PDA

View Full Version : Истинските целувки (не искам уроци)



NaNa_SladuRana
12-24-2009, 11:03
Не знам дали от коледните светлини,или от пеперудките в стомаха ми,но ме обзе романтична вълна... Сещате ли се за онези моменти,в които краката ви се отделят от земята,а цялото ви същество трепери,когато не виждате нищо друго,освен любов превапътена в човешки облик и чувате само ударите на сърцето си,което всеки момент ще изскочи... Много ясно,че се сещате всеки е преживял подобно нещо поне веднъж в живота си по еидн или друг начин. Моля ви,споделете с нас за онези целувки,с които не докосват просто устните,а душата ви. :oops:


Весели празници и направете така,че всеки ден да е празник :smt003

w0sh
12-24-2009, 17:29
ъ?

днеска едни сърмички ме накараха да се чувствам на седмото небе.

CrAzYanDlaZy
12-24-2009, 17:49
ъ?

днеска едни сърмички ме накараха да се чувствам на седмото небе.

:lol: :lol: :lol: :lol:

TheThinker
12-24-2009, 17:51
Аз обичам мусака.

silversteinn
12-24-2009, 17:56
ъ?

днеска едни сърмички ме накараха да се чувствам на седмото небе.

:lol: :lol: :lol: :lol:

:razz:

haritov
12-24-2009, 17:58
на 07 02 09 когато след като и признах чувствата си тя каза,че ме обича

тогавя бях на седмото небе ех как се обичахме само...

loveUpeps4o
12-24-2009, 18:29
Аз обичам мусака.
me 2, ама няма кой да ми направи :/

XTREMEFREERIDE
12-24-2009, 20:15
Точно вчера отидохме у тях.И двамата бяхме скапани,претрепани и още какво ли не.Много уморени.Първо той заспа,аз дремнах малко.После той си загледа в телевизора,а аз си затворих очите,задрямах,той помисли,че съм заспала и започна да ме гали по лицето.Беше много нежен,беше по-нежен от всякога.Много редки са такива моменти на нежност при него.След това заспах.Когато се събудих,той ме беше гушнал много силно.Погледна ме,ама не знаеше, че съм се събудила.Целуна ме по ухото :lol: ,а аз от звука не издържах и се засмях.Тогава ме целуна мнооого хубаво.Напуснах планетата Земя за миг.Беше невероятно,направо неописуемо.
Обичам го,по АНГЕЛИТЕ,толкова многоо!!! :smt007 :smt007 :smt007 :grin:

FlashMX
12-24-2009, 21:37
Аз обичам мусака.
me 2, ама няма кой да ми направи :/

a3

sladur4etyYy
12-24-2009, 21:42
честно да ти кажа нямам спомен някога да съм се чувствала чак така.. :D

golqmumnik
12-24-2009, 21:44
Излез от тъпите сълзливи комедии,майна,явно не ти се отразяват добре.Кви пеперуди,кви туптения дагоеба :?

NaNa_SladuRana
12-24-2009, 22:13
Весела Коледа :) Мисля,че много точно съм описала какво имам впредвид,за това недейте да ми набутвате мусака в темата не вярвам,че сте толкова тъпи. Това не е раздел секс,но ти със здраве си ползвай възелинчето. Не смятам,че приличам на 12-годишно хлапе,което не е наясно с чувствата си,моля превключи "Перла" поне на празниците. От дълго време съм в този форум и все по-рядко влизам,защото вече съм на мнение,че в БГ всичко хубаво пропада,който има и иска да каже нещо по темата да го направи,останалите да не се правят на велики в нет-пространството,стараейки се да компенсират асоциалното си поведение в обществото.Мили модераторчета,защо не си вършите работата и позволявате спама :)

NaNa_SladuRana
12-24-2009, 22:22
Регистриран на: 28 Мар 2003
Мнения: 39
Регистриран на: 31 Мар 2007
Мнения: 3240
Кой е от по дълго а? 4 години разлика мацо ?
ко стана с ония от твоя клас, джаснахте ли се?
Не си меря "Мъжкото достойнсто" с никого,още по-малко с хора,които не притежават такова.Не говориш по темата ми и сега разбирам защо,просто емоционално си пуст,жалко,но то е доказано,че простотията ходи по хората :) Все пак дано бъркам в преценката си за теб :)

haritov
12-24-2009, 22:26
ко стана с ония от твоя клас, джаснахте ли се?

