PDA

View Full Version : Утре ...



carry3
12-22-2009, 20:33
Попринцип съм от средно-срамежливите. Харесвам едно момче и наистина държа на мнението му. Аз и още 5 момичета ще правим танц накрая на годината за един годишен концерт на училището. Иксаме и да има момчета, защото ще е по-хубаво. Танцът е РнБ. Друга групичка от класа едновременно прави също танц. Те искат да се конкурират с нас, но не разбирам защо. Та това момче харесва едно момиче, което е в съседната танцове групичка. Ако го поканят, то ще се съгласи заради момичето.
Момичето - наперена кокошка :D , която знае чувствата ми и използва това, за да ме накара да ревнувам. А ми беше фр :?

Та така ... утре е последния ден преди ваканцията. Искам да го попитам дали иска да участва в танца, но той ще каже на онова момиче. Не се познаваме много, но имам важно събитие докрая на деня и ако той ми отговори с НЕ, само защото момичето не е в този танц, това ще ми скапе Коледата ... обикновено правя грешката винаги да си мисля какво е в ума на другите. Не искам да се оплета, а и ми дадоха съвет да не съм сама като го питам. А и също четох, че очите са мощно оръжие ... тоест : гледам го в очите и кратко и ясно казвам "X, ние и още няколко момичета правим РнБ танц накрая на годината и ни трябват момчета. Искаш ли да участваш?" ... Та въпроса ми е, не че вие сте гадатели, но дали момичето ще предразположи момчето. А и освен това, вярно ли е, че ако гледаш някого в очите, ти го блокираш? А и освен това, ако той каже НЕ, как да реагирам? Да настоявам, като казвам ""Не приличаш на човек, който го е шубе!?" и тнт, или какво?

myNameIsImmortal
12-22-2009, 20:41
А и освен това, вярно ли е, че ако гледаш някого в очите, ти го блокираш?

При всеки е различно. Има хора които определено могат да устоят на поглед в очите и каквото и да им кажат, гледайки ги в очите могат да отговорят по много заобикалящ начин и например да обърнат въпроса към теб, или да те "блокират" по такъв начин, че ще стоиш и няма да можеш да реагираш (това най-много обичам да го правя :D ). Има пък други хора, които когато някой ги погледне в очите и започне да им говори нещо направо се депресират и се сковават, и са склонни да отговорят на всичко с "ДА". При всеки е различно.

А и освен това, ако той каже НЕ, как да реагирам?
Ако ти каже "НЕ", му казваш: Добре, все пак бях длъжна да те поканя защото все пак в групата ни трябва да има поне един добретанцуващ ;) (нали все пак го харесваш, намекни леко)

Madeyed
12-22-2009, 20:41
Ми предложи му, няма какво да губиш най - много да спечелиш :) .
и ако каже не... Аз бих отвърнал : Както си решиш, твой е избора. И със усмивка се обръщаш и тръгваш поставяш го в неловка ситуация... 8-)

MiMcHeToOo
12-22-2009, 21:24
Ми предложи му, няма какво да губиш най - много да спечелиш :) .
и ако каже не... Аз бих отвърнал : Както си решиш, твой е избора. И със усмивка се обръщаш и тръгваш поставяш го в неловка ситуация... 8-)

;-)

ivcheto0o
12-23-2009, 05:33
Ми предложи му, няма какво да губиш най - много да спечелиш :) .
и ако каже не... Аз бих отвърнал : Както си решиш, твой е избора. И със усмивка се обръщаш и тръгваш поставяш го в неловка ситуация... 8-)

но 6том харесва друго моми4е на храни големи надежди да се полу4и м/у вас

buuu
12-23-2009, 07:31
утре е бъдни вечер 8-)

soul1199
12-23-2009, 07:43
гледам го в очите и кратко и ясно казвам "X, ние и още няколко момичета правим РнБ танц накрая на годината и ни трябват момчета. Искаш ли да участваш?"пробвай
Та въпроса ми е, не че вие сте гадатели, но дали момичето ще предразположи момчето.тя още не го е поканила,давай смело
А и освен това, вярно ли е, че ако гледаш някого в очите, ти го блокираш?има доза истина :P
А и освен това, ако той каже НЕ, как да реагирам? Да настоявам, като казвам ""Не приличаш на човек, който го е шубе!?"ами можеш да му кажеш,че си разочарована от отговора му,най-вероятно ще се почувства гадно и може й да размисли

balu4ka
12-23-2009, 08:00
По това време стават чудеса,намекни му така по заобиколен начин ,че го харесваш и го покани ,туко виж се е съгласил.


Успех

danyrenesmee
12-23-2009, 09:50
защо пък да не го попиташ.. не вярвам да се случи нещо много лошо,дори и ако ти откаже... :? :?

aloveyou
12-23-2009, 10:09
Риск печели - риск губи..!!!
Действай и изобщо не се притеснявай,че може да ти каже не..
Бъди смела,намекни му леко,както вече казаха..!!

А ако ти откаже - изобщо да не ти пука..

Хайде..Успех !! :-) :-)

carry3
12-23-2009, 13:23
Благодаря на всички ви. Улеснихте ме максимално. Само че, днес него го нямаше в училище ...
та, дали е добра идея по скайп или да си изчакам ваканцията? По скайп, по мейл и въобще в интернет най-лесно може да се измъкне ...

danyrenesmee
12-23-2009, 13:27
Благодаря на всички ви. Улеснихте ме максимално. Само че, днес него го нямаше в училище ...
та, дали е добра идея по скайп или да си изчакам ваканцията? По скайп, по мейл и въобще в интернет най-лесно може да се измъкне ...

ами.. 1000 пъти писах по най-различни теми,че скайпа най-много преебава нещата.. и все пак - ти си реши.. моето мнение е,че трябва да си му говориш наживо :) :)

Snickers
12-23-2009, 21:22
Днес.

doomkillerr
12-23-2009, 22:41
Имаше една мъдрост, че: "Съдбата обича смелите". Човек не може всеки път да е на 100% сигурен, че това което желае ще се случи! Трябва да се поемат рискове, ако искаме да вървим напред и да печелим! Историята на авторката малко ми прилича на някакво "любовно триъгълниче" (между две момичета и едно момче :oops: ), но да не забравя, че ако получи нещо на готово няма да го оцени подобаващо...
Ако смяташ, че момчето си заслужава и имаш някакви (макар и малки) чувства към него се бори за любовта си, а ако е само някакво "коледно" увлечение и момчето те отреже - тегли им по една "м**на" и на двамата и продължавай напред! Има момчета колкото искаш... Ето даже и аз съм свободен! 8)

blqblqblqblq
12-24-2009, 05:42
НЕ Е СРАМНО ДА ТИ ОТКАЖАТ, СРАМНО Е ДА НЕ СИ ПОИСКАШ !!! Аз съм на тоя принцип хаахахахаха :grin: :grin: :grin: