PDA

View Full Version : Моята стая!



ledenakrasota
12-22-2009, 18:46
Стаята на всеки говори много за него.Вашата стая е вашият храм,вашето място,което отразява вас самите.Дали ще е чрез плакатите на любимата ви група по стените ви или любимият мечок на леглото ви.
Предлагам всеки да покаже част от своята "крепост" и неприкосновена територия.

Какво обичате да правите в стаята си?Имате ли си определено местенце,където да обичате да си посядате или да правите нещо любимо?
Покажете любим предмет,играчка,стената с плакатите(ако имате такава),нещо което за вас означава много и каква е неговата история :)

Не намерих подобна тема,така че ако има се извинявам! :)

w0sh
12-22-2009, 18:47
аз вече си имам квартира. бх за стаята.

EarthShaker
12-22-2009, 18:48
най-обичам да ебем в стаята ни

cherinka
12-22-2009, 18:59
моето не е стая на момиче. въобще даже на човек

бих напрайла едно клипче, ама ми няма телефона :(

нямам любимо място... та тя си е моята стаичка, всяко кътче си ми е любимо.... дори баща ми не влиза тук НИКОГА. Дори вратата да е отворена, дори да има 100 души в нас и да се дъни музиката не влиза, е тва не го разбирам.

разбира се като изключим, че от няколко седмици го мързи да си проверява тотото в телетекста и ползва компютъра ми,ама аз се изгъзарих и като излизам от нас махам кабела за интернета :lol:

имам едно любимо кътче за секс :oops: уникум е

EarthShaker
12-22-2009, 19:01
имам едно любимо кътче за секс :oops: уникум е

там ли дегустираш?

PsychologicalDisorder
12-22-2009, 19:20
имам едно любимо кътче за секс :oops: уникум е

там ли дегустираш?

:lol:

ledenakrasota
12-22-2009, 19:22
http://www.vbox7.com/play:e06f6b14



8-)

lDoLLl
12-22-2009, 19:23
Моята стая не я чувствам като 'моя стая' хич. Повече обичак хола, супер светло и уютно е, пък и там спя.
Като я обзавеждахме бях супер малка и поисках шарени стени и 2 жълти рафтчета, които след няколко години много почнаха да ми бодат очите, ама сега просто не ми дреме..

Romance
12-22-2009, 19:23
Моята стая едно че е натъпкана само с боклуци, друго че е супер детска.. с рибки и морски кончета по дръжките.
Не бих казала, че е мой храм, по скоро място където се налага да стоя, спя.. и други работи.
Няма смисъл от ремонти.. скоро ще дойде време да се изнасям. Интересно ми е само дали наще ще я запазят така или ще я превърнат в склад примерно..грр

UnKnOwNmAtTeR
12-22-2009, 19:46
там, моят храм където правя най-свещените ритуали... викане на демони и духове и всякакви зли сили. любимият ми предмет - универсалната вуду кукла, която в момента истинско превъплащение на обама. Имам истински скелет от индианец които виси на примка за врата от огромният полилей със свещи. а любимото ми място е огромната пентаграма нарисувана с кръв от пор на пода. там сядам докато медитирам пътувайки из ада.

tuzaro
12-22-2009, 20:21
имам едно любимо кътче за секс :oops: уникум е

стили, винаги ми е било интересно как не ти е неудобно някак си да превръщаш интимния си живот в публично/ форумно достояние и във всеки пост да акцентираш върху секс, сперма, мъже... :(стиляна спермояда майна :lol:

cherinka
12-22-2009, 21:30
Така е.
Аз съм черната офца, вие сте росни китки за мирисане.
Поклон!

Pedigree
12-22-2009, 21:53
По принцип стаята ми е подредена през повечето време. Голяма е, имам място да си подскачам и да се разхождам, защото не се задържам седнала дълго.
Това ми е любимата част от стаята:

http://i45.tinypic.com/2u9tpxd.jpg


на килимчето мога да чета книжки с часове :)

Pliok0019
12-22-2009, 21:59
Сладна ми е стаята. Всичко в нея е избрано и...неподредено от мен. Лилаво, розово, свело-синя е.

Уютна е, но....леглото ми е адски адски неудобно. Че и малко.

Имам си страннички вещи, непотребни, но за мен - важни. Сигурно 80% от нещатат по шкафовете ми са подарени от някого.

ArrowsOfDeath
12-22-2009, 22:00
На тоя ламинат кой знай как се хлъзгаш като скачаш 8-)

Pedigree
12-22-2009, 22:02
На тоя ламинат кой знай как се хлъзгаш като скачаш 8-)

О, не. Аз в нас се разхождам с едни огромни плюшени мечоци, които ме предпазват от дрифтове. Непоклатима съм просто.

