PDA

View Full Version : Истински приатели или вече няма такива?



st3f1too
12-23-2009, 11:22
Какво мислите има ли все още истински приатели или не?И ако искате можете да споделите нещо за вашите приатели! :)

MadeOfWater
12-23-2009, 11:26
Имам истински приятели,но най-добрия е един.Какво да ти кажа.Просто го обичам.За него правя всичко. Той е единствения човек,който ме познава,и който може да ми подобри настроението дори и в най-лошата ситуация.Не мога да си представя как щях да преодолея проблемите,които ми се струпаха последната година,ако не беше той. :smt007

slanchicety
12-23-2009, 12:48
Истински приятели .. има.., но са прекалено малко тези, на които можеш да разчиташ винаги и за всичко ...

elito0o0o0
12-23-2009, 13:03
Аз се чудя вече дали има хора с поне малко мозък ,ти ме питаш дали има истински приятели..

elito0o0o0
12-23-2009, 13:07
Аз се чудя вече дали има хора с поне малко мозък ,ти ме питаш дали има истински приятели..
отново не ти се получи ролята на жертва като в темата ми "само още три дена" 8)Мда.. Явно ти си поредното безмозъчно същество,което е тук само да се заяжда с хората и после пита защо така се получава,че хората все го нападат... Еми.. Айде лека нощ !

elito0o0o0
12-23-2009, 13:20
Аз се чудя вече дали има хора с поне малко мозък ,ти ме питаш дали има истински приятели..
отново не ти се получи ролята на жертва като в темата ми "само още три дена" 8)Мда.. Явно ти си поредното безмозъчно същество,което е тук само да се заяжда с хората и после пита защо така се получава,че хората все го нападат... Еми.. Айде лека нощ !
лека на нощ на пукналия ти дЕдо в гробЪ! аре млък там и не си мисли, че ще те съжаляваме хаха - "задружните" родители
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Мдаа! Ти си яко тъп/a .. Дядо ми наистина е починал ,а родителите ми е възможно да се разделят.. Ако това ти беше на твоя гръб ,нямаше да ти е смешно. Айде ако обичаш върви се пързаляй на гладкия си мозък и ме остави на мира ,защото не ми се занимава с амеби като теб!

iveetyy
12-23-2009, 13:20
Въпреки , че са останали изключително малко свестни хора .. все пак има такива , които могат да бъдат истински приятели .. без задни мисли :)

П.п. ^^ Ай стига сте се джафкали бе :x

st3f1too
12-23-2009, 13:20
Ехеее каквооо ставваа тукаааа :shock: тази тема я създадох за да си споделяме дали имаме истински приатели!!А не да си заяждате!!!! :-x :x :x

elito0o0o0
12-23-2009, 13:21
Ехеее каквооо ставваа тукаааа :shock: тази тема я създадох за да си споделяме дали имаме истински приатели!!А не да си заяждате!!!! :-x :x :xДа виждаш да съм тръгнала да се заяждам? ..

elito0o0o0
12-23-2009, 13:25
Аз се чудя вече дали има хора с поне малко мозък ,ти ме питаш дали има истински приятели..
отново не ти се получи ролята на жертва като в темата ми "само още три дена" 8)Мда.. Явно ти си поредното безмозъчно същество,което е тук само да се заяжда с хората и после пита защо така се получава,че хората все го нападат... Еми.. Айде лека нощ !
лека на нощ на пукналия ти дЕдо в гробЪ! аре млък там и не си мисли, че ще те съжаляваме хаха - "задружните" родители
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Мдаа! Ти си яко тъп/a .. Дядо ми наистина е починал ,а родителите ми е възможно да се разделят.. Ако това ти беше на твоя гръб ,нямаше да ти е смешно. Айде ако обичаш върви се пързаляй на гладкия си мозък и ме остави на мира ,защото не ми се занимава с амеби като теб!
дано се разведат тъпите ти родители! е, поне не се прави на жертва, ако обичаш!Дано да те насерат гълъбите теб! Айде върви умирай под дивана в хола и ме остави ти казах бе! пУуу.. У лево!

