PDA

View Full Version : Как се прави минет на жената



anichka12345678
12-23-2009, 15:03
Как се прави минет на жената
--------------------------------------------------------------------------------


Хей, аз имам голям респект от всички такива момчета, които обичате да правите минет на жената, защото такива като вас са рядкост и аз не съм единствената жена, която го казва. Някои от вас, момчета, които го правят, не се справят много добре, така че може би този малък урок да ви помогне. Когато една жена открие мъж, който дават всичко от себе си, тя е намерила съкровище, тя няма да го изтърве толкова бързо. Това е един ценен клиент и тя го знае. Тя няма да разкаже за това на приятелките си или този мъж ще стане най-популярния мъж в града. Така че, запомнете, повечето момчета могат да чукат, а тези, които могат обикновено го правят задоволително, но момчетата, които дават всичко от себе си, те го имат наготово.

Повечето жени са срамуват от телата си. Даже ако имате най-великолепната жена на света в леглото, тя ще се безпокои как ще харесате тялото й. Кажете й, че е красива, кажете й кои части от тялото й най-много ви харесват, кажете й нещо, но я накарайте да ви се довери достатъчно, за да ви позволи да се вмъкнете между краката й. Сега спрете и погледнете какво виждате. Красиво, нали? Няма нищо, което на направи жената по уникална, от нейния полов орган. Зная. Виждала съм ги в изобилие. Те са с различни големини, цветове и форми; някои са пъхнати вътре като на малко момиче, а някои имат дебели тучни срамни устни, които излизат да ви посрещнат. Някои са поставени сред гъсто окосмение, а други покрити с прозрачен мъх. Оценете уникалните качества на жената и й кажете какво я прави специална.

Жените са разговорчиви от мъжете, особено при правенето на любов. Те също реагират повече на платоническата любов, което означава, че колкото повече й говорите, по-лесно ще ви бъде да легнете с нея. Така че през цялото време докато галите и галите нейния красив полов орган, говорете й за това.

Сега я погледнете пак. Нежно разтворете срамните й устни и погледнете вътрешните й устни, даже ги близнете ако искате. Сега галете към върха на половия й орган докато откриете клитора. Жените имат клитори със всякакви размери, също както вие, момчета, имате различни размери пениси. Това не означава за възможностите й за оргазъм. Клиторът значи много за нея и е скрит под покривната кожа.

Когато докосвате половия орган на една жена, бъдете сигурен, че пръстът ви е влажен. Можете да го близнете или да го навлажните с вътрешните й соковете. При всички случаи го навлажнете когато докосвате клитора й, защото той няма собствени сокове и е извънредно чувствителен. Вашият пръст ще го гали и ако той е сух това боли. Но във всеки случай вие не искате да докосвате клитора й. Вие трябва да го разработите за това. Преди да се възбуди, клиторът й е твърде нежен, за да бъде пипан.

Доближете се до половия й орган бавно. Жените, дори повече от мъжете, обичат да бъдат дразнени. Вътрешната част на бедрата е нейното най-деликатно място. Ближете ги, целувайте ги, правете чертежи върху тях с върха на езика си. Приближавайте се опасно близо до половия й орган, а след това се отдалечете. Накарайте я да очаква това.

Сега близнете гънката, където краката й се свързват с половия й орган. Заврете лице в гъсталака й. Галете с устни цепката й без да натискате надолу за допълнително възбуждане. След като направите това до точката, когато вашата дама помръдва със задника си и се напряга, за да се приближите по-близо до нея, тогава поставете устните си точно на върха на цепката й.

Целунете я нежно, след това по-силно. Сега използвайте пръстите си, за да разделите срамните й устни и когато тя се отвори прекарайте пръсти през пласта от кожа. Нежно разтворете краката й повече с ръце. Всичко, което правите с жената трябва да е направено нежно.