RAWRRR
12-22-2009, 22:11
Стаята ми е малка,има много мебели - 2 бюра, 1 легло,1 ракла, 1 секция която се разполага на цялата стена и 1 гардероб, 2 компютъра ..

Любимата ми част са 2 стени, пълни с плакати, флайъри, билети и обложки на албуми,изрезки от списания :D

http://i40.tinypic.com/33jl5yr.jpg

Най-омразната ми част е може би леглото,понеже матрака е много твърд и ми е трудно да спя.

Rowdy
12-22-2009, 23:45
в моята скромна стаичка има цели 2 компютъра, куп от сборници, задачи, таблици, речници, естествено шишета, плакати на футболни отбори, знаме на България, знаменце на Германия, цифра гадния диван, на който си хвърлям дънките и пантолните, един шаф облепен с лепенки на УЛТРА ГРУПИ (отлепваме, където видим в Бълагрия и чужбина) 8-) , под леглото ми иам няколко чифта кецове и дъмбели...
бих казал, че е приятна мъжка кочинка 8-)

Boot
12-23-2009, 11:41
Аз си обичам стаята много - с двете червени стени, с голямото бюро, с червените щори и т.н.
Не я деля с никого и съм много щастлива от този факт. Тук спя, чета, гледам филми, ям 8-) , еба и си ми е сууууупер удобно.
Ей това ми е новата придобивка за стената над бюрото:
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs086.snc3/15340_1298083778152_1412123837_846624_1893797_n.jp g

А иначе вече не се кефя на плакати по стените, само ми развалят съчетанието на бяло с червено.

П.П. Това с украсата от торби на срк напрао ме хвърли в тъча :lol:

TERRORMACHINE
12-23-2009, 12:17
По принцип съм супер подреден, но от няколко месеца живея в ебати кочината и ми е много шибано, че живея с двама закоравели педерасти!!! А в стаята ми във Враца има всичко, което ми трябва, бюро, легло, гардероб, некъв телевизор (Велико Търново '84), на стената има календар и на вратата българският трибагреник...не съм лепил други плакати, снимки и др.

TERRORMACHINE
12-23-2009, 12:42
По принцип съм супер подреден, но от няколко месеца живея в ебати кочината и ми е много шибано, че живея с двама закоравели педерасти!!! А в стаята ми във Враца има всичко, което ми трябва, бюро, легло, гардероб, некъв телевизор (Велико Търново '84), на стената има календар и на вратата българският трибагреник...не съм лепил други плакати, снимки и др.

голема цигания става с тия плакати,по-добре без. аз само на бюрото и на вратата съм лепнал некви националистически стикери,нищо друго.

иначе като дете старата ми стая беше изцяло облепена (чак не се виждаха тапетите) с плакати на кечисти и футболисти :DВъв Враца седа по-малко и вече не ми пука, ако иска брат ми и голи мъже да си лепи по стените(само да ги маха като се прибирам) ама тая в Русе...просто не се издържа :-x карат ми се, че влизам с обувките, а ако ти покажа на кво прилича килима ще се изповръщаш...

Boot
12-23-2009, 13:41
П.П. Това с украсата от торби на срк напрао ме хвърли в тъча :lol:

е те не са торби "за пазар" сеш се,едни такива стилни са,кво да ги изхвърля ли,никъв шанс 8-)
Е знам за какви торби става въпрос, но дори и фред пери - пак са си торби за пазар :-P

ifilin4ica
12-23-2009, 14:04
Стаята ми е достаъчно голяма...не се чекна из нея - твърде много ме мързи за такива работи 8-) Имам гардероб и шкав, пълен с боклуци, една стара етажерка от времето на баба ми, която са домъкнали от Русия и е мега здрава(не е мръднала вече 40 години), бюро и легло със супер неудобен матрак на може би 20 години :shock: ...
А да...и телевизор имам, но не го пускам често...по-скоро вече ен гледам телевизия.

UnKnOwNmAtTeR
12-23-2009, 14:06
те руските неща са най-грозни и най-здрави :-D

Canis_Dirus
12-23-2009, 14:56
Моята стая пък не е украсена. Щото е красива и без украси 8-) Това не ми пречи да я напусна след месец и да се заселя НА Центъра.
Имам си един отесня ми гаредероб, бюро, легло, етажерка за книги, шкафче. Но повече време прекарвам в хола на диванчето или в кухнята седя на масата.
Забравх да кажа, че съм си поръчал един календар за 2010, но какичките в него май няма да имат честта да висят на стената в тази стая.