PDA

View Full Version : Голям проблем с Файърфкс



Liar
12-24-2009, 15:13
Проблемът е,че не ми зарежда клипове в youtube и vbox.Клип от 3 минути се зарежда към 20.Така е от доста време насам,като когато се ъпдейтва,в някоя от версиите се оправя,в друга се влошава.След последния,най-новия ъпдейт,ми се струва,че всички операции се извършват по-бавно.

Също така,не мога да изтрия от Control Panel Syberia.Натискам,но нищо не става,за разлика от други програми.

Другият ми проблем е Samsung PC Studio.Инсталирала съм я и преди,но за пръв път получавам това,като се опитам-
>SetupNew/setup.ccp(135)
PAPP: PVENDOR: PGUID: $ @Windows XP Service Pack 3 (2600) IE 0.0.0.0.
Щях да кажа снимка,но сайтовете за хостинг не ми зареждат.

Надявам се да ми помогнете.

doomkillerr
12-24-2009, 15:52
Относно проблема с "Огнената Лисица"... деинсталирай я и след това пак я инсталирай! Също така си инсталирай нов флаш плеър (имам в предвид "adobe flash player") :)

За проблема с невъзможността да деисталираш "Syberia" си свали безплатната програма CCleaner 2.27.1070 (http://www.filehippo.com/download_ccleaner/) - тя ще ти реши проблема!

Третия проблем, не мога да ти кажа как точно да го решиш! :? Някъде бъркаш при инсталацията...

П.С. - Нещо ми подсказва, че операционната ти система "много яко" се е "омазала" - скоро преинсталирала ли си я