PDA

View Full Version : Все едно се промени в очите ми



stupid0boy
12-24-2009, 02:54
Дори незная как да започна...

Има едно момиче... тя ми е приятелка и се познавам от може би 2-3 месеца... но не я познавам много добре... имаме няква разлика в годините... само приятели сме... изпусна се.... и ми сподели нещо от личния си живот... но... го възприех... ужасно гадно... Чуствам се .... :///////.... А...това не би трябвало да ме заинтересува толкова... Някакво съветче... от какво може да е това... Нали не съм хлътнал или нещо.... ш'от не мога да го понеса... мн е голямо за мойта малка глава... :/ ... зАщщщооооо?.... Тя се държи толкова мило с мен... всичко е ОК ... супер приятели нали всичко......, но като изпусна това.... все едно се промени в очите ми.... какво е това.... НЕ мога да възприема....

Нуждая се от съвет... Какво ми става?

(съжелявам за хиледите точки... повторения... обърканите мисли.... просто съм супер объркан... дори и за правописните грешки съжелявам... )

ivcheto0o
12-24-2009, 05:31
е какво толкова ти е казала ?!?! По обърканите ти обяснения мисля 4е я харесва6 и я възприема6 като пове4е от приятелка.

aloveyou
12-24-2009, 08:54
Какво ти каза толкова ?

От тези твои обяснения разбирам,че се влюбен в нея.Но може би не искаш да си го признаеш..!!!
Но наистина какво ти каза,че ти се чувстваш така :-o

stupid0boy
12-24-2009, 10:13
Ами.... това не би трябва да ме засяга не съм влюбен .... :-x :-x :-x :-x :-x Ами сподели, че .... не е дефствена... и ми стана гадно... нищо не очаквам от нея но.... стана ми адски гадно...

ToniStoraro
12-24-2009, 11:08
значи някъде дълбоко в себе си, без да го осъзнаваш, всъщност си влюбен в нея.

ManiaSpiritY
12-24-2009, 11:22
Не мисля ,че е чак влюбен в нея -прекалено е ! Просто изпитваш нещо повече ,с времето ще разбереш какво е то. 8)

bananjanet
12-24-2009, 11:24
и кво от тва ?! .. може наистина да я обичаш / харесваш .. :) .. няма нищо лошо :-P

doomkillerr
12-24-2009, 11:30
Явно имаш и някакви други скрити чувства към тази твоя "приятелка" и те не са само по приятелски... Щом ти е станало "гадно", след това което ти е споделила и ти си се почувствал неприятно, според мен означава, че я харесваш дори и мъничко и не само, като много добра "приятелка"... :wink:

stupid0boy
12-24-2009, 11:32
и кво от тва ?! .. може наистина да я обичаш / харесваш .. :) .. няма нищо лошо :-P
освен, че е с 3 години по голяма или нещо друго??

ToniStoraro
12-24-2009, 11:33
това не е пречка.

NaNa_SladuRana
12-24-2009, 11:34
а защо сте приятели

stupid0boy
12-24-2009, 11:34
това не е пречка.
Не мога да бъда с нея нищо повече освен супер приятел.... :/ "

Не съм очаквал нищо от нея... камоли да говорим за Секс... не съм искал нищо повече от нейното рамо..., което е така стабилно... винаги ме е успокоявала....

montana6
12-24-2009, 11:52
Не си очаквал да е девствена ли? Ми, нормално е, щом е и 3 години по-голяма. Не виждам що си се саднал. Най-вероятно наистина изпитваш нещо повече.

vagarious
12-24-2009, 11:57
Не си очаквал да е девствена ли? Ми, нормално е, щом е и 3 години по-голяма. Не виждам що си се саднал. Най-вероятно наистина изпитваш нещо повече.

Спокойно.Няма нищо лошо.Личи си, че изпитваш нещо различно от приятелски чувства към нея.Има време за всичко и може би скоро ще го разбереш.Просто ревнуваш. :)

stupid0boy
12-24-2009, 11:57
а защо сте приятели
Всичко започна от някъкво "клише"... Запозна ни нейната братовчедка, понеже реши, че ще си допаднем... отначало чатихме безразлично... само и само да не скучаем... после се превърна в нещо повече... големи приятели станахме... Не бяхме отваряли тази тема... само тя я отвори веднъж като се опита да разбере дали съм дефствен или не... и това беше... а вчера се издаде жестоката... ся няма да разправям как се разкри... нужен ми е тъп съвет.... аз супер много си я ценя... имаме много проблеми просто... в България сме близо... но аз живея в Испания... тя във Франция... и не искам да се влщбвам... досега не бях изпитвал любовта (още не съм)... Просто като се изпусна и после като си призна.... ми стана черно пред погледа... никога не бях се ядосвал така... незнам ярост ли кво беше... още не мога да спра да мисля за това... :-k :-k :-k :-k :-k а и тя се държи дупер мило с мен.... , но се вижда, че можем да сме единствено и само приятели това са 3 години... да не забравяме разстоянието... и че винаги поне разстоянието ще ни е пречка... а не искам да я загубя като приятелка... тя ме разбра, че се ядосах .... и незнам май и стана гадно.... :/ Какво да правя....

stupid0boy
12-24-2009, 11:59
Не си очаквал да е девствена ли? Ми, нормално е, щом е и 3 години по-голяма. Не виждам що си се саднал. Най-вероятно наистина изпитваш нещо повече.

