PDA

View Full Version : HELP!!!



br0ken17
12-23-2009, 08:21
абе аз да ви питам значи видях една снимка на един починал човек в ковчек , а мен много ме е страх от смъртта и от тогава немога да спя .. какво да направя да не мисля за това и да се избавя от този стрес ? Пих хапче против стрес , депресии , нерви и т.н. но не ми помага ???

ameli
12-23-2009, 10:01
амиии не се страхувай :-o

pifiella
12-23-2009, 10:08
За какво ти е било да гледаш снимка на умрял..... :?

aloveyou
12-23-2009, 10:26
За какво ти е било да гледаш снимка на умрял..... :?

+++

Опитай се да не мислиш за това..Офф не знам.. :(

П.С - И мене ме беше страх от смъртта..Но когато загубих чичо и дядо :cry: - свикнах..Т.е. вече не ме е страх..Но ме е страх от друго нещо - да не загубя и останалите си роднини..Че болката е много силна и не мога да дойда няколко месеца на себе си :-#

br0ken17
12-23-2009, 11:02
аз просто търсех едни мои снимки в на тате лаптопа и не знаех че там е тази снимка аз изобщо не знаех че съществува такава снимка и то в лап топа .. ( междудругото това е мой роднина ) и както си търсех снимката попаднах на тая снимка и от тогава сън не ме лови тази сутрин съм се будила през 5 мин и съм си представяла какви ли не глупости .. :( какво да правя дали психиатър може да ми помогне ?

br0ken17
12-23-2009, 11:03
За какво ти е било да гледаш снимка на умрял..... :?

+++

Опитай се да не мислиш за това..Офф не знам.. :(

П.С - И мене ме беше страх от смъртта..Но когато загубих чичо и дядо :cry: - свикнах..Т.е. вече не ме е страх..Но ме е страх от друго нещо - да не загубя и останалите си роднини..Че болката е много силна и не мога да дойда няколко месеца на себе си :-#


моите съболезнования :( най-гадното нещо е да загубиш близък човек :( :( :(

aloveyou
12-23-2009, 13:09
За какво ти е било да гледаш снимка на умрял..... :?

+++

Опитай се да не мислиш за това..Офф не знам.. :(

П.С - И мене ме беше страх от смъртта..Но когато загубих чичо и дядо :cry: - свикнах..Т.е. вече не ме е страх..Но ме е страх от друго нещо - да не загубя и останалите си роднини..Че болката е много силна и не мога да дойда няколко месеца на себе си :-#


моите съболезнования :( най-гадното нещо е да загубиш близък човек :( :( :(

Мерси..
Да,наистина е най-гадното нещо :( ..Не мога да приема това,че вече ги няма..:-# ..Липсват ми прекалено много,Но...ги няма :cry:

П.С - Авторе/авторке извинявам се,че някои неща не са по темата..

clever
12-23-2009, 13:22
стрхът от смъртта е съвсем нормално нещо според мен..

авторке не пий хапчета - скоро трябва да се оправиш.. просто си се уплашила повече
гледай да мислиш за хубави неща(наближават празници 8-) ) ; срещай се с приятели ;)

pifiella
12-23-2009, 15:58
аз просто търсех едни мои снимки в на тате лаптопа и не знаех че там е тази снимка аз изобщо не знаех че съществува такава снимка и то в лап топа .. ( междудругото това е мой роднина ) и както си търсех снимката попаднах на тая снимка и от тогава сън не ме лови тази сутрин съм се будила през 5 мин и съм си представяла какви ли не глупости .. :( какво да правя дали психиатър може да ми помогне ?
Сега пък ще те питам, защо баща ти е снимал умрял ваш роднина...Да го покаже на майка ти ли? :-o Много е интересно просто..пф

br0ken17
12-23-2009, 16:58
аз просто търсех едни мои снимки в на тате лаптопа и не знаех че там е тази снимка аз изобщо не знаех че съществува такава снимка и то в лап топа .. ( междудругото това е мой роднина ) и както си търсех снимката попаднах на тая снимка и от тогава сън не ме лови тази сутрин съм се будила през 5 мин и съм си представяла какви ли не глупости .. :( какво да правя дали психиатър може да ми помогне ?
Сега пък ще те питам, защо баща ти е снимал умрял ваш роднина...Да го покаже на майка ти ли? :-o Много е интересно просто..пф

еми незнам и аз той просто обича да снима , но защо точно това и аз не знам :(

br0ken17
12-23-2009, 16:59
стрхът от смъртта е съвсем нормално нещо според мен..

авторке не пий хапчета - скоро трябва да се оправиш.. просто си се уплашила повече
гледай да мислиш за хубави неща(наближават празници 8-) ) ; срещай се с приятели ;)

а възможно ли е този стрес да е от побертета ?

clever
12-23-2009, 19:37
стрхът от смъртта е съвсем нормално нещо според мен..

авторке не пий хапчета - скоро трябва да се оправиш.. просто си се уплашила повече
гледай да мислиш за хубави неща(наближават празници 8-) ) ; срещай се с приятели ;)

а възможно ли е този стрес да е от побертета ?
да :) ще отмине ;)

aloveyou
12-24-2009, 08:10
стрхът от смъртта е съвсем нормално нещо според мен..

авторке не пий хапчета - скоро трябва да се оправиш.. просто си се уплашила повече
гледай да мислиш за хубави неща(наближават празници 8-) ) ; срещай се с приятели ;)

а възможно ли е този стрес да е от побертета ?

Да,възможно е

semantics
12-24-2009, 09:16
Стресът от неизбежната смърт е естествен в един период от развитието на младия човек. Страхът от загубата на роднини - също. Всеки минава през тия тревоги.

Смъртта обаче е част от живота. Ще надмогнеш тия страхове, не се притеснявай. Мятай се напред - не е важно, че животът някога ще приключи. Важно е какъв живот приключва. Такъв, изживян в страх, не си е струвал съществуването.
Затова бъди смела и живей смислено за себе си и околните.