PDA

View Full Version : пак за обезкосмяването



positiveNET
12-22-2009, 23:09
еми предстои ми първият пъът.и се притеснявам за окосмяването си там долу хах въпросът ми е как да махна ВСИЧКО защото то е лесно на махнеш с бръсначката ама има едни гадни косми по едни затънтени места направо не знам..козметикът не е вариантлмерси предварително

amk933
12-22-2009, 23:12
Самобръсначка.
Крем депилатор.
Кола маска. (боли и то много)
Епилатор.(^)
Други вариянти без външна намеса не се сещам. :)

BePoHuKa
12-22-2009, 23:54
OХ! Това е болезнена тема :lol: Ние момичетата сме много прецакани.. ти Обама стига си я плашил, че боли кола маската щото е най-доброто решение ;) затънтените места са си затънтени и не се виждат и да не говорим, че там окосмението е много слабо и няма нужда да махаш ранзи неща освен ако не смяташ да правиш и анален секс.. инъче с бръсначка е много лесно, бързо.. с крем депилатор не ти препоръчвам,защото е абсолютно безполезен! Епилатора става само за триъгълника, но мен лично ме е страх т'ва бръмчащото нещо да го доближа да себе си :lol: 8-) С кола маска става бързо и боли за 1-2 секунди.. най-дълготраен разултат ще постигнеш. :) Трябва много да четеш обаче, защото на това деликатно място окосмяването може да има различни посоки на разтеж и трябва да сменяш позицията на лентичките да е спрямо посоката на растежа...

amk933
12-22-2009, 23:56
^Дърпай си ти там с кола маската.

Аз веднъж съм пробвал и по очевАдни причини няма да повторя. Адски болезнено... Имах чувството, че ще ми отскубне топките. 8-)

BePoHuKa
12-22-2009, 23:58
^Дърпай си ти там с кола маската.

Аз веднъж съм пробвал и по очевАдни причини няма да повторя. Адски болезнено... Имах чувството, че ще ми отскубне топките. 8-)To т'ва щот си с две леви ръце и не си го направил както трябва 8-) Пък и ние момичетата не сме soft като срещуположния пол :-P :-)

amk933
12-23-2009, 00:01
^Дърпай си ти там с кола маската.

Аз веднъж съм пробвал и по очевАдни причини няма да повторя. Адски болезнено... Имах чувството, че ще ми отскубне топките. 8-)To т'ва щот си с две леви ръце и не си го направил както трябва 8-) Пък и ние момичетата не сме soft като срещуположния пол :-P :-)

Не съм си го правил аЗ. 8-) И пак боля. Абе вие сте садисти. И момичетата като ми тичате у лЕво не ми разправяйте, кой софт, кой не. :oops:

ПС: Душооо, :-)

BePoHuKa
12-23-2009, 00:03
^Дърпай си ти там с кола маската.

Аз веднъж съм пробвал и по очевАдни причини няма да повторя. Адски болезнено... Имах чувството, че ще ми отскубне топките. 8-)To т'ва щот си с две леви ръце и не си го направил както трябва 8-) Пък и ние момичетата не сме soft като срещуположния пол :-P :-)

Не съм си го правил аЗ. 8-) И пак боля. Абе вие сте садисти. И момичетата като ми тичате у лЕво не ми разправяйте, кой софт, кой не. :oops:

ПС: Душооо, :-)Кой тича у лЕво бе 8-) Авторе/ке няма да се плашиш! Дърпаш лентата и да не ти пука.. всеки път става по-лесно и по-безболезнено ;)

amk933
12-23-2009, 00:05
^Дърпай си ти там с кола маската.

Аз веднъж съм пробвал и по очевАдни причини няма да повторя. Адски болезнено... Имах чувството, че ще ми отскубне топките. 8-)To т'ва щот си с две леви ръце и не си го направил както трябва 8-) Пък и ние момичетата не сме soft като срещуположния пол :-P :-)

Не съм си го правил аЗ. 8-) И пак боля. Абе вие сте садисти. И момичетата като ми тичате у лЕво не ми разправяйте, кой софт, кой не. :oops:

ПС: Душооо, :-)Кой тича у лЕво бе 8-) Авторе/ке няма да се плашиш! Дърпаш лентата и да не ти пука.. всеки път става по-лесно и по-безболезнено ;)

\:D/ Кат' си отскубнеш топките или срамните устни първия път, то за втория няма да има нищо останало.

