PDA

View Full Version : Може ли да е бременна ?????????



rene111
12-22-2009, 20:27
Здравейте. Искам да ви кажа, че с приятелката ми правихме секс без презерватив. Не съм се празнил в нея, но вече 2ра седмица и закъснява, а разбрах, че може да забременее дори и без да съм се празнил ако съм отделил преди това дори капа течност от възбудата.. или нещо от сорта..
Та въпроса ми е възможно ли е.. и ако да и се е случило иам ли някакви хапчета които да помогнат да отстраним зародиша без последствия или??.. минаха някокло седмици от станалото. . ако е станало най- лошото какъв е най - добрият начин да поправим стореното.. ?????моля ви за помощ на ч7 съм тя е на 14 и се чувстваме съкрушени (cry). .

stelit0
12-22-2009, 20:46
Здравейте. Искам да ви кажа, че с приятелката ми правихме секс без презерватив. Не съм се празнил в нея, но вече 2ра седмица и закъснява, а разбрах, че може да забременее дори и без да съм се празнил ако съм отделил преди това дори капа течност от възбудата.. или нещо от сорта..
Та въпроса ми е възможно ли е.. и ако да и се е случило иам ли някакви хапчета които да помогнат да отстраним зародиша без последствия или??.. минаха някокло седмици от станалото. . ако е станало най- лошото какъв е най - добрият начин да поправим стореното.. ?????моля ви за помощ на ч7 съм тя е на 14 и се чувстваме съкрушени (cry). . :shock: не само , че има вероятностт но тя Е БРЕМЕННА :shock: :shock: ти на 17 а тя на 14 WTF!!! :shock: :shock:

gab4i7o
12-23-2009, 07:48
Горкото момиче! Та тя е на 14 мамка му! Как можа да и го причиниш? Знаеш ли колко момичета има които са се самоубивали защото са на 13/14(без циганите те на по 11 са бременни) и не могат да кажат на родителите си? Как Можа бе човек? Та тя е още дете бе! :x :x :x :x
:booooomb: :booooomb:
П.п Отидете на лекар мамка му :-x :-x :-x Онлайн прегледи не знам кой дава.

П.П. Тя правила ли го е? Цикъла редовен ли и е?

aloveyou
12-23-2009, 10:16
Горкото момиче! Та тя е на 14 мамка му! Как можа да и го причиниш? Знаеш ли колко момичета има които са се самоубивали защото са на 13/14(без циганите те на по 11 са бременни) и не могат да кажат на родителите си? Как Можа бе човек? Та тя е още дете бе! :x :x :x :x
:booooomb: :booooomb:
П.п Отидете на лекар мамка му :-x :-x :-x Онлайн прегледи не знам кой дава.

П.П. Тя правила ли го е? Цикъла редовен ли и е?

++
Много провилно..
1.Да си направи тест за бременност+отидете на лекар..
2.Друг път го правете с презерватив
3.Тя е на 14 :shock: :shock: ,а ти на 17 :shock: - би трябвало да си "пораснал",за да разбереш,че Тя е още дете..Можеше да изчакате още малко :?

t0d1t0
12-23-2009, 11:16
За едно нещо като "Тест за бременност" да сте чували? И к'во да се очаква от 14 годишна пикла на която за 1ви път и е дошло. :(

pifiella
12-23-2009, 11:24
Закъснява й 2 седмици и си седите и чакате....Бързо купувай тест..
А ескапел защо не си купихте!? :o
Казва се предеякуационна течност!

Mi6inka
12-23-2009, 11:46
... и да вземете преди да правите секс малко да се информирате ли к'во.. аман вече... :-x

rene111
12-24-2009, 07:47
да ви еба у разбирачите... дойде и!!!

semantics
12-24-2009, 08:05
Йеее, парти, дойде й!
Тия дни може пак да го направите без презерватив, споко.

Дано си си научил урока поне. Включително и урока, че онлайн цяр няма.

Mi6inka
12-24-2009, 11:14
да ви е** у разбирачите... дойде и!!!


ти па като си много информиран за кво ти трепери гъза от страх по форуми, ве! Пу... брее ся като не е станал гафа.. мн си голям.. ама ако беше.. щеше да ревеш още тука нали...

MansonGirl
12-29-2009, 06:20
да ви е** у разбирачите... дойде и!!!

Пф ми ти питаш те ти казват уе кво недоволстваш не мога да разбераа? Прости хора много...

Alexandriq
12-29-2009, 18:06
ооо боже мой :-D Има тестове за бременност ако сте чували...0тидете до някоя аптека дайте 3 лева а не стойте в къщи и да ревете и да се самосъжалявате ;) И стига сте го тропали момчето от личен опит знам че е много по яко с по-голям,а не с някви пиклиовци на твойта възраст дет ВДИГАТ САМОЛЕТА от незнам си ква простотия :shock: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x