мноо лош сит

NaNa_SladuRana
12-24-2009, 22:27
пак се порови в мненията ми и ще разбереш, то е очевидно,че няма какво друго да правиш :)

haritov
12-24-2009, 22:29
пак се порови в мненията ми и ще разбереш, то е очевидно,че няма какво друго да правиш :)

недей му обръща внимание

Kajo
12-25-2009, 07:27
ъ?

днеска едни сърмички ме накараха да се чувствам на седмото небе.

аа ако са били лозови.. брат тея действат като наркотик :lol:

cinderella_gugutka
12-25-2009, 13:44
еми аз нямам такава целувка.просто не съм се целувала с единственото мом4е което съм оби4ала истински (сега ще си кажете-те не са се целували,пък тя го оби4ала истински... еми историята е много дълга и сложна,но наистина си го оби4ах ).все пак има 1 която може да се с4ита за по специална,но тогава си бях доста пияна ии не можах да я изживея както трябва :D има и още една всъщност,но тя е с моми4е (не 4е бях влюбена в моми4ето но 4увството си беше....разли4но и хубаво,запомнящо се)

stupid0boy
12-27-2009, 03:59
ъ?

днеска едни сърмички ме накараха да се чувствам на седмото небе.

аа ако са били лозови.. брат тея действат като наркотик :lol:
Със сосчи... така отгоре и кисело мляко... а аааа Майна убиваш меее.....

Auby
12-27-2009, 04:00
Ах тея дето отговарят на сериозни теми с "Обичам мусака" не знам какво друго да им кажа освен да ходят да се гърмят някъде, защото съм от много скоро в този форум и вече се дразня ужасно много от такива...

П.С. По темата ще кажа само, че помня такива мигове, но не желая да ги коментирам. Но такива моменти се случват веднъж в живота, така че не се сърдете на тези, които ги познават само от сапунките :-)

awerw
12-27-2009, 09:28
Аз обичам мусака.
me 2, ама няма кой да ми направи :/
днес майка мисле6е да прави но аз и казах да прай ле6та :D

buttertoast
12-28-2009, 10:42
мм помня няколко такива момента..
поетичен момент н.1:
когато се събрахме за 2ри път,няколко дни преди това се бяхме срещали случайно(поне от моя страна) и беше станало ясно накъде вървят нещата,така че нямаше къде да ида. почувствах се сякаш това ми беше първата целувка,толкова беше нежно и .. нз,прекрасно. продължителни влюбени погледи, срамежливи усмивки, бааавно приближаване, плах допир на устните .. и изблици на страст и нежност 2 в 1. сякаш никога не бяхме се разделяли ..

поетичен момент н.2:
наскоро се сдърпахме ,защото той разбра някои неща от миналото ми и си беше наумил нещо,което не се беше случило. адски ревнив е и приема доста тежко фактите,че съм била и с други преди него.аз се опитвах да го разубедя,но той си знаеше неговото и стана скандал. бяхме навън, пред моя вход, и аз бучах а той се беше обърнал с гръб към мен. зададох му въпроса защо реагира така на минали неща,а отг му беше "защото чувствам нещо към теб,може би? защото те обичам и не искам да си помислям че някой друг е правил с теб същото,което и аз ?!" и се просълзи. естествено и аз се разплаках и последва една велика целувка. почувствах цялата му ревност и болка,както и цялата му любов. не мисля,че ще забравя този момент.


и така ;д