PDA

View Full Version : Пак няма да се виждаме.. [ пишете моля ви ]



Oposoma
12-22-2009, 16:44
Стана гадна ситуация. Още от доста време загубих доверието, на родителите ми, но сега вече стана банално. Започвам с това, че се събирах с лоша компания, за което ме преместиха в друго училище. Гаджето ми е в старото училище - различни смяни сме. Чат-пат се виждаме ае това добре.. ама се получава така, че изкарват мен виновния.
Днес си взех 10лева, за да се почерпа с момчетата от моя клас. Стана 3-тия час и тръгнахме.. купихме си за всеки по джин "Savoy" от тези малките. Аз си взех и цигари, понеже аз попушвам от време на време. Свикнали сме да пием и знаем кво да правим, за да не ни хваща. Да ама те не могат да пият, и им остана. Цвръцнах го останалото, щото не мислих, че ще се напия тотално. Върнахме се стана кво стана, забравих си раницата, почнах да пеем, абе за около 3-4 часа бях като пиян. Класната ми каза на сестра ми, тя на майка ми, и се прибрах с такси незабавно. И ме почнаха .... тук идва и въпроса "защо тоя идиот е сложил темата в отдел ЛЮБОВ?!" - с гаджето съм си от 7 месеца и точно 6 дена. На 14 сме и двамата, тя ще стане на 15 Февруари. Развикаха ми се, обахдаха се на децка педегогическа стая, за магазина от който съм си купил пиенето. Покрих ги другите, щото те не пиха толкова много. Сега трябваше да излеза в 6 часа - не става забраниха ми. Няма да мога вобще сигурно да излизам, което не е проблем :), ама не си заслужава пак да затънем. Кво да направя, че поне да ми дадът да я видя, щото иначе и двамата бягаме само за да си виждаме и е тъпо. Наште не я харесват, нейните са неутрални. Кво да кажа на наще, кво да направя ?

T91
12-22-2009, 16:49
На 14 години и се напиваш :-o . Знаели сте как да не ви хваща ? Тц, тц , тц. Мило дете седни и учи уроци , това е по-важно . Колкото до гаджето ти , ми няма да я видиш освен ако не се подмажеш на мама и тати ... :D

Oposoma
12-22-2009, 16:51
точно ... как да го направя ?

Oposoma
12-22-2009, 16:51
точно ... как да го направя ?

fenastz
12-22-2009, 16:52
Не, няма надежда за теб :(

KiNgGRaND
12-22-2009, 17:11
наздраве :smt006

ivcheto0o
12-22-2009, 17:18
кат за на4ало спри да са напива6 се пак си на 14...как иска6 родителите ти да ти имат доверие :? кво може6 да направи6,ми да си изтърпи6 наказанието.Кво толкоз като не се видите ?!?! А и може да я покани6 да се видите ако не те пуснат.

rusoto_baby_f
12-22-2009, 17:19
Спокойно на Коледа стават чудеса :-D ...може тогава да те пуснат да я видиш.. :P

soul1199
12-22-2009, 18:13
кат за на4ало спри да са напива6 се пак си на 14...как иска6 родителите ти да ти имат доверие :? кво може6 да направи6,ми да си изтърпи6 наказанието.Кво толкоз като не се видите ?!?! А и може да я покани6 да се видите ако не те пуснат.

haritov
12-22-2009, 18:57
аз ако ти бях баща и нета и тв и пари и телефо и всичко ти спирам

такива като дето се напиват на 14 са боклуци рядко държа такъв език

но си представям детето ти и ми се плаче некъдърник такъв

има деца които няма какво да ядът на тебе ти било проблем как да се напиеш да пушиш и така нататък

sh3_1s_7h3_0n3
12-22-2009, 19:10
Ужс. Това пубертета е много страшно нещо.

По-добре се постарай да им възвърнеш доверието в теб и тогава ги моли да те пуснат да се виждаш с приятелката си.
Иначе същинските ти проблеми тепърва предстоят.

Hayashi
12-22-2009, 21:31
И аз си помислих това - На 14 и вече се напиваш така зверски. Боже опази!
А иначе, ако толкова много се обичате ще изтраете 1 или 2 седмици без да се виждате. И другия път като правиш някоя простотия мисли какви са последствията после.

