PDA

View Full Version : GOSSIP GIRL



smallbab
12-24-2009, 09:10
Така нека поговорим за най-нашумялата част от ежедневието на по-готините тiйнове сега! След като всички говорят за Клюкарката започна да предизвиква огромен интерс и у мен.Изведнъж се оказа че всичките ми приятели и техни приятели и т н са гледали до 3 ти сезон и с нетърпения очакват продължението му.Оказва се че това новооткритие започва да застрашава дори всеизвестния "The O.C." чието описание започва с думите "не,просто няма как да си не си гледал кварталът на богатите...ти не си нищо съществено ако не си гледал всичките сезони,просто не си осъзнал живота си " Смешно и глупаво-но факт.Поне за "Горен Иист Саит" както споменават в GOSSIP GIRL .Естесвено изтеглих си го и аз и но съвсем на скоро.Да си призная до 10 епизод на 1 сезон съм и наистина ми е интересно.Само че малко ме обърква факта на колко всъщност са Сарина,Блеар,Неит,Дан и т н. и всъщност какво е мнението ви за Gossip Girl?

Baby_b
12-24-2009, 19:47
И аз съм фенка, ама не съм се вманячила чак толкова. :shock: Гледам го като имам времеи тъй, а героите във сериала играят като 16 годи6ни, в реалния живот са 19+ . А тея Ерик и Джени са 14 в сериала иначе всички са по-големи.

vanchetox
12-24-2009, 20:10
Аз съм пристрастена към този сериал. Много ми харесва и всяка седмица го чакам да излезе в нета за да си го сваля ! :D :grin: :)

PurpleDream
12-24-2009, 20:32
гледам го
сега съм по средата на 2ри сезон, но скоро не съм си теглила нови серии
хубаво е филмчето, различно от доста други
има 100 такива теми...

DarkShadow96
12-25-2009, 13:40
мм...И аз съм фенка :grin:

GossipGirl89
12-25-2009, 14:57
Много е добро сериалчето! Когато си пуснах първата серия на първи сезон беше от скука, защото нямаше какво друго да гледам и честно казано очаквах поредната боза, но този сериал надмина всичките ми очаквания... Просто е страхотен! За мен дори е по-добър от Кварталът на богатите и ОТН... Общи взето във всяка серия се завъртат около 2-3 интриги и те държат в напрежение до последно... Следя си го и всяка седмица с нетърпение очаквам следващият епизод... За сега сериалчето върви перфектно, но дано само не го развалят като ОТН... Ще бъде много жалко :?

ArrowsOfDeath
12-25-2009, 15:46
Еми да ви кажа книгите са десетина и явно доста дълъг ще излезе сериала :D Иначе определено е добър. Любимият ми герой - Нейт, взе нещо да запада, а пък при Чък точно обратното стана :)

vagarious
12-25-2009, 16:51
Чък :smt049
Нейт :smt049
Серина :smt049
Блеър :smt049

Сериалчето е супер готино и както казаха преди мен - дано не го развалят, както стана с Трий Хил, които междудругото за мен си остава Тhe Best! :-) :smt049

Baby_b
12-25-2009, 18:01
Мойте любими са Чък и Блеър :grin:

Bella5
12-26-2009, 07:02
Много готино сериалче, през лятото не можех да спра да го гледам. Интересен е, знаят как да заплетат интригата, абе хора с въображение са го правили този сериал. :)

MonSitY
12-26-2009, 07:10
Върховен сериал. В момента следя него, ОТХ, 90210 и гриик, но само гг ме забавлява истински.във всяка серия има толкова интриги и тайни.
не знаех, че сериалът се прави по книги....

December
12-26-2009, 19:15
O това е любимият ми сериал 8-) Първия сезон ми беше малко скучен в сравнение с другите.Много ми харесва цялата тая история със сериала,да гледам снобарските събираяния 8-)
СПОЙЛЕР(или както там се казва мн не съм запозната) Втория сезон мн ми хареса със сичката тая драма на чък и блеър най-накрая да си го кажат тва обичам те,но накрая беше мн яко.Ревщто което Джени направи на 9 серия беше просто жестоко!Тя самата много израсна във втория сезон.(а и Чък след смъртта на баща му също имаше нква промяна)Харесва ми,че не гледа да подражава на Блеър и другите.А пък за дан и Сирина направо ми стана смешно колко пъти ще се разделят и събират. Сега третия сезон също кърти(дори тази вечер ще гледам една серия) Блеър искам да видя как ще се справи с колежа.А с Чък са направо като съпръг и съпруга 8-) Джени доколкото виждам малко се променя към лошо.доста й се замаяла главата със тея кралици ала бала (аз съм само на 6 епизод,нз какво става нататъка) Серина ми е скучна сега.Чък също,а не ми харесва оная Бони(не съм сигурна за името?) с която излиза. Общо взето това е засега

Като цяло сериала е супер!!! Във всеки епозод се случва нещо интересно ,няма застой ато в "Дързост и красота". Харесва ми също,че не можеш да предположиш какво ще се случи на края на серията.Як си е сериала.Кърти мивки,плочки,траби и кво ли още не :lol:

PurpleDream
12-26-2009, 22:57
Като цяло сериала е супер!!! Във всеки епозод се случва нещо интересно ,няма застой ато в "Дързост и красота". Харесва ми също,че не можеш да предположиш какво ще се случи на края на серията.Як си е сериала.Кърти мивки,плочки,траби и кво ли още не :lol:
хахахаха че то в 'Дързост и красота' едно нещо се развива 2 години -буквално :lol: :lol: :lol: :lol:

Auby
12-27-2009, 04:12
Мда и на мен ми харесва, но го гледам още от началото на първи сезон и с времето почнах да следя и други серияли, които ме грабнаха повече.

Dely
12-27-2009, 14:20
Фен съм му .......един от любимите ми е ,мога да кажа... чакам да излезе целия 3-ти сезон и почвам да го гледам :D :grin: :smt007 :-)

December
12-27-2009, 15:04
^ че той 3 сезон вече има около десетина серии 8-)

ArrowsOfDeath
12-27-2009, 15:17
Бързаш, бързаш 8-) Написал е, че чака да излезе целият сезон :Р

December
12-27-2009, 15:22
О,да объркала съм се. И аз уж щях да чакам(както чаках за втория сезон) обаче този път изгледах няколко трейлъра и просто не се сдържах да почна! 8-)

PurpleDream
01-06-2010, 22:48
тая беше първата тема за Госип гърл която намерих, така че ще го кажа тук...дават 1ви сезон по Нова Тв мисля, че го дават на обяд, но нз кога и в момента го повтарят 8-)