st3f1too
12-23-2009, 13:27
Chicago тва беше адски грубо :shock: как може да кажеш така на момичето "нека се разделят тъпите ти родители" ти в ред ли си изобщо?? :shock: :shock: :(

aloveyou
12-23-2009, 13:30
Вече много радко се срещат "истинските приятели"..Но аз намерих такъв приятел - не мога да си представя живота без него..Просто той е човекът,който ме познава най-добре и ме знае каква съм..Да,вярно = имам и 2-3 добри приятели -> но,никой не може да заеме мястото на "истинския ми най-добър приятел"

st3f1too
12-23-2009, 13:32
Chicago попитах те нещо в ред ли си бе/ма как можа да кажеш така на момичето за родителите :shock: :shock:

elito0o0o0
12-23-2009, 13:32
Chicago тва беше адски грубо :shock: как може да кажеш така на момичето "нека се разделят тъпите ти родители" ти в ред ли си изобщо?? :shock: :shock: :(
а тя може да обижда, така ли? :-x Теб кога съм те обидила? Я ми припомни! .. Ако не забелязваш - ти пръв почна да ми се правиш нанедостъпен.. ;)

gabi_94
12-23-2009, 13:34
Мислех си, че имааа, нооо сгреших отново...

st3f1too
12-23-2009, 13:35
Моляви спрете а Chicago ако обичаш се извини на момичето :) защото това което и каза беше адски грубо и гадно :o :( :( :shock:

elito0o0o0
12-23-2009, 13:36
Chicago тва беше адски грубо :shock: как може да кажеш така на момичето "нека се разделят тъпите ти родители" ти в ред ли си изобщо?? :shock: :shock: :(
а тя може да обижда, така ли? :-x Теб кога съм те обидила? Я ми припомни! .. Ако не забелязваш - ти пръв почна да ми се правиш нанедостъпен.. ;)
не, просто мразя някой да се прави на жертва, независимо момче или момиче еАз не съм жертва,а държавата в която живеем.Разбираш ли ме сега? Като не ме разбираш , не се захващай да ме обиждаш като не ме познаваш що за човек съм.

elito0o0o0
12-23-2009, 13:38
еми, извинявай :oops:Аз ти благодаря от сърце,че ми пожела за коледа да остана без семейство! Поклон пред теб ,мила душо!

elito0o0o0
12-23-2009, 13:41
еми, извинявай :oops:Аз ти благодаря от сърце,че ми пожела за коледа да остана без семейство! Поклон пред теб ,мила душо!
това беше майтапЕми аз мога да ти кажа,че за мен това не е никакъв майтап,защото като ги слушам как се карат за щяло и нещяло ми иде да скоча от някой мост. И все пак ти благодаря за хубавото пожелание!

st3f1too
12-23-2009, 13:42
elitoOoOoO моля те престанете вече Chicago и теб те моля от сърце ви се моля спрете а Chicago ти незнам що за човек си обаче знам че си ужасн/а още не мога да проумея как можа да нараниш така момичето :shock: :shock:

elito0o0o0
12-23-2009, 13:46
elitoOoOoO моля те престанете вече Chicago и теб те моля от сърце ви се моля спрете а Chicago ти незнам що за човек си обаче знам че си ужасн/а още не мога да проумея как можа да нараниш така момичето :shock: :shock: Сори,че обърнах темата в моите лични проблеми! Спирам!

st3f1too
12-23-2009, 13:48
elitoOoOoO миличка ти не си виновна за нищо няма проблем понягога трябва да споделиш ако ти става по-добре споделяй няма никакв проблем :-D :-D

st3f1too
12-23-2009, 13:49
опа обарках емотиконите :) :)

st3f1too
12-23-2009, 13:54
Chicago нищо друго :) просто искам да не се заяждате повече става ли?

