PDA

View Full Version : За момчетата: Свясно момиче-приятелка или гадже?



bqsna_teenagerka
12-22-2009, 06:45
Гледам тук,че се пръкнаха много теми все с въпроси към момичетата,затова дайте да питаме нещо мъжката част :oops:

Момчета,ако срещнете изключително свясно момиче,с което имате ужасно много общи теми интереси,абе просто е уникален феномен за вас,как ще възприемете това момиче повече като приятелка,или ще се опитате да бъдете "нещо-повече". В смисъл бихте ли се влюбили в нея,или просто ще ви станее една от най-добрите приятели?

BlueFace
12-22-2009, 07:27
Лично аз познавам адски малко такива момичета и ако срещна някое такова ще се опитам да имаме "нещо повече" от просто приятелство :)

chukundurs
12-22-2009, 08:14
като се вземе предвид, че почти всичките са някви тъпи миндили или гаднии кучета, ПОВАРНИИИ БОООЛЛЛ.. ако срещна такава веднага ще я задарпам за приятелка ;]

kypo
12-22-2009, 08:21
много ясно че просто приятелка
за е*ане има достатъчно к*рви, за какво да похабявам едно добро приятелство

niquetamere
12-22-2009, 08:55
Ще си станем гаДЖЕнца и ще си ходим заедно!

Azgalor
12-22-2009, 10:19
Каквото стане,но хора с един и същ характер зор се разбрат,защото и двамата искат да са доминираща част в една връзка и започват караниците над този ? :)

gogo4o4o
12-22-2009, 12:31
При положение, че сегашната ми приятелка я харесах точно защото ми е много приятно да говоря с нея, значи нещо повече.

П.С. bqsna_teenagerka, много готини теми пускаш, продължавай :grin:

Bimmer
12-22-2009, 12:56
Ами аз познавам една такава и сигурно бих искал да я запазя като вечна приятелка, ама тя освен, че е много печена е и адски красива и много мисли ми влязоха в главата :oops:

doublet
12-22-2009, 18:28
2te

kerata
12-22-2009, 18:44
ще се опитам да се сближа с нея ,но разбира се, няма да се за единия секс

fenastz
12-22-2009, 18:46
Инстинктивно е да искам нещо повече...така че - нещо повече

dakata123
12-22-2009, 19:01
Не можеш сам да избереш в кого да се влюбиш, но защо пък не нещо по-вече 8-) 8-)

bqsna_teenagerka
12-22-2009, 19:43
При положение, че сегашната ми приятелка я харесах точно защото ми е много приятно да говоря с нея, значи нещо повече.

П.С. bqsna_teenagerka, много готини теми пускаш, продължавай :grin:

Ех ласкаеш ме :oops: Аз просто поставям въпроси,които ме интересуват :)

daehuu
12-23-2009, 08:05
Амии да бих тръгнал с нея.. даже сега се харесахме.. страшно много си пасваме... и да.. ае всичко е перф. пък се запознахме доста случайно май :) Споко не е като при момичетата... : "Ай да си останем приятели" или пък "Не искам да развалям приятелството ни"

bqsna_teenagerka
12-23-2009, 08:13
Амии да бих тръгнал с нея.. даже сега се харесахме.. страшно много си пасваме... и да.. ае всичко е перф. пък се запознахме доста случайно май :) Споко не е като при момичетата... : "Ай да си останем приятели" или пък "Не искам да развалям приятелството ни"

Е това момичетата го изпозлват,когато не изпитват това,което вие изпитвате към тях,не искат да ви одрежат брутално и за това гледат да мажат положението някакси. Не е много приятно.

daehuu
12-23-2009, 08:19
Абе.. не е точно така :) Момичетата сте странни ... може и да си падате по някое момче.. обаче ...в повечето случаи го карат да се мъчи да я сваля независимо ,че тя вече е свалена. Точно това ми се случва.. в момента ама в по - лека форма :)

bqsna_teenagerka
12-23-2009, 08:32
Абе.. не е точно така :) Момичетата сте странни ... може и да си падате по някое момче.. обаче ...в повечето случаи го карат да се мъчи да я сваля независимо ,че тя вече е свалена. Точно това ми се случва.. в момента ама в по - лека форма :)

"странни" е точното определение,принципно момичетата са комплексирани до енузнаваемост,много рядко се намира някоя,която е стабилна психически. Повечето дори да им повтарят постоянно колко са готини колко са такива и онакива и колко ги харесват те пак имат нуждата да го чуват. Не знам направо това как не ви извежда от всякакви релси :? Не разнежвайте прекалено много момичетата,те трябва да си имат достойнство да знаят,че са хубави,но да не изпитват нужда постоянно да го чуват!

Gigi1302
12-23-2009, 15:35
Ако е хубава, защо не повече от приятелка.

gogo4o4o
12-23-2009, 17:07
Ако е хубава, защо не повече от приятелка.

Ти май не си разбрал, говори се за готина по характер.

По темата: аз вече писах, но ще се повторя. Сегашната ми приятелка е страхотен събеседник, страшно е умна и много забавна. Много сме щастливи заедно :P bqsna_teenagerka, аз ти казвам истината, в твойте теми ми е много приятно да пиша. :)

bqsna_teenagerka
12-24-2009, 11:37
Ако е хубава, защо не повече от приятелка.

Ти май не си разбрал, говори се за готина по характер.

По темата: аз вече писах, но ще се повторя. Сегашната ми приятелка е страхотен събеседник, страшно е умна и много забавна. Много сме щастливи заедно :P bqsna_teenagerka, аз ти казвам истината, в твойте теми ми е много приятно да пиша. :)

Дам ставаше въпрос,момичето да е уникална по характер а на външност също да я намирате за привлекателна :)

hoooodyhoooooo
12-24-2009, 13:18
2te

Най-добре :) Имах такъв случай и бях много щастлив с момичето, но определени обстоятелства ни разделиха. Иначе още сме приятели и един за друг животът си даваме.

Няма нищо лошо едно приятелство (защото оттам започва всичко) да премине и на интимно ниво, дори е страшно красиво, споделено, съкровено. Пожелавам на всеки да го изпита. :-)

Grassh0pper
12-24-2009, 13:26
ако характера и е толкова уникален , и си я харесам на външен вид също , 100% ще опитам "нещо повече" от приятел

iLovePussyJuice
12-24-2009, 13:31
Сънувах как правя секс с най-добрата си приятелка.
Лошото е, че го искам. :D:D

doomkillerr
12-24-2009, 13:41
И аз застъпвам мнението за "... нещо повече от добри приятели!!!" Такива момичета трудно се срещат (поне при мен така се получават нещата) и за това бих опитал да се сближа с нея. :) Най-хубаво е да можете да разговаряте с "гаджето си", а не да сте заедно само заради животински нагони... 8)

Samoten89
12-24-2009, 14:57
Бих предпочел да сме интимни приятели :). :D ;)

Shia
12-24-2009, 15:03
Обезателно приятелка

MakeMeLaugh
12-24-2009, 19:54
Разбира се, че ще я искам само за мен и ще бъде страхотен партньор.
Важно във връзката е говоренето и разбирателството - от там тръгват и другите неща :)

perfectman
12-25-2009, 01:30
Гледам тук,че се пръкнаха много теми все с въпроси към момичетата,затова дайте да питаме нещо мъжката част :oops:

Момчета,ако срещнете изключително свясно момиче,с което имате ужасно много общи теми интереси,абе просто е уникален феномен за вас,как ще възприемете това момиче повече като приятелка,или ще се опитате да бъдете "нещо-повече". В смисъл бихте ли се влюбили в нея,или просто ще ви станее една от най-добрите приятели?
За нещо повече определено,защото може да ми е най-добрата приятелка но в повечето случаи поне при мен за другите не знам гаджето ми значи много повече от само приятелка а и все пак гаджето не е само за да я чукаш(извинявам се за грубия език просто съм "твърден откровен") с гаджето трябва да си близък и най-малкото да се чувстваш добре когато сте заедно.Така че приятелството не се изхабява ако сме гаджета напротив най-вероятно ще е още по-добре от преди. :mrgreen: :)

Phantom93
12-25-2009, 02:47
А неможе ли гаджето ти да бъде най-добрият ти приятел? Такава връзка е много специална и ценна.Поне аз така го чувствам де. :P

bqsna_teenagerka
12-25-2009, 08:47
Сънувах как правя секс с най-добрата си приятелка.
Лошото е, че го искам. :D:D

ах ти ...развратен.... :D :D

iLovePussyJuice
12-25-2009, 15:43
Сънувах как правя секс с най-добрата си приятелка.
Лошото е, че го искам. :D:D

ах ти ...развратен.... :D :DКакво пак? :D

bog4eto
12-25-2009, 16:15
Много е относително. :-o

Parallel
12-26-2009, 22:16
Само приятели! Защото лесно ще станем нещо повече,но след като се разделим няма да бъде същото никога.По-добре само приятели и така ще се разбираме винаги :)

ILoveU2
12-26-2009, 22:18
Ще се опитам да отговоря като момче :D Надявам се да се получи:
Ако и го дървя - гадже, ако не - приятелка. 8)

gogo4o4o
12-27-2009, 15:21
Ще се опитам да отговоря като момче :D Надявам се да се получи:
Ако и го дървя - гадже, ако не - приятелка. 8)

:razz: :razz: :razz: :razz:

awerw
12-27-2009, 15:33
Гледам тук,че се пръкнаха много теми все с въпроси към момичетата,затова дайте да питаме нещо мъжката част :oops:

Момчета,ако срещнете изключително свясно момиче,с което имате ужасно много общи теми интереси,абе просто е уникален феномен за вас,как ще възприемете това момиче повече като приятелка,или ще се опитате да бъдете "нещо-повече". В смисъл бихте ли се влюбили в нея,или просто ще ви станее една от най-добрите приятели?
мом4е и моми4е фр немогат да бъдат :D