PDA

View Full Version : помогнете



domi98
12-22-2009, 18:32
ами вижте сега,имам една приятелка ,която много харесва едно момче от класа ,все се опитва да го привлече с нещо,но той почти винаги не и обръща внимание,а понякога много си говорят,един ден тя ме помоли да кажа на въпросното момче заедно с едно друго момиче, и му казахме.на следващия ден тя му каза ,че не го харесва,само за да може да си говори с него,защото неискаше да си говори с него, когато той знае че тя го харесва.и когато му каза започнаха да си говорят,преди малко тя ми изпрати чата им и тя е искала да го попита дали и той я харесва,но той и е отговорил ,че въбще не е чул какво сме му казали,тя много иска да му каже,но я е страх,че могат да си развалят отношенията.също има съмнение ,че едно момиче от класа ,което знае ,че тя харесва никола се опитва да го привлече,тоест да му го "отнеме" както каза тя.помоли ме да питам някой и се сетих че тук има опитни хора.е какво мислите? :(

pisannka
12-22-2009, 18:44
Голяма каша.... :-D Е това е нормално...да си харесаш някого, няма значение дали е от класа ти или не, но все пак си си го харесал...е тогава има няколко варианта...1. това момиче, твоята приятелка, да му каже и да не се срамува или 2. да си остави нещата така...както са си били... и ще трябва да се примири, защото както разбрах...нищо няма да стане, ако чака въпросното момче! :? :)

haritov
12-22-2009, 18:49
драма остай ги да се оправят

ще има женски бой

ivcheto0o
12-23-2009, 05:45
оле каква каша....По-добре не се меси 4е накрая ти 6те си виновна.Пък и е малко детско да пра6та6 някои друг ми то кои би повярвал :? по-добре да му каже истината и квот стане

annabelJB
12-23-2009, 06:27
попринцип е добре тя да му каже в очите...ама по мое мнение между приятели не се получава

soul1199
12-23-2009, 08:01
Голяма каша.... :-D Е това е нормално...да си харесаш някого, няма значение дали е от класа ти или не, но все пак си си го харесал...е тогава има няколко варианта...1. това момиче, твоята приятелка, да му каже и да не се срамува или 2. да си остави нещата така...както са си били... и ще трябва да се примири, защото както разбрах...нищо няма да стане, ако чака въпросното момче! :? :)

Cybershot
12-23-2009, 08:39
автора на темата е набор 98, на 11 години... Лапешка история

Korrnyy
12-23-2009, 10:19
Той не че не е чул какво сте му казали, а НЕ е искал да чуе... Оставете ги да се оправят сами :)

Мое мнение.

12-23-2009, 17:27
Did he died?

loliii
12-23-2009, 18:24
domi98 , повече не си пиши набора в ника, защото хората няма да те приемат на сериозно.
По въпроса ти : В повечето случаи, когато някой накара друг да попита трети дали харесва първия, нищо не става на края. Кажи на приятелката ти да си признае на момчето и нека тръгнат, а ако той не я харесва - здраве да е. Пък и нека не се притеснява, че ще си развалят отношенията, защото ако и той я харесва ще тръгнат, когато тя си признае, а ако не я харесва просто ще спрат да си говорят, не че ако приятелката ти не му признае, че го харесва няма да стане същото. Все пак тя нали не очаква, че връзката им ще падне от небето? А ти не се меси, няма с какво да помогнеш, освен после приятелката ти да те обвинява, че ти си развалил/а нещата.

Hilary_
12-23-2009, 19:19
Да й го отнеме?!?1 :shock: :shock: .. че той не е нейн ако продължава да си пита ... и да кара сульо и пульо да му казват много ясно, че ще изгори .. хах ебаси детските истории праите .. само си усложнявате животеца .. :? :?

Да му каже в очите харесвам те и до там .. няка момчето си прецени какво да прави ебаси .. :?

peshost
12-23-2009, 19:46
Лапешки истории...