PDA

View Full Version : Забелване на главичката



PiqBiraZaZakuska
12-22-2009, 12:15
Здравейте! Имам проблем със забелването на главичката. Не е фимоза или нещо подобно, както прочетох наляво-надясно из форума :) Бил съм при уролог и физически е възможно да се открие главичката от кожичката. Само че сам не мога да се справя, доста е неприятно, дори болезнено. Някакви съвети как най-лесно да почна сам да я забелвам? (Смисъл дали в ерекция е по-лесно или иначе; дали под душа или не?) Мерси предварително :)

П.С. Скоро навърших 17

BeCool92
12-23-2009, 09:46
Еми пич главичката преди да се забели е адски чувствителна на допир а кожичката не е разтегната достатъчно и докато я дърпаш тя се разтяга но натиска главичката която е много чувствителна и за това те боли..а без болка нема стане,малко късно си се сетил ама по добре късно отколкото никога..в меко състояние по лесно ще я забелиш,за целта по често я забелваи докъдето можеш и си стои така докато гледаш филм примерно като усетиш чее си свикнал с болката дръпни я още малко и ще свикнеш,под душа същата работа..ама каквото и да правиш ще те боли поне малко ;) дано съм бил полезен :)

bloodymirror
12-23-2009, 11:38
Добре...безмислено е да се разправям .. ноо защо пишеш нова тема?! Омръзна ми да гледам само ''забелване на главичката,пъпки по главичката'' толкова ли е трудно да кликнеш върху поне една от хилядите?! Тцтц.. :lol:

b0TiraL
12-28-2009, 15:38
братле аз си спомням като бях съвсем малък.. още когато ме къпеше баща ми.. той ми я забелваше малко по малко под душа докато ме къпеше.. сега нямам проблем с това.. пробвай и ти.. ама не изведнъж.. ами секи път като се къпеш.. по малко.. и накрая ще стане :)

getopa
12-29-2009, 13:29
На 17 и да я забелваш и да я държиш под душа ,според мен поне файда няма да има . То това файда би трябвало да има ако си на 10-11 ... Не знам може и да греша .