PDA

View Full Version : Меланхолията ли ме хвана?



danceofdeath
12-23-2009, 16:54
От няколко години мисля, че нещо не е наред с мен.На 18 съм, много се нервирам, и имам критично мнение за всички.Напоследък дори и в училище не мого да търпя съучиниците ми.Темите, за които говорят, закачките, всичко...не мога да ги търпя и се отдръпвам от всички.Постояно съм някакъв писимистичен и не намирам решение.Не мисля, че това е меланхолия, депресия или каквото и да е.И затова ми отношение всички се отдалечават от мен, имам чувството, че не им е приятно да бъдат с мен.Да, аз не съм много комуникативен и никога не изказвам мнението си (както казах съм много критичен) и то остава само за мен си.Защото преди години никой като че ли не се интересуваше от мнението ми.И мисля че затова идва и агресията ми, не ми се излиза никъде, а вкъщи сам ще полудея.Преди 2 години опитах да тренирам футбол, (обожавам този спорт) но просто хората също не ми допаднаха и винаги ме нападаха, а аз никого нищо не съм направил, играх играта за кеф, не за пари...Отказах се и вече пораснах, нищо не ме влече, просто защото не съм социален
Какво да правя, хора?Мислех, че с времето ще се оправя, позитивен човек съм, но последните години си изкривих представата за живота.
Мисля да опитам с някъкъв вид боен спорт (бойни изкуства)...не знам...
Исках и да свиря на някакъв инструмент, но нямам пари, а и да имам мисля да ги вложа за университет.
Кажете, вече 5 години съм така, имах много приятели, но в момента нямам никакви.
Не мисля да умирам или да бягам, искам решение!Харесвам семейството си, опитвам се да им помагам, но нямам желание за нищо.
Никога не съм се влюбвал :shock: просто не харесвам момичетата около мен, а и заради това те не ме харесват също.
И така, кажете някакъв съвет!

themusicinme
12-24-2009, 23:09
Трябва да станеш по-социален. Налага се. Живеем в общество. Наложи си да виждаш и хубави неща у хората. Направи промяна с възприятието си. Ако продължиш по тоя начин, бавно ще се погубиш. Предполагам, че не го искаш. :?

Mitkoni
12-25-2009, 14:59
Същият като теб съм-нямам много приятели,когато говоря никой не ме слуша,когато някой се пошегува с мен аз се ядосвам.Ужасно е!

themusicinme
12-25-2009, 20:54
Вие искате някаква промяна в живота си и в същото време нищо не правите. И как очаквате да стане тогава?? Няма да ви падне от небето. Я се стягайте. Вие мъже ли сте или какво?! :wink: :P

Murd0c
12-26-2009, 18:10
Pyrvo se izvinqvam , za nachina mi na pisane Flex Type nemoje da mi se instalira nz shto e taka ....
Ta po temata ..
Vse edno opisa men .. samo ,4e az v momenta sym vliuben ,no momicheto mai nee e i sym se depresiral oshte poveche

pamircola
12-26-2009, 19:46
Еми опитвай се да гледаш от добрата страна на нещата !!!