PDA

View Full Version : плс хелп



ifchyblz
12-24-2009, 07:22
как да се харесам на момиче което ме мрази ?? и неиска да е с мен ??

aloveyou
12-24-2009, 08:13
как да се харесам на момиче което ме мрази ?? и неиска да е с мен ??

Щом те мрази - ще ти е трудничко..А и да попитам = Защо те мрази ? Има ли причина или Не ?

Заговори я..Прави й комплименти..Не знам :( :(

Най-добре виж тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

ifchyblz
12-24-2009, 12:02
това го четох около 20 пъти...

Еми като се запознахме малко се здрапахме и затова ме мрази но след като мина малко време и се влюбих в нея предложих и да ходим но тя ми каза че неиска ;( кажете кво да правя ....

foreverr
12-24-2009, 15:28
това го четох около 20 пъти...

Еми като се запознахме малко се здрапахме и затова ме мрази но след като мина малко време и се влюбих в нея предложих и да ходим но тя ми каза че неиска ;( кажете кво да правя ....
Ми извини и се за квото си виновен като сте се сдърпали, след това я кани по кафета, на кино, започнете да излизате, опознайте се и може и да се получи.Успех.

missTwlight0208
12-24-2009, 16:12
точно в нея ли намери да се влубиш бе вече те мрази направил си лошото мнение, а веднъж развалено мнение трудно се поправя... съжалявам не ми се сърди но това е моето мнение а и вече ти е отказала веднъж не падай ниско за да и се молиш ще изглеждаш глупаво според мен, но както ти си решиш :)

XtraBrite
12-24-2009, 20:21
единстежното решение е да е целунеш ако се одрапние сло4аино ти заварти един шамар няма на4ин :o :-P :-P ако оба4е и хареса и се обясни ж лубов и ще си покже Касмет :) :)

ifchyblz
12-25-2009, 05:44
единстежното решение е да е целунеш ако се одрапние сло4аино ти заварти един шамар няма на4ин :o :-P :-P ако оба4е и хареса и се обясни ж лубов и ще си покже Касмет :) :)

и ас това си мисля да направя и ще го направя ...

Но да ви кажа още някои неща за нея и мен

ас съм етно от наи известните момчета в учелище може да се каже че сам и малко холиган ... тя ми каза ако се промениш може и да стане нещо между нас ... според мен ас съм се променил ...

тя е една от наи красивите момичета в училище малко е лигава но на мен това ми харесва...

aloveyou
12-25-2009, 09:18
единстежното решение е да е целунеш ако се одрапние сло4аино ти заварти един шамар няма на4ин :o :-P :-P ако оба4е и хареса и се обясни ж лубов и ще си покже Касмет :) :)

и ас това си мисля да направя и ще го направя ...

Но да ви кажа още някои неща за нея и мен

ас съм етно от наи известните момчета в учелище може да се каже че сам и малко холиган ... тя ми каза ако се промениш може и да стане нещо между нас ... според мен ас съм се променил ...

тя е една от наи красивите момичета в училище малко е лигава но на мен това ми харесва...

Еми тогава се промени..Не бъди хулиган..

П.С - Това че,ти си един от известните момчета = не мисля,че ще промени нещо

П.С 2 - ИЗвини й се..
Хайде..Успех

ifchyblz
12-25-2009, 10:50
всичко е лесно на думи но реално е толкова трудно ...

ifchyblz
12-25-2009, 19:54
охх проблема стана по голям ся е тръгнала с някакъф иван и маи маи ше се намесва силата тука как мислите да го пребия ли ???

aloveyou
12-26-2009, 09:02
охх проблема стана по голям ся е тръгнала с някакъф иван и маи маи ше се намесва силата тука как мислите да го пребия ли ???

Не..Насилието няма да реши нищо..А и щом е тръгнала с него,явно има чувство към този Иван..
Най-добре не се меси..Намери си друга.. (мое мнение) 8)

ifchyblz
01-06-2010, 19:16
абе наи добре 1 хубав тушаник и да разбере ас на кво съм способен за нея ....

Jus7DreamBoy
01-06-2010, 20:37
пречукай го тоя :)

xterm
01-06-2010, 23:37
абе наи добре 1 хубав тушаник и да разбере ас на кво съм способен за нея ....Абе ти луд ли си?

Защо винаги хората обвиняват хората от същия пол? Не можеш ли просто да разбереш че просто те е зарязала и точка? Какво има да й се доказваш още? Пък и пичагата с когото е, той какво ти е виновен, че чак и да го биеш? Харесал я е, тя го е харесала? Какви сметки имаш с него за уреждане? Или май говориш и ти наизуст?

Смени мацката, пич! Тя не е за теб!