PDA

View Full Version : Искам мнение - Може ли ?



goldharz
12-22-2009, 15:14
Здравейте колеги :) Пиша Ви относно за помощ . Ще ми трябва вашето професионално ученическо мнение . Моето мнение нещо не е достатъчно и реших да се допитам до Вас. Скоро ме привлече манията на тема блогове . И какво ? Еми реших да пиша за училище и като цяло в помощ за учениците на някои странни теми . Може ли да погледнете моя блог и да ми кажете вашата оценка за оценка може с числа по шесто балната система или просто думи . Ще ви бъда много благодарен , ако си обосновете отговора да зная кое ми куца в блогчето и да си го до оправя :)

Това е моето скромно блогче : http://moetouchilishte.blogspot.com/

Впрочем вътре има секция в която ще можете да споменете вашето училище . Както други вече направиха .

Още веднъж благодаря и очаквам вашите критики или похвали 8-)

elito0o0o0
12-22-2009, 16:06
Още като прочетох това :

Ако въведат униформите в училище това окончателно ще съсипе образованието. То ще си е истинско престъпление да забраниш на момичетата да се обличат по този начин... а, някои наистина знаят как да те мотивират да ходиш на училище. Потискащото е, когато се чувстваш като скапан зяпач. Реално погледнато, не че нещо ти има - нормален ръб за тази възраст, дори малко по-готин от някои други ама още си нямаш гадже.

Ако не си грозен като Майкъл Джексън на стари години с прилагането на няколко прости правила, можеш да направиш чудеса за своята девственост. Добре де, поне ще запишеш точка и няма да бъдеш мухльото в класа :

и се отказах да чета повече... (не съм съгласна с това)

По първи впечатления от мен имаш обща оценка - 4,50 ... ;)

montana6
12-22-2009, 22:56
Много набързо го прегледах и открих доста пунктуационни грешки.

TrickyAngel
12-22-2009, 23:46
^И правописни...

Иначе.. ако продължиш да се занимаваш, което сигурно ще направиш, ти препоръчвам да сложиш и нещо, което ще бъде от по-голяма полза на учениците.. Примерно да направиш теми за признаците за еднаквост на триъгълници, сърдечно-съдова система, движение, как се пише ЛИС.. българска граматика и правопис... и т.н. :)