MetalZone
12-22-2009, 22:02
"На 14 години и се напиваш"

Какво го хокате, бе.. нека се напива щом му е кеф... баххххххххххххххххххххххх първото ми напиване беше на 12 и що?!

Snickers
12-22-2009, 22:10
Пиша. :)

haritov
12-22-2009, 23:30
"На 14 години и се напиваш"

Какво го хокате, бе.. нека се напива щом му е кеф... баххххххххххххххххххххххх първото ми напиване беше на 12 и що?!

ти така ли позволиш на сина си да се напива щото му е кеф

говориш глупости

Wrathchild
12-23-2009, 06:43
Ако беше мой брат, нямаше да останеш само с издрънкването на вашите. Директно щях да ти отвъртя главата от шамари.
Я хвани си учи уроците, ами не ми се обяснявай за алкохоли и глупости, защото вярвай ми, ужасно смешно е.

MetalZone
12-23-2009, 07:11
"На 14 години и се напиваш"

Какво го хокате, бе.. нека се напива щом му е кеф... баххххххххххххххххххххххх първото ми напиване беше на 12 и що?!

ти така ли позволиш на сина си да се напива щото му е кеф

говориш глупости

Че и аз да му забраня.. той ако е решил ще се напие, нали?! К'во говоря глупости? Друга песен е, че после ще бере ядове... Пък тук повечето са бахти изпадналяците.. но трябва да кажат колко са против напиванията и т.н... а в същото време и те са почнали да пият тогава..

danyrenesmee
12-23-2009, 10:41
какво да ти кажа.. сигурно приятелката ти е една от многото,за които това че се напиваш като свиня е нещо "нОу ЯкУ" .. просто е глупаво..

blqblqblqblq
12-23-2009, 14:37
Не, няма надежда за теб :(

Адския си :-D

malone
12-23-2009, 14:48
Авторе да се задавиш от пиене дано.

PePeLePew
12-23-2009, 15:44
аз ако ти бях баща и нета и тв и пари и телефо и всичко ти спирам

такива като дето се напиват на 14 са боклуци рядко държа такъв език

но си представям детето ти и ми се плаче некъдърник такъв

има деца които няма какво да ядът на тебе ти било проблем как да се напиеш да пушиш и така нататък

Много дразниш бе, на къ'в се правиш тука и раздаваш правъсдие пфффф баси малоумника си..... заклевам се.Спомни си дали и ти не си пил и пушил на 14 и тогава ми се прави на много оборотен абсолютно всяко нормално момче минава през това на тези години .... те са си разделили 1 -2 патрончета джин не е някакво брутално напиване каквото го изкарвате ....А ти не си ли правил така бе... ако не си значи си някакъв супер задръстен и отгоре на всичкото по постовете ти си личи че си зверски филмирана личност.Йода пхахпхапхапха

loliii
12-23-2009, 19:02
"На 14 години и се напиваш"

Какво го хокате, бе.. нека се напива щом му е кеф... баххххххххххххххххххххххх първото ми напиване беше на 12 и що?!
Евала!
Това, че на някои от вас думата "алкохол" не ви е била позната до 16-17-годишна възраст, просто защото не сте излизали от вас и дори по билбордовете не сте я срещали, не означава, че момчето не може да се почерпи с приятели. Това, че е прекалил и не си знае границата си е негова работа. А и проблемът не е в това. И не го наричайте боклук, щото сигурно пише по-грамотно от всички ви тук, ПЪЛНОЛЕТНИТЕ и ГРАМОТНИТЕ!
Пич, изтрай си наказанието, а иначе, ако дълго време не можете да се видите с момичето кажи, че си на нулев или избягай от час и ще се видите. Има време за всичко.

Dollystar
12-23-2009, 19:10
С желание всичко се постига...

SuperBadSuperFresh
12-23-2009, 19:18
1.Научи се да пиеш.
2.Смени магазина от който си купуваш пиене 8-)
3.Подмажи се там на ваще,дигни си успеха или помагай у вас.

Към останалите:14 вече одавна съм го приела за нормално за зверски напивания ,до 2-3 години няма да се учудваме и на 12.