НЕ ПОЛЗВАЙ КОЛА МАСКА. Особено, ако ще си го причиняваш сама...Кака Вероника е леко объркана в момента по циклични причини. :D

BePoHuKa
12-23-2009, 00:07
Кака Вероника си е съвсем наред ;) Нищо няма да ти се отскубне за какво го плашиш човекааа :?

Azgalor
12-23-2009, 09:56
^Дърпай си ти там с кола маската.

Аз веднъж съм пробвал и по очевАдни причини няма да повторя. Адски болезнено... Имах чувството, че ще ми отскубне топките. 8-)To т'ва щот си с две леви ръце и не си го направил както трябва 8-) Пък и ние момичетата не сме soft като срещуположния пол :-P :-)

Не съм си го правил аЗ. 8-) И пак боля. Абе вие сте садисти. И момичетата като ми тичате у лЕво не ми разправяйте, кой софт, кой не. :oops:

ПС: Душооо, :-)Кой тича у лЕво бе 8-) Авторе/ке няма да се плашиш! Дърпаш лентата и да не ти пука.. всеки път става по-лесно и по-безболезнено ;)

\:D/ Кат' си отскубнеш топките или срамните устни първия път, то за втория няма да има нищо останало.

НЕ ПОЛЗВАЙ КОЛА МАСКА. Особено, ако ще си го причиняваш сама...Кака Вероника е леко объркана в момента по циклични причини. :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

aloveyou
12-23-2009, 09:59
-самобръсначка
-крем Депилатор (няма нищо различно от самобръсначката = и двете не са много трайни)
-Кола маска и Епилатор (но има малко болка)

Azgalor
12-23-2009, 10:02
Обръсни се с самобръсначката и не се притеснявай за по закътаните косъмчета. Ако толкова много те притесняват, хвани ножижата и просто ги намали без да ги махаш :)
Хайде успех с 1вия път, но да знаете КОНДОМА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН!!!!!! :) ;)

soul1199
12-23-2009, 10:43
със самобръсначка адски бързо растат,епилатора също е варянт(мен не ме болеше) :)

anichka12345678
12-23-2009, 10:58
еми предстои ми първият пъът.и се притеснявам за окосмяването си там долу хах въпросът ми е как да махна ВСИЧКО защото то е лесно на махнеш с бръсначката ама има едни гадни косми по едни затънтени места направо не знам..козметикът не е вариантлмерси предварително ам гладичко най-добре :) крем ,епилатор,маска ,самобрасначка всичко ще свърши работа :)

TheX
12-23-2009, 11:22
Деба майка му да дойда да ти обръсна затънтените места ли?...

iveetyy
12-23-2009, 13:32
^^ ахахахах :lol: :lol:

иначе по темата .. бръсначка му е майката 8-)

Bellezza
12-26-2009, 10:21
gumeni r1kavi4ki .. hva6ta6 ii 5 6 kos1m4eta na vednuj :D

miss_kiss181
12-26-2009, 11:20
С кола маска става най-добре, болката е само 1-2 секунди след като друпнеш лентата и резултата е най-дълготраен.

laila_94
12-26-2009, 11:37
Отиди на козметик :) аз съм ходила и искам да ти кажа,че изобщо не боли .Все пак отиваш при професионалист болката е за 1 секунда и то даже не е болка :) ,а ако нямаш възможност самобръсначка.. ,защото ако сам си правиш кола маска боли и то доста

definition
12-26-2009, 13:27
^Дърпай си ти там с кола маската.

Аз веднъж съм пробвал и по очевАдни причини няма да повторя. Адски болезнено... Имах чувството, че ще ми отскубне топките. 8-)

апххаа човек съсипа ма :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Pwnmaster
12-26-2009, 13:29
Съсипа я, ве чуек!
Нье,нье-нема такъв смях ва!Въй-въй :razz:

funny993
12-27-2009, 16:01
ммм за интимните части наи добре кола маска мн боли ама след около пет пъти ше си забраила че някога си имала некфи косми :D :D :D :D

Dull
12-27-2009, 16:17
Д**а майка му да дойда да ти обръсна затънтените места ли?...
:razz: :razz: :razz:

gret4ety
12-27-2009, 18:46
Не може да си префектно гладка като охлюв. :D Има някои места които не могат да се минат с кола маска или с бръсначка. Ако си толкова на зор всимаш пинсетките и си супер. :lol: :lol: