PDA

View Full Version : ВЕЧЕ СЕ ОТВРАТИХ



siyancheto
12-22-2009, 17:10
Хич не ми пука кво си мислите за мен.Също така не ми пука дали тва е правилния форум в който да пиша :-P

1.Като гледам модераторите и админи какви са :? ти ги питаш с добро , а те ти се подиграват ..

2.Направи ми впечатление , че има една определена групичка които дори са си направили собствен форум в който НИКОЙ друг не може да пише ..тва вече е тъпо :? Да не говорим че там няколко момчета постоянно свалят едно момиче

3.Общо взето е тва :)

4.И не забравяйте да се позаяждате с мен защото иначе е скучно :)

amk933
12-22-2009, 17:37
^Нещо така нахвърляни обвинения без точни имена звучат леко несериозно и като чисто трупане на мнения. Ако искаше да отправиш критика май не уцели начина. :?

Дай примери по всяка от тези точки.

Аз ще дам контраприемри:
1. Няма път, в който да съм пратил ЛС на админ или мод и да не ми е отговорено точно, кратко и на време. От някаква елементарна етика няма да пльосна тук пред всички ЛС-тата.

2. Къде е това? Аз за 6-те месеца не съм попадал на такова нещо в някой от основните 6 раздела. :? Дай линк.

3. Общо взето не схванах смисъл от темата.

4. Не го брой като заяждане, просто така написаната тема завучи повече от несериозно. :)

kalpazanka
12-22-2009, 17:40
Хм, май съм проспала огромна част от форумния живот...

amk933
12-22-2009, 17:48
Хм, май съм проспала огромна част от форумния живот...

:lol: :lol: :lol: :lol:

И аз, и аз...

ПС: Някои хора за 3 дена пребиваване в този форум достигнаха до такива просветления, че, ако Айнщайн бачкаше със същата скорост прабаба ми щеше да е джедай от междузвездни войни... :)

siyancheto
12-22-2009, 19:29
Хм, май съм проспала огромна част от форумния живот...

:lol: :lol: :lol: :lol:

И аз, и аз...

ПС: Някои хора за 3 дена пребиваване в този форум достигнаха до такива просветления, че, ако Айнщайн бачкаше със същата скорост прабаба ми щеше да е джедай от междузвездни войни... :)

Такамм значи явно на мене ми стигат 3дни за да вида как стоят нещата е разбира се не съм видяла всичко но нямаше нужда от повече.. аа за групичката всъщност мисля , че ти я беше направил (не съм сигурна) ..Не тя всъщност беше за да спамите но няма значение :-D ..Иначе щом е несериозно недей да си правиш труда да четеш да пишеш и да философстваш :)

kalpazanka
12-22-2009, 19:41
То бива бива ПМС и пубертет, ама....

amk933
12-22-2009, 19:43
То бива бива ПМС и пубертет, ама....

Би ли приложила медицинските си познания да помогнеш на дИтетУ. :lol:

kalpazanka
12-22-2009, 19:45
Шъ му минИ, ни е смъртУноснУ. :lol:

amk933
12-22-2009, 19:50
Хм, май съм проспала огромна част от форумния живот...

:lol: :lol: :lol: :lol:

И аз, и аз...

ПС: Някои хора за 3 дена пребиваване в този форум достигнаха до такива просветления, че, ако Айнщайн бачкаше със същата скорост прабаба ми щеше да е джедай от междузвездни войни... :)

Такамм значи явно на мене ми стигат 3дни за да вида как стоят нещата е разбира се не съм видяла всичко но нямаше нужда от повече.. аа за групичката всъщност мисля , че ти я беше направил (не съм сигурна) ..Не тя всъщност беше за да спамите но няма значение :-D ..Иначе щом е несериозно недей да си правиш труда да четеш да пишеш и да философстваш :)


Грпуичката беше направена от Ивчо, като Ивето и аз бяхме основните хора в нея и не беше отцепила част от форума както се опита да го изкараш ти, а беше създала една наша си тема, в която не пишехме само ние разбира се. Това се случи преди 1-2 седмици и след като мачока каза не всичко се приключи и никой не е повдигал повече въпрса или темата. Така че моля, не си смучи глупости от пръстите и не обвинявай чрез интригантстване и създаване на фалшиви "проблеми", които отдавна са решени по най-цивилизован начин. Въпросната група, която си пишехме в тази тема от 15 - 20 човека е изнесена в Скайп и съществува от тогава до сега и ще продължава да съществува, защото сме хора със сродни интереси. Сега и Скайп ли ще кажеш, че сме окупирали? :?

Айде, ако обичаш, не ни намесвай в собствените си заблуди и изкривявания на истината. Ако имаш някакви проблеми, пиши на мачока, защото ние се разбрахме с него за темата и както виждаш вече я няма. Ако искаш някакви наказания спрямо нас и смяташ, че е нечестно това, което е предприел, обърни се към него. :?

Благодаря!

siyancheto
12-22-2009, 19:52
амм подигравайте си се колкото желаете,но все пак по някаква случайност този сайт е за тийнове , а не за вече "одъртяли" батковци като вас :) Така че тва което говорите не ми влияе особено повечко се постарайте :wink:

amk933
12-22-2009, 19:55
амм подигравайте си се колкото желаете,но все пак по някаква случайност този сайт е за тийнеиджари , а не за вече "одъртяли" батковци като вас :) Така че тва което говорите не ми влияе особено повечко се постарайте :wink:

Аз на 16 попадам в групата тийн, а, ако визираше калпазанка, то знай, че е от малкото хора, които вършат някаква работа тук и помагат за проблемите, свързани с човешкото здраве.

Имаш ли повече от 13? :-o

siyancheto
12-22-2009, 20:00
амм подигравайте си се колкото желаете,но все пак по някаква случайност този сайт е за тийнеиджари , а не за вече "одъртяли" батковци като вас :) Така че тва което говорите не ми влияе особено повечко се постарайте :wink:

Аз на 16 попадам в групата тийн, а, ако визираше калпазанка, то знай, че е от малкото хора, които вършат някаква работа тук и помагат за проблемите, свързани с човешкото здраве.

Имаш ли повече от 13? :-o

На 14 съм...ама хубаво бе радвам се , че има такива хора :) просто си изказвам мнението което очевидно според вас не е правилно , но за мен е така ..АА това за скайпп не ме интересува особено и е хубаво , че поддържате връзка .. ;Д

kalpazanka
12-22-2009, 20:47
Аз на 16 попадам в групата тийн, а, ако визираше калпазанка, то знай, че е от малкото хора, които вършат някаква работа тук и помагат за проблемите, свързани с човешкото здраве.
Е след този ти пост вече ми идва да се "отрежа" от кеф :D

Wrathchild
12-23-2009, 06:29
Леле, 'одъртяли'. Край, край, разплаках се, не! Обидиха ме, туй то! ;(
Сега сериозно, вместо да се занимаваш с глупости, защо не си отвориш учебника по български език, пък белким си научила нещо?

siyancheto
12-23-2009, 07:26
Хаххх...смешно сте ми честно ;д имам мноого неща които мога да напиша но просто не ми се занимава..

kalpazanka
12-23-2009, 07:52
Хаххх...смешно сте ми честно ;д имам мноого неща които мога да напиша но просто не ми се занимава..
Едно от тези много неща да не би да са запетаите? :lol:

amk933
12-23-2009, 13:00
Хаххх...смешно сте ми честно ;д имам мноого неща които мога да напиша но просто не ми се занимава..
Едно от тези много неща да не би да са запетаите? :lol:
+1 :lol: Няма да е излишно, особено за изпита, който и предстои...

По мнението: Имало много неща да напише...пфхахах :razz: :razz:

:lol:

Wrathchild
12-23-2009, 13:22
Да, да, отвори си урока за пунктуацията...

Punisherrr
12-23-2009, 13:59
Добре. Благодарим,че ни уведоми.

(не виждам какво повече има да се дискутира въпроса... )