но не мисля, че бих се влюбила. Ако съм с жена мисля, че ще ми е скучно.

loliii
12-23-2009, 18:11
Не съм имала интимни отношения с момиче.
Харесвала съм момичета, но не сексуално, а просто съм се възхищавала на това, че са красиви.
Не съм си фантазирала разни неща, нито съм искала нещо повече. Никога не съм чувствала същото към момиче, което чувствам към момчетата.
Не бих спала с момиче /макар, че съм любопитна/ ... наречете ме закостеняла и повърхностна, но да - имам предразсъдъци и не обичам хомо-работите.

xoxi
12-23-2009, 19:00
С момиче - нищо повече от приятелство.
За по-интимни контакти не може и дума да става.

mimsssssss
12-24-2009, 14:13
смятам че всичко е възможно, макар сега да имам здрава връзка с момче. винаги съм знаела че съм би, без значение колко съм го отричала и не съм си признавала. има известна доза срам, но и ограничение от моя страна. да съм била влюбена не се е случвали, но съм имала интимни отношения с момиче, макар че не се е стигало чак до секс. ако някога се влюбя в момиче истински не би ме спряло нищо, а секса си е нормална част от една здрава връзка.

guinessgirl
12-24-2009, 14:46
супер много искам 'да правя секс' с момиче.мноо ми е възбуждащо
ама... повечето мацки не ги кефи идеята,или поне не яките путки 8-)
само съм се целувала с някфи...

иначе не,не бих имала връзка с момиче. но бих правила секс с жени всееееки ден :smt001
пп: всъщност ако изглежда като driven star или като TheMostBestest ако тя е на профила,бих имала и връзка хаха 8-)

shane91
01-10-2010, 08:16
Еми да мога да се влюбя в момиче :) Доре искам да си намеря приятелка защото момчетата ми писнаха и искам да опитам и с момиче ( не че не съм опитвала) .... :-) :-) :-) CYnkii za всички мацки.... :-) :-)

Violenza
01-10-2010, 08:26
Абсурдно и невъзможно е да се влюбя в жена. :?
Не съм имала абсолютно никакъв интимен контакт с жена и нямам намерение.
И все пак две жени да правят просто секс някак си по бих го приела, това си е експеримент, удоволствие... стига да имат желание. Любовта между жени винаги ме е отвращавала адски много. Говоря да обичаш друга жена като партньор. Иначе и аз обичам най-добрата си приятелка много, но само като приятелка.

BoXxYbabee98
01-10-2010, 08:47
Само с камилки <333333333333333333333

iLovePussyJuice
01-10-2010, 08:52
супер много искам 'да правя секс' с момиче.мноо ми е възбуждащо
ама... повечето мацки не ги кефи идеята,или поне не яките п**** 8-)
само съм се целувала с някфи...

иначе не,не бих имала връзка с момиче. но бих правила секс с жени всееееки ден :smt001
пп: всъщност ако изглежда като driven star или като TheMostBestest ако тя е на профила,бих имала и връзка хаха 8-)Що не си ми казвала до сега бе?
Имам много агентки...все на такива попадам деба. :D

dreaming alice
10-04-2012, 19:39
Аз мисля,че съм влюбена в момиче и то в най-добрата ми приятелка...Мисля,че съм би,защото досега бях много влюбена в един невероятен мъж,с който за съжаление нещата не се получиха...Но сега изпитвам много силни чувства към най-добрата ми приятелка и не знам какво да правя...Но по принцип не смятам,че има нещо лошо в това да си влюбен в момиче.Дори мисля,че любовта между жени е много по-истинска отколкото между мъж и жена.Аз лично не мога да се доверя на мъж,но на най-добрата ми приятелка-да!

Azoria
10-05-2012, 07:57
До колко далеч би стигнало вашето приятелство с друго момиче? - Приятелсвто? До това да направя всичко за нея...не мисля да хлътвам по приятелки..

Ако сте имали по-интнимни моменти с нея
или сте правили секс например,
бихте ли се влюбили една в друга? Смятате ли го за възможно? Не мисля,че аз бих се влюбила в жена. Искам мъж в живота си, искам мъж, с когото да мога да имам семейство, да е баща на децата ми , да поправя когато нещо се развали... абе мъжа в къщата. Това жена не може да го замести.

Или, ако двете все още не сте имали по-интимен контакт,
но изпитвате някакво влечение една към друга,
бихте ли правили секс? Да, бих.

confused_hell
10-05-2012, 19:40
В първи клас харесвах едно момиченце вместо момченце и си спомням че даже я сънувах всяка вечер и много исках да я целуна :oops:
Иначе на 17-18 се целувах с най-добрата ми приятелка с която се познаваме от 5-ти клас и никое момиче не ми е толкова близко колкото тя и даже като по-малка си мислех че мога да се влюбя в нея но целувката ме отказа. Просто не изпитвам влечение към момичета. Да, харесвам женското тяло, харесвам красиви момичета но това харесване е по-скоро възхищение а не сексуално привличане. Не мога да си представя да правя секс с жена.. Гнусно ми е някак си :?

И аз се чувствам така, ама в момента мисля че изпитвам малко по-силни чувства към едно момиче но не си представям да правя нещо интимно с нея освен може би целувка

tedincetyyy3
10-06-2012, 10:38
Харесвала съм една от най-добрите ми приятелки .. смисъл бях привързана към нея .. и испитвах разни симпатии


Мисля, че не бих правила секс с момиче .. иначе ако съм правила .. мисля, че мога да се влюбя в друга .. да


Не не бихме .. :))