Спокойно.Няма нищо лошо.Личи си, че изпитваш нещо различно от приятелски чувства към нея.Има време за всичко и може би скоро ще го разбереш.
Но не трябва... Забранено ми е да се влюбвам ... още повече в нея... не е истина... не съм се влюбил... не съм изпитвал истинска любов... незнам какво е тя... но когато контактувам с нея... се чуствам супер.... имам нужда да я подкрепям... да и помагам... до колкото мога... 2 или 3 години незнам... нищо лошо няма, че не е дефствена... но факта ме изгаря...

vagarious
12-24-2009, 12:00
Любовта не пита.Стииигааа...отпусни се бе човек. :?

bathory
12-24-2009, 12:00
Не си очаквал да е девствена ли? Ми, нормално е, щом е и 3 години по-голяма. Не виждам що си се саднал. Най-вероятно наистина изпитваш нещо повече.

montana6
12-24-2009, 12:01
нищо лошо няма, че не е дефствена... но факта ме изгаря...

Брат, излишно се вкарваш във филмите, струва ми се. 8-) Разпусни сега по празниците и ще ти олекне. :)

soul1199
12-24-2009, 12:02
Ами.... това не би трябва да ме засяга не съм влюбен .... :-x :-x :-x :-x :-x Ами сподели, че .... не е дефствена... и ми стана гадно... нищо не очаквам от нея но.... стана ми адски гадно...опп май някой е искал да й е първия :oops:

stupid0boy
12-24-2009, 12:04
Не съм възнамерявал за нищо с нея... нито за секс нито за връзка... :/

montana6
12-24-2009, 12:05
Май си нямаш друга работа, ако питаш мене, ама айде... :D

NaNa_SladuRana
12-24-2009, 12:07
е явно братовчедката е била права

doomkillerr
12-24-2009, 12:10
Не съм възнамерявал за нищо с нея... нито за секс нито за връзка... :/
То както казаха вече и преди мен любовта не пита!

П.С. - Само внимавай накрая да не стане така, че да изпиташ това което изобразява "аватара" ти! :?

stupid0boy
12-24-2009, 12:10
montana6 #-o всичко за реитинг ли пишеш или кво? Търся утеха и разбирателство не някой да ме учи къде си губя времето и с какво .... с нея цял живот да си гибя времето е малко.... :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

stupid0boy
12-24-2009, 12:12
Не съм възнамерявал за нищо с нея... нито за секс нито за връзка... :/
То както казаха вече и преди мен любовта не пита!

П.С. - Само внимавай накрая да не стане така, че да изпиташ това което изобразява "аватара" ти! :?
Дали вече, не е ставало... ? :(

montana6
12-24-2009, 12:16
montana6 #-o всичко за реитинг ли пишеш или кво? Търся утеха и разбирателство не някой да ме учи къде си губя времето и с какво .... с нея цял живот да си гибя времето е малко.... :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Човек, не те уча на нищо. Казвам ти само, че не би трябвало да те бърка толкова и да я караш по-спокойно. Каква повече утеха искаш?

stupid0boy
12-24-2009, 12:20
Не знам какво чуствам.... утехата тя ми я дава ....

doomkillerr
12-24-2009, 12:22
Дали вече, не е ставало... ? :(
Ами то това ти сам ще го усетиш, но започва точно така както ти го описваш! Щом много те е подразнил факта, че момичето не е "дe*ствено", имаш желанието да сте постоянно заедно, чувстваш се страхотно с нея... Ами това са първите признаци на влюбване, колкото и да не искаш да го повярваш! :oops: Много е лесно едно много добро приятеслсто за кратко време да прерасне в любов! Хубаво е обаче чувствата да са споделени и от двете страни. :)

stupid0boy
12-24-2009, 12:23
Нищо не е споделено... тя МАЙ ме обича супер многу ама само като фриенд...

Apoccaliptra
12-24-2009, 15:07
Ами явно и ти подсъзнателно я обичаш, но просто заради разстоянието и разликата не искаш да е така и затова мислиш, че не си влюбен. Станало ти е гадно, може би, защото си разбрал, че е имала друг специален човек освен теб :)

stupid0boy
12-24-2009, 19:38
Незнам... просто имам чуството, че ако не е тя няма да мога да живея...

stanimir4etooo
12-24-2009, 19:43
аз също мисля,че си влюбен в нея ! :-D

sladur4etyYy
12-24-2009, 23:27
Незнам... просто имам чуството, че ако не е тя няма да мога да живея...

ми нормално- малък си, филмиран си, а и сигурно за пръв път се сближаваш с момиче. ще ти мине, не е нищо сериозно. ;Д

stupid0boy
12-24-2009, 23:31
Проблема е че не е за първи път и никога не съм се чуствал така... както и да е благодаря на всички, които дадоха мнение.... Ще ми мине... объркън съм просто....

Bixel
12-24-2009, 23:43
Чувставш гняв!

Убий я

slun4ice_90
12-25-2009, 08:30
Имаш чувства,но не искаш да си ги признаеш.Страхуваш се да не си развалите приятелството,а това е тъпото.Поговорете си открито. :)

kolio94
12-25-2009, 08:37
като си чул,че не е дествена ти е станал самолета мислиш ,че се казва голяма кака да те отрака е излишно а ?

stupid0boy
12-25-2009, 15:50
Не ми е ставал съмолета от нея.. НИКОГА.... нито съм си мислял, че ще ме "трака" нито нищо.... Нито съм искал нещо повече от приятелство от нея...

Gigi1302
12-25-2009, 16:17
Според мен си се влюбил. Поговори с момичето и се разберете.

stupid0boy
12-25-2009, 22:44
И да съм влюбен и да не съм.... очевидно беше, че това ще е края...

[12:32:03 PM] ... says: no ne o4akvai
[12:32:05 PM] ... says: da sme priqteli otnovo


КЛЮЧ на шибаната темаааа :-x :-x :-x :-x :-x :shock: