PDA

View Full Version : Любов или лъжа?



boxmaster1
12-23-2009, 18:33
Здравейте, имам сериозен проблем. От много време се познаваме с едно момиче, от доста време я обичам много, но тя иска да сме само приятели... Отскоро започнах да и казвам, че я обичам, и че искам да сме повече от приятели, но тя казва, че няма такива чувства към мен. От много време си говорим постоянно, виждаме се, споделяме си всичко, понякога я гушкам, но тя се дърпа. Когато тръгна с друго момиче на нея и става гадно и започва да се моли да се върна при нея и аз естествено го правя, защото не мога без нея. Няколко пъти ми каза, че ме обича, но когато се скараме и я питам, дали го е мислила и тя ми отговаря "Да, но само като приятел.", аз не мисля, че приятелите си казват, че се обичат и то като са момче и момиче. А когато и кажа, че я обичам, отговорът е "Знам." и нищо повече. Вече не знам какво да правя. Моля Ви за съвети, благодаря предварително!

aciko
12-23-2009, 18:42
Има една оправия за нея!

ЗАВЕДИ Я В МОГИЛИНО!ТАЗИ Е БАВНА!

loliii
12-23-2009, 18:42
Тя те обича като приятел и те ревнува като приятел, ти я обичаш като момиче и я ревнуваш като момиче. Решението е да си останете приятели, но теб ще те боли много. Или свикни, или зарежи!

xoxi
12-23-2009, 18:46
Или свикни, или зарежи!

Или прояви нечовешко търпение..
След време може и да се получи нещо.

aciko
12-23-2009, 18:46
Тя те обича като приятел и те ревнува като приятел, ти я обичаш като момиче и я ревнуваш като момиче. Решението е да си останете приятели, но теб ще те боли много. Или свикни, или зарежи!
Няма такова нещо да го ревнува като приятел,щом и се води уж приятел,трябва да го подкрепя,а не да го подтиква да зарязва момичета.
А в темата,никъде не се спомена,той да я е ревнувал.
Пич,тая те разиграва много яко,намери си някоя,тръгни с нея,като ти каже пак да я зарежеш и кажи,щом ме обичаш само като приятел,няма да се намесваш в интимния и любовния ми живот!

imaginaryx
12-23-2009, 18:50
Тя те обича като приятел и те ревнува като приятел, ти я обичаш като момиче и я ревнуваш като момиче. Решението е да си останете приятели, но теб ще те боли много. Или свикни, или зарежи!
Няма такова нещо да го ревнува като приятел,щом и се води уж приятел,трябва да го подкрепя,а не да го подтиква да зарязва момичета.
А в темата,никъде не се спомена,той да я е ревнувал.
Пич,тая те разиграва много яко,намери си някоя,тръгни с нея,като ти каже пак да я зарежеш и кажи,щом ме обичаш само като приятел,няма да се намесваш в интимния и любовния ми живот!







++++

loliii
12-23-2009, 18:51
Тя те обича като приятел и те ревнува като приятел, ти я обичаш като момиче и я ревнуваш като момиче. Решението е да си останете приятели, но теб ще те боли много. Или свикни, или зарежи!
Няма такова нещо да го ревнува като приятел,щом и се води уж приятел,трябва да го подкрепя,а не да го подтиква да зарязва момичета.
А в темата,никъде не се спомена,той да я е ревнувал.
Пич,тая те разиграва много яко,намери си някоя,тръгни с нея,като ти каже пак да я зарежеш и кажи,щом ме обичаш само като приятел,няма да се намесваш в интимния и любовния ми живот!
Първо - момичетата ревнуват приятелките си и приятелите си от всичко и от всички. Второ - не е нужно да казва, че я ревнува. Щом я обича/харесва, то е ясно. Просто казвам защо няма да стане работата м/у тях. Защото тя го мисли за приятел, а той нея за нещо повече. Мисля, че бях пределно ясна.

boxmaster1
12-23-2009, 18:59
Благодаря Ви за изчерпателните отговори... :( Естествено, че я ревнувам и тя много се ядосва заради това, понякога се сърди заради ревността ми. Не мога да бъда просто приятел с нея! Нито пък мога да я зарежа, а ако тръгна с друго момиче, няма да съм щастлив, и никога не съм бил с друга, мога да съм истински щастлив само и единствено с нея... :( Всички ми казват да я оставя, обаче не мога, не издържам когато не е до мен... :(

ScarletBite
12-23-2009, 18:59
Когато тръгна с друго момиче на нея и става гадно и започва да се моли да се върна при нея
Развила е собственическо чувство към теб.Никое момиче не иска да види друга да й носи чантичката или обувчиците... 8)
Не й позволявай да те манипулира така, защото ставаш жалък дори в нейните очи. :)
Щом иска да сте само приятели - добре, приеми го и продължи напред. 8)

boxmaster1
12-23-2009, 19:00
Вижте предишният ми коментар.

loliii
12-23-2009, 19:07
Любовта минава и си отминава. Всички казват, че не могат да обичат и да бъдат с друг/а, но не остават влюбени за цял живот в един и същ човек. Ако си насочиш мислите към друга ще ти мине по-лесно. Приеми любовта като болест. Ако мислиш за друго и си втълпяваш, че си здрав и пиеш хапчета /занимаваш се с други момичета/ ще ти мине след седмица.

BloomF
12-23-2009, 19:14
аз не мисля, че приятелите си казват, че се обичат и то като са момче и момиче.

Само така си мислиш.....

boxmaster1
12-23-2009, 19:18
Любовта минава и си отминава. Всички казват, че не могат да обичат и да бъдат с друг/а, но не остават влюбени за цял живот в един и същ човек. Ако си насочиш мислите към друга ще ти мине по-лесно. Приеми любовта като болест. Ако мислиш за друго и си втълпяваш, че си здрав и пиеш хапчета /занимаваш се с други момичета/ ще ти мине след седмица.

Опитах с друго момиче, но не помага, колкото и време да минава, с колкото и момичета да излизам, няма да мога да я забравя... Аз я обичам истински... Моля Ви помогнете ми, какво да правя? :(

loliii
12-23-2009, 19:23
Добре де, замисли се, не можеш да бъдеш с нея, какво остава да направиш? Убий я и няма да се мъчиш да я гледаш и да страдаш по нея повече!!! Нищо не можеш да направиш, точка. Ако искаш да си близо до нея, защото най-вероятно няма да изтърпиш да страниш от нея, просто й бъди приятел. И ти обещавам, че ще ти мине, колкото и да я обичаш в момента.

boxmaster1
12-23-2009, 19:33
Можете да изтриете темата, благодаря Ви за съветите. Ако е възможно,наистина, моля Ви изтрийте темата...

soul1199
12-23-2009, 20:07
Тя те обича като приятел и те ревнува като приятел, ти я обичаш като момиче и я ревнуваш като момиче. Решението е да си останете приятели, но теб ще те боли много. Или свикни, или зарежи! +++ :P

haritov
12-23-2009, 20:09
тя ти го казала