PDA

View Full Version : цигари



blackphobia
12-22-2009, 03:37
Така малко глупаво на исках да попитам няколко неща:
1 -след колко време пушене може на снимка на белия дроб или преглед от лекар да те усетят?(в смисъл от месец два има ли опасност)
2- тук някой пушач може да каже дали му пречат цигарите когато спортува и по-точно как?


Извинявам се,ако има такава тема.

haritov
12-22-2009, 11:43
Така малко глупаво на исках да попитам няколко неща:
1 -след колко време пушене може на снимка на белия дроб или преглед от лекар да те усетят?(в смисъл от месец два има ли опасност)
2- тук някой пушач може да каже дали му пречат цигарите когато спортува и по-точно как?


Извинявам се,ако има такава тема.

1 зависи колко си пушил

2 не съм пушач ама пречат не достига въздух

daru6a1
12-22-2009, 19:52
Така малко глупаво на исках да попитам няколко неща:
1 -след колко време пушене може на снимка на белия дроб или преглед от лекар да те усетят?(в смисъл от месец два има ли опасност)
2- тук някой пушач може да каже дали му пречат цигарите когато спортува и по-точно как?


Извинявам се,ако има такава тема.

1.Ами мисля че след 3-тия месец ти почернява дроба [ при редовно пушене ]]
2.Определено пречат - получаваш по-малко кислород и започнеш ли да бягаш цигарите ще ти излязат през г*за 8-)

aloveyou
12-23-2009, 16:54
Така малко глупаво на исках да попитам няколко неща:
1 -след колко време пушене може на снимка на белия дроб или преглед от лекар да те усетят?(в смисъл от месец два има ли опасност)
2- тук някой пушач може да каже дали му пречат цигарите когато спортува и по-точно как?


Извинявам се,ако има такава тема.

1.За първия ти въпрос не мога да ти кажа нищо..Но мисля,че зависи от това = колко си пушил
2.Не съм пушач,но наистина много вредят..Достига ти по-малко кислород = което е причина да не ти достига въздух..
Ако НЕ си започнал да пушиш - изобщо не започвай..Само си уврежда организма
А ако си = най-добре ги спри..Не си увреждай организма.

Abigoria
12-23-2009, 18:49
Относно второто- когато спортуваш редовно, не се задъхваш- поне при мен и повечето мои познати е така :) смисъл, уморяваш се по- бързо, но когато организмът ти е свикнал с натоварването, пушенето не влияе особено... Аз нямам проблеми със задъхване и умора и пр.,а пуша от около 3 години :) Но може би е индивидуално...