st3f1too
12-23-2009, 14:00
ОК :) аре кажи сега ти имаш ли истински приатели?

elito0o0o0
12-23-2009, 14:00
elitoOoOoO миличка ти не си виновна за нищо няма проблем понягога трябва да споделиш ако ти става по-добре споделяй няма никакв проблем :-D :-DМерси :-)

По темата сега малко:
Попринцип няма много свестни хора,на които мога да разчитам и да ги наричам приятели. Намират се 2 3 ,на които мога да имам повечко доверие и мога да разчитам на тях,но все пак никой не ми е длъжен за нищо. Досега много хора са ме използвали като изтривалка пред входната им врата, но вече е обратното.Гледам максимално да ги използвам ,както и те правеха с мен,докато аз им се водех по акъла и им се оставях. В моят клас отначалото всички ми се усмихваха,гооворехме си и ми се правеха на добри приятели,но аз знаех ,че така и ще направят и бях права,понеже сега тези ,които сега трябваше да са ми приятели дори и едно здравей не казват. По-скоро се сприятелих с хора, които не съм си и мислила,че мога да бъда приятелка с тях и да се намираме на приказка.Някои от тях слушат метал и на мен това не ми пречи,докато на другите явно им пречи,щом ги мислят за някакви смотани метали ,дето не се къпят и т.н. , но всъщност те са много готини хора и можеш много да се смееш с тях ,отколкото с ония чалгарки,дето се имат за Мис най-красива кифла....

st3f1too
12-23-2009, 14:04
elitoOoOoO в моето училище почти всички са метъли и никой не казва лоши неща за тях но навсякаде е различно :) btw:на колко години си elitoOoOoO

elito0o0o0
12-23-2009, 14:21
elitoOoOoO в моето училище почти всички са метъли и никой не казва лоши неща за тях но навсякаде е различно :) btw:на колко години си elitoOoOoO14 .. Малка съм още. Имам от какво още да се уча,но до този момент съм се научила на супер много неща. В този форум като чуят,че съм на 14 и още малко ще скочат да ме бият .. Аз не мисля ,че като съм на 14 съм по-тъпа или по-неопитна от други (по-големи от мен) или пък ,че не мога да изразявам мнение по всяка тема. Възрастта няма нищо общо с това,което има човек в главата си. Най-лошото е,че някакви си 15 16 годишни като чуят,че съм на 14 и ми викат ,че не трябва да изразявам мнение по дадена тема и почват да се заяждат,а не осъзнават,че имам 3 повече мозък в главата от тях... Отивам на пазар! Чао за сега.. Ако искаш пиши ми на личен да ти дам скайпа да си полафим там,че тука могат да плъзнат хиляди акули да ме нападат и т.н. :)

detelina101
12-23-2009, 14:26
мислех си, че имам

Mar7i
12-23-2009, 16:23
Малко са :?

ecstazy
12-23-2009, 16:50
Мислех си, че имааа, нооо сгреших отново... Същото.. то че има- има.. но са МНОГО малко ... :( и за съжаление още нямам 'истинска приятелка'.. повечето са просто познати :?

danibebi
12-23-2009, 18:44
Според мен има,но са в рядкост.. :)

time_remember15
12-26-2009, 18:10
за менн нямаа!!

pamircola
12-26-2009, 18:37
:shock: Тези хора са намират на 50 год. веднъж така че :Д :Д ;Д :razz:

awerw
12-26-2009, 19:05
има но са мн малко :( аз имам един фр но нз дали мога да го нарека фр аз от фр разбирам 4овек с когото никога не си се карал просто винаги двамата сте били в мн добри отно6ения когато бях о6те в детската имах един но после като порасна и той стана като др и ся имам един с когото пак съм се карал но мн малко но през тва лято бяхме двамата на една екскурзия и там по слу4айност както си целехме едно дърво с 6и6арки го оцелих в окото и той мн се ядоса по4на да ме рита да ме блъска но аз не исках да се бия с него и само го блъснах за да се осъзнае и пак нали сме фр говорим си си4ко но аз не забравям :( все пак бях аз виновен но да ско4и да ме бие аз никога няма6е да направя това [-X

mech0
12-26-2009, 20:39
За радост все още в моя живот имам истински приятели, а не такива да се сещат за мен, само когато им трябвам. Лошото, е че напоследък осъзнавам колко малко истински приятели имам. :smt022

