PDA

View Full Version : Обяснение в любов ...



f17n3s
12-22-2009, 16:43
Здравейте, искам да покажа на едно момиче, че е найстина мн специална за мен ... и знам, че си пада по мен и ще тръгна с нея, но ми се иска да го направя по-уникален начин, не ми се ще целувка или искаш ли да станем гаджета .... то е ясно, че накрая ще има целувка ама кажете ми какво да и кажа, за да се почувства найстина специална, не искам някакви клишета искам този момент да го помни и дори и да скъсаме след време като се сети да и става приятно .... ако имате идея моля споделете и не ми казвайте, че има др такива теми, защото каквото имаше го прочетох мерси :) аа ако има значение на 18 сме :)

f17n3s
12-22-2009, 17:09
ае де никой ли не се сеща за нещо по-оригинално ... квото и да е просо дайте съвет как в този момент да се почувства специална .. и просто да го направя по най-добрият начин .... или поне споделете на вас как са ви редлагали или вие как сте предлагали, но без Искаш ли да ходим ? или пък Ае да станем гаджета ?

w0sh
12-22-2009, 17:10
като ти го кажа нали нема да е оригинално.

извеждаш я на нощна разходка у снега. орион се вижда хубво сега :Д


и много амфети.

golqmumnik
12-22-2009, 17:30
Изведи я на снега и я пребий със снежни топки докато подгизне. 8)

f17n3s
12-22-2009, 17:33
Изведи я на снега и я пребий със снежни топки докато подгизне. 8)

не съм я опознал още напълно, за да знам дали е от момичетата, които го биха приели на майтап и биха трагнали и те да ме бият със сняг просто за гаврата или е от тези дето ш се разсърди, че съм и развалил косата с тоя сняг .... др идеи?

purpledawn
12-22-2009, 17:34
Уф.

Покани я да излезете и й кажи нещо мило.. като например " Наистина означаваш мн за мен" или нещо подобно, ддз, сам си го излисли..
мен така успяха да ме метнат (:

f17n3s
12-22-2009, 17:42
Уф.

Покани я да излезете и й кажи нещо мило.. като например " Наистина означаваш мн за мен" или нещо подобно, ддз, сам си го излисли..
мен така успяха да ме метнат (:

теб хубуу са те метнали ама ми се иска нещо по-оригинално тва означаваш мн за мен всеки втори го казва .... а иначе викаш сам да го измисля, мислиш ли, че не съм мислил преди да питам тук?

milan4eto
12-22-2009, 17:42
Кажи и това което ти идва на ум в самия момент,така би се получило най-добре. ;)

giginkaaa
12-22-2009, 18:00
Можеш да й кажеш на френски например "обичам те" или нещо подобно да й го преведеш и да я целунеш .

gret4ety
12-22-2009, 18:08
omg... кажи и го направо на китайски ... или на арабски :razz: :razz: Направо я водиш някаде на усамотено място и и казваш кфот мислиш ... че я обичаш, че е много важна за теб... точно това което ни каза на нас обаче във 2 лице или първо нз... :lol: :lol:

soul1199
12-22-2009, 18:10
защо трябва да го мислиш?просто излей това,което ти идва отвътре,това,което изпитваш към нея :)

kukli4kata001
12-22-2009, 19:05
мен така успяха да ме метнат (:
иии мен, което не е толкова хубаво :D

f17n3s
12-22-2009, 19:11
мен така успяха да ме метнат (:
иии мен, което не е толкова хубаво :D

ясну значи и аз така ще я метна :grin:

zero
12-22-2009, 19:34
Квот и да мислиш ся ти давам гаранция, че 99% ще се обърка ;)
Просто в такъв момент се отпускаш на емоциите и чувствата и незнаеш какво правиш 8)

Madeyed
12-22-2009, 20:51
мен така успяха да ме метнат (:
иии мен, което не е толкова хубаво :D

ясну значи и аз така ще я метна :grin:
:lol: а кажи това което мислиш не го мисли предварително :wink:

desitoyoy
12-23-2009, 20:46
Не го мисли. Просто я погледни и и кажи каквото мислиш в момента. Ако наистина толкова я обичаш ще се получи нещо несравнимо.

iLovePussyJuice
12-24-2009, 00:32
Импровизирай и бъди откровен. :)
Най-голям много сладки усмивки, изчервявания и най-интензивна работа на сърцето предизвиква.
От личен опит.
Пък и по-оригинално (в най-буквалния смисъл на думата) от това да кажеш нещо незаучено...измислено на момента надали ще намериш. :Р

Но нещо оригинално също не е проблем, стига обаче да и стане ясно, че това, което казваш е истина. :)