Чукайте я с език. Това е нещо като дефиниция. Това също я раздразва, защото сега тя иска малко внимание и на клитора си. Проверете. Вижте дали клиторът й е станал достатъчно твърд, за да излезе извън обвивката си. Ако е така, ближете го. Ако не можете да го видите, той може би все още ви чака някъде отдолу. Така че преместете пръста си нагоре до върха на цепката й и се опитайте да почувствате клитора й. Можете внимателно да изпитате неговото състояние. Но дори и да не можете да почувствате мъничката перла, можете да я накарате да се покаже като ближете кожата, която го покрива. Сега лижете по-твърдо и натискайте кожата й.

Нежно разделете срамните й устни настрани и леко удряйте с език клитора й, покрит с качулка или не. Правете го бързо. Това трябва да накара краката й да потръпнат. Когато почувствате, че наближава оргазмът й, направете устните си на O и вземете клитора в устата си. Започнете да смучете нежно и наблюдавайте лицето на дамата, за да можете да следите реакциите й. Ако тя все още може да се контролира, започнете да смучете по-силно, даже по-силно. Вървете с нея. Ако тя повдигне таза си нагоре с напрегнатостта на започващ оргазъм, преместете се с нея, не се борете с нея. Дръжте се и задържайте горещата си уста на клитора й. Не я пускайте да си отиде. Това е, което тя би казала: "Не спирай. Никога не спирай!"

Има си причина за това, повечето мъже спират твърде рано. Също като фелациото, това е нещо, което си заслужава да се научи и си заслужава да се научи да се прави добре. Аз познавам един мъж, който е отвратителен чукач, просто отвратителен, но може да прави минет като никой друг, който познавам и никога не е имал проблеми с уговарянето на среща. Момичетата много си падат по него.

Но да се върнем на вашата сесия за минета. Има още едно нещо, което може да направите, за да увеличите удоволствието на партньорката си. Можете да я чукате с пръсти докато тя се наслаждава на клиторо-лижещите ви таланти. Преди, по време на това или след това. Тя наистина ще го хареса. В допълнение на ерогенните зони, ограждащи клитора й, жената има друга извънредно чувствителна област в началото на вагината си. Това е, което триете по времето, когато я чукате. Добре, тъй като членът ви е доста далече от устата ви, пръстите ви ще трябва да осъществят чукането.

Ползвайте два пръста. Един е твърде малко, а има толкова пространство и ето защо не може да достигне достатъчно дълбоко. Уверете се, че са достатъчно влажни и няма да дразните кожата й. Плъзнете ги навътре, бавно в началото, а след това малко по-бързо. Чукайте я с тях ритмично. Ускорете само ако тя го направи. Слушайте дишането й.

Тя ще ви каже какво да правите. Ако смучете клитора й и я чукате с пръсти по едновременно, вие я стимулирате повече отколкото само с вашия член. Така че можете да сметнете, че тя достига повече от това. Ако има някакво съмнение, проверете я за симптоми. За всяка жена са уникални. Може да имате една, при която зърната на гърдите се втвърдяват когато е възбудена или само когато има оргазъм. Вашето момиче може да се изчервява или да започва да трепери. Разберете симптомите й и ще станете по-чувствителен любовник.

Когато оргазмът й започне, не се отдалечавате от клитора й. Останете там за малко. След като завърши първият й оргазъм, натиснете с език основата на клитора, оставайки устните си върху горната му част. Местете езика си навън навътре във влагалището й. Ако пръстите ви са вътре, помръднете ги малко, дори и нежно, точно сега нещата там са изключително чувствителни.

Ако изиграете картите си правилно, ще я накарате да изпита множество оргазми по този начин. Жената остава възбудена за цял час след като е имала оргазъм. Разбирате ли стойността на тази информация? Потенциалът? Една жена е засичала 56 оргазма на един сеанс. Знаете ли какъв ефект ще имате върху жена, на която сте дали 56 оргазма? Тя ще бъде ваша докогато желаете.

Последният съвет, който имам за вас, е следния: След като сте предизвикали оргазма й, направете я свой роб като и дадете всичко от себе си, не я оставяйте сама все още. Говорете й, галете тялото й, целувайте гърдите й. Правете любов с нея спокойно докато не отшуми оргазмът й. Мъжът може да се обърне и да заспи същата секунда и да не чувства угризения и чувство за загуба. Но жената по природа изисква малко внимание от любовника си през първите минути след секс.

Оралният секс може да бъде най-възбуждащото сексуално преживяване, което сте имали. Но то е такова, каквото го направите. Вземете времето си, практикувайте често, внимавайте за сигналите от партньорката си, а най-вече – забавлявайте се.

Shia
12-23-2009, 15:17
На мен наръчник не ми трябва и е wayyyyyyyyyyyyy long WOW

vaseto0o
12-23-2009, 18:10
То трябва да си вишист бате :D

t0d1t0
12-23-2009, 19:27
дълго и пълно с ненужна за мен информация :lol:

Hilary_
12-23-2009, 19:31
Нещо не ти се получи .. :lol:

12-23-2009, 19:32
Нещо не ти се получи .. :lol:
изобщо javascript:emoticon(':D')

Never
12-23-2009, 19:50
Кое не и се е получило бе тъпаци ?! Момичето ви казва какво харесват жените ,а вие големите ебачи сичко си знаете...то за тфа като дойде момента нищо не праите...не е излишна малко помощ ! :-x

Hilary_
12-23-2009, 19:54
Кое не и се е получило бе тъпаци ?! Момичето ви казва какво харесват жените ,а вие големите ебачи сичко си знаете...то за тфа като дойде момента нищо не праите...не е излишна малко помощ ! :-x

Момичето казвало .. момичето няма как да знае на всяка коя какво харесва .. + т'ва съм почти сигурна, че не го е писала тя и да го е ми е през .. :lol: :lol: Не е нужно да си големия "ебач", за да разбереш, че тия неща не стават като по учебник .. :razz: :razz: аее тихо ..

п.с. Такива теми милион има ..

Bixel
12-23-2009, 19:57
мене пък ме кефи ама дали е истина =|

Shia
12-23-2009, 19:57
Работата е разтвори,ближи,смучи и пъхай език,гълтай и се наслаждавай.
Написано е с много ненужни окраски,сякаш чета роман,като ще се обяснява се вади най-важното и се пльосва и четеш.

elito0o0o0
12-23-2009, 20:05
Кое не и се е получило бе тъпаци ?! Момичето ви казва какво харесват жените ,а вие големите ебачи сичко си знаете...то за тфа като дойде момента нищо не праите...не е излишна малко помощ ! :-x

Момичето казвало .. момичето няма как да знае на всяка коя какво харесва .. + т'ва съм почти сигурна, че не го е писала тя и да го е ми е през .. :lol: :lol: Не е нужно да си големия "ебач", за да разбереш, че тия неща не стават като по учебник .. :razz: :razz: аее тихо ..

п.с. Такива теми милион има ..++ :D :D

golqmumnik
12-23-2009, 20:44
Много е дълго ве,майна,аз докато го науча ша ми се отебе. 8)

iLovePussyJuice
12-23-2009, 23:17
Интересна статийка.
Нищо нямаше да ви стане ако я бяхте прочели.
Нямаше да бъдете по-малко ебачи от сега. хахаха
Дано високото самочувствие ви е с покритие.


мене пък ме кефи ама дали е истина =|Кое по-точно?

12-23-2009, 23:26
Кое не и се е получило бе тъпаци ?! Момичето ви казва какво харесват жените ,а вие големите ебачи сичко си знаете...то за тфа като дойде момента нищо не праите...не е излишна малко помощ ! :-x
тва мили мой не го е написало момичето- ПЪРВО, второ- всяка жена си е индивидиулна, тва по учебник не става, ти трябва да си усетиш партньорката не да правиш всичко по някви измислени правила.. 8)

BePoHuKa
12-23-2009, 23:32
Oбзалагам се, че авторката не го е прочела цялото! Има безброй ненужна информация и аничка вече прекалява с темите... :?

iLovePussyJuice
12-23-2009, 23:36
Е айде са...не е като да кажете, че ви е навредило. :)

Azgalor
12-23-2009, 23:38
Кое не и се е получило бе тъпаци ?! Момичето ви казва какво харесват жените ,а вие големите ебачи сичко си знаете...то за тфа като дойде момента нищо не праите...не е излишна малко помощ ! :-x

Момичето казвало .. момичето няма как да знае на всяка коя какво харесва .. + т'ва съм почти сигурна, че не го е писала тя и да го е ми е през .. :lol: :lol: Не е нужно да си големия "ебач", за да разбереш, че тия неща не стават като по учебник .. :razz: :razz: аее тихо ..

п.с. Такива теми милион има ..++ :D :D
+++ ;) ;)

kolio94
12-24-2009, 05:21
толкова ли дълго е за вас ? това е на БЪЛГАРСКИ бързо за по малко от 5 минути се прочита и няма да ви навреди да научите некоя нова дума или пък за селяните КАК СЕ ПИШАТ ДУМИТЕ

п.с браво доста добре описано .

Farbat
12-24-2009, 09:06
толкова ли дълго е за вас ? това е на БЪЛГАРСКИ бързо за по малко от 5 минути се прочита и няма да ви навреди да научите некоя нова дума или пък за селяните КАК СЕ ПИШАТ ДУМИТЕ

п.с браво доста добре описано . искаш да кажеш доста добре копирано... :D

hoooodyhoooooo
12-24-2009, 12:12
Mда, издирих го, че е копирано, но чак след като започнахте коментарите по този въпрос :) Иначе не се съмнявам, че и Аничка може да го напише :) За мен лично беше интересно, стилово издържано, имам 1-2 забележки, но като цяло беше красив, описателен и обстоятелствен разказ за женския клитор. Зависи какво ти е мисленето, моето е обикновено като картинки и мотиви и си представих цялостната гледка.

Не се нахвърляйте така бе хора :-) Момичето има добри намерения :-)

guinessgirl
12-24-2009, 15:08
език торнадо ахахаххаахахаха

гледали сте американски пай,нали бе 8-)

pebals
12-24-2009, 17:59
омгггггггггггггг :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

много подробности бее :D :D :D :D

MakeMeLaugh
12-24-2009, 19:51
Всичко става с желание да го направиш, да ти се иска да го правиш отвътре. След като видиш как партньора ти сам/а си го търси и иска щеш-нещеш се възбуждаш на макс :grin:

Нямаш ли жаление не се получава нищо каквато и техника да ползваш ;)

MakeMeLaugh
12-24-2009, 19:53
омгггггггггггггг :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

много подробности бее :D :D :D :D

Всичко в този живот се върти около изпипването на детайлите, малките детайли правят голямо впечатление и големи неща

Gigi1302
12-25-2009, 19:52
Офф... Да, текстът е копиран. И какво от това. България е толкова пропаднала точно заради ей такива, които знаят и могат всичко. Информацията си е много полезна за всички онези, несчитащи, че да прочетат и научат нещо им е под нивото.

seduction1mplex
12-26-2009, 13:55
Такааааа..Що така се получи? Някъде съм го чела тва.. (: Ако искаш да даваш съвети напиши ги сама-квото знаеш ти,от опит ,не от каквото си прочела и то в този сайт даже.. (:
+ Тва е малко странно да описваш"женския полов орган" с думи като "тучна" и т.н. Кви тучни устни бе,тва да не е ливада.. :-)

amk933
12-26-2009, 14:00
Oбзалагам се, че авторката не го е прочела цялото! Има безброй ненужна информация и аничка вече прекалява с темите... :?

;-) :?

Темата всеки може да я копира...

Личният опит е съвсем друго. А и теми такива мнооого. :)

time2rock
12-26-2009, 22:53
На мен темата много ми хареса!

Rebirthing
12-26-2009, 23:19
Минет на жена?!Абе хора, защо не написахте просто "Кунилингус" или "шпакла" ако щете, написаното е дълго като криминален роман.Най-просто казано, ако искате да се научите да "лижете" пишете "how to lick a pussy" в гугъла и готово :lol: .

TheX
12-27-2009, 08:30
език торнадо ахахаххаахахаха

гледали сте американски пай,нали бе 8-)

Yup,тва беше от първата част май.Ама никъде не казват как става :D

Robe
12-27-2009, 14:48
Хммм полезна тема :) Мисля да промвам някой от изброените неща. БЛАГОДАРЯ !