PDA

View Full Version : "Прънцът и просякът"



MichellePhan
12-22-2009, 11:55
За Коледната ваканция ни дадоха да прочетем "Принцът и просякът" на Марк Твен,НО аз я нямам тази книга.Може ли да ми кажете от къде да си я изтегля/прочета он-лайн?

bloodymirror
12-22-2009, 12:41
Защо не си я купиш.. най-тъпото е да четеш онлайн..ако си я купиш хем ще си я имаш завинаги..и когато ти се иска на момента можеш да я прочетеш..

plmn
12-22-2009, 13:24
най-тъпото е да четеш онлайн...

кво му е тъпото? няква аргументация?

bloodymirror
12-22-2009, 13:31
Ми първо,че си увреждаш очите хах..айде да видим като има голяма книга да чете колко ще е лесно ;)

plmn
12-22-2009, 13:37
Ми първо,че си увреждаш очите хах..айде да видим като има голяма книга да чете колко ще е лесно ;)

хах.. ако това те притеснява, най-лесното е да си увеличиш шрифта няма значение дали е сайт/или си го копираш в Word примерно.. можеш да си направиш буквата колкото монитора ти, така добре ли ще е? и нима четенето от книга не те кара пак да се взираш и напрягаш? шрифта и там не е кой знае колко голям, дори не можеш да го увеличиш.

bloodymirror
12-22-2009, 14:00
''Така добре ли е?'' .. първо,че не съм тръгнала да чета онлайн..айде разказ може,ама цяла книга.. хах..просто съм ПРОТИВ онлайн четенето!

viksit0y
12-22-2009, 14:05
Не мога да я намеря в интернет, но ако в твоя град има библиотека или в училището ти има си вземи книгата от там.

aloveyou
12-22-2009, 14:47
Не знам дали я има тука www.slovo.bg - провери

someonerandom
12-22-2009, 14:57
И според мен е адско мъчение да четеш онлайн,не е като да си легнеш,ами трябва да едиш и да се взираш в монитора.Чел съм 4 книги онлйн,едната беше Хари Потър 7 преди да излезе,другите ги нямаше никъде из Варна нещо...
А моите сайтове сега ги прегледах,всичките са за фантастика,така че не стават :(

elito0o0o0
12-22-2009, 15:59
Книжарници за вас няма ли бе хора? Библиотеки? Незнам... За вас целия свят е интернет.. :( Стига сте висяли пред тези компютри,ами се разходете до библиотеката...

MichellePhan
12-22-2009, 16:14
Книжарници за вас няма ли бе хора? Библиотеки? Не знам... За вас целия свят е интернет.. :( Стига сте висяли пред тези компютри,ами се разходете до библиотеката...
Абе не ми дават да изляза.....аз иначе до ся 200 пъти да съм си я купила...Като съм здрава не сядам на компютъра,защото вися цяла вечер навън