SuNsHiNe6
12-27-2009, 12:20
Много малко останаха верните приятели :? . Всеки иска по всичко да е най

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-27-2009, 12:58
има...аз имам само 1 истниска приятелка и се радвам,че я открих... :smt007

NeverTheSame
12-27-2009, 17:37
Това,че един двама са ви разочаровали не означава,че на света няма истински приятели..пф.
Аз имам истински приятели,не са много но в сърцето ми има специално място за тях,както и в техните за мен.

shandio
12-27-2009, 20:19
Какво мислите има ли все още истински приатели или не?И ако искате можете да споделите нещо за вашите приатели! :)


За прАтели не знам дали има ама за приЯтели съм чувала :shock:

12-27-2009, 20:35
Няма!!!!!! Всички са ЕГОИСТИ!!!!!!!

shandio
12-27-2009, 21:10
Това че някой ви е разтроил не значи че ВСИЧКИ са егоисти.

amk933
12-27-2009, 23:18
16 години най-добър приятел с едно момиче и вече 10 години с едно момче...мислите ли, че дори за момент съм се замислял дали има приятели? Не никога, винаги съм знаел, че има такива и нито веднъж не съм предали те двамата. И живота си бих дал, за да останем приятели! Няма втори като тях! Винаги мога да разчитам на тях, те на мен също. Виждам ги във всяка свободна възможна минута от живота си. Да, посдърпвали сме се като бяхме по-малки, но вече 4-5 години няма дори дребни спорове. Уникални хора. Ако не друго, то приятели и то истински имам! :)

st3f1too
12-28-2009, 07:54
Какво мислите има ли все още истински приатели или не?И ако искате можете да споделите нещо за вашите приатели! :)


За прАтели не знам дали има ама за приЯтели съм чувала :shock:

За кво се заяждаш,че съм объркала една буква ли :D

dark_wings
12-28-2009, 08:27
Дума приАтели няма !


За мен има истински приятели. Мисля, че зависи по-скоро от теб самия какви ще са приятелите ти. А относно тва изказване, че всички са егоисти.. Всеки е е егоист до някаква стпен - да, но има и хора, които не са чак до там, че да н могат да бъдат истински приятели.

st3f1too
12-28-2009, 08:32
Дума приАтели няма !


За мен има истински приятели. Мисля, че зависи по-скоро от теб самия какви ще са приятелите ти. А относно тва изказване, че всички са егоисти.. Всеки е е егоист до някаква стпен - да, но има и хора, които не са чак до там, че да н могат да бъдат истински приятели.

OK :lol: :lol: :lol:

st3f1too
12-28-2009, 08:33
Дума приАтели няма !


За мен има истински приятели. Мисля, че зависи по-скоро от теб самия какви ще са приятелите ти. А относно тва изказване, че всички са егоисти.. Всеки е е егоист до някаква стпен - да, но има и хора, които не са чак до там, че да н могат да бъдат истински приятели.

OK :lol: :lol: :lol:

Знам ,че дума приАтели няма бъди спокойна :lol: :lol: :lol:

shandio
12-28-2009, 08:52
Какво мислите има ли все още истински приатели или не?И ако искате можете да споделите нещо за вашите приатели! :)


За прАтели не знам дали има ама за приЯтели съм чувала :shock:

За кво се заяждаш,че съм объркала една буква ли :D


Една ама на две места :D

CrAzYanDlaZy
12-28-2009, 08:59
има има!
dimi93 :P :smt007 :smt008
йоанна :P :smt007 :-)

dark_wings
12-28-2009, 09:09
Дума приАтели няма !


За мен има истински приятели. Мисля, че зависи по-скоро от теб самия какви ще са приятелите ти. А относно тва изказване, че всички са егоисти.. Всеки е е егоист до някаква стпен - да, но има и хора, които не са чак до там, че да н могат да бъдат истински приятели.

OK :lol: :lol: :lol:

Знам ,че дума приАтели няма бъди спокойна :lol: :lol: :lol:

Не си личи. Спокойна съм. Това до колко другите са грамотни си е техен проблем. Тази дума веднага ми направи впечатление, затва го написах.

dimi93
12-28-2009, 09:14
има има!
dimi93 :P :smt007 :smt008
йоанна :P :smt007 :-)

Ест слънцеее БФФ 4 EVER! Love you more than everything!

PetqLazarova
12-28-2009, 10:15
НЯМА такива животни!

Assshley
12-28-2009, 10:19
Абе има ама трябва доста пъти да се сблъскаш с егоисти и използвачи,за да оцениш кои са истинските и да ги държиш близо до себе си. :)

purpledawn
12-28-2009, 17:54
Аз имам <3
От всеки зависи! Ако си лицемер, егоист или използвач не виждам как може да имаш ..

cookie_master
12-28-2009, 19:55
За мен истински приятели ИМА
просто някои хора още не са ги открили :)

iiordanova
12-28-2009, 20:28
За мен има .. <3
Но не си мислете , че истинските ми приятели са много.. :smt050
Приятелството е прекрасна връзка между хората. Аз лично много обичам и уважавам всички мой приятели.. и се радвам , че те го оценяват. Определено съм щастлив човек покрай добри и верни приятели.

webmast3rche
12-28-2009, 22:47
Мен вече не ми пука... Мислих някои хора за най-добри приятели , а какво се оказа...

Тъй , че мили ми хорца едно приятелство 5-6-7 години дори да задържите.. не се знае дали за 2-3 дена да се развали :) при мен нещо такова се получи :booooomb:

Абе просто май наистина трябва да се срещнеш с доста лицемери , преди да разбереш , кой наистина ти е приятел и кой се преструва 8)

EnterYourNameHere
12-29-2009, 07:59
Не съм сигурна.
Преди бях, ама сега ..

GunSnSteelflowers
12-29-2009, 10:50
Винаги е имало ,има и ще има истински приятели . Друг въпрос е ,че някои хора се предоверяват ,без да познават човека .

sladyr4eto95
12-30-2009, 15:11
ами то приятели много ама истинските приятели са малко и почти не се срещат вече.В тези времена всеки завижда на другия за нещо и все търси начин да го прецака.Което е страшно кофти,гадно е да няма на кой да расчиташ.Всеки ти казва "ще бъда с теб винаги и никога няма да те оставям в трудни моменти",но когато се нуждаеш най-много от някой той ти обръща гръб и се едно ти казва "майната ти оправяй се".Затова в този живот ако не друго поне ше се науча да разчитам само на себе си и на никой друг.Щот всеки е приятел ама като имаш нужда от него ти обръща гръб и се превръща в предател.

Teenajer_993
01-02-2010, 09:25
Незнам честно казано преди си мислех че има истински приятели но с времето се разколебах...

terezita97
01-02-2010, 10:05
Има, но са малко! Всеки гледа как да те прецака. Аз лично винаги внимавам на кой какво споделям и казвам, защото не е изключено да изклюкари на някой. В момента мисля, че поне повечето ми фр са истински, но не съм обедена за всичките. :?

FantaMen
01-02-2010, 12:29
Ми за мен поне има..Имам такъв някъде от около 10 години се познаваме... за 3 години когато съм търсил а и когато не съм винаги ми е помагал...

vampgirl
01-07-2010, 11:49
рано или късно всички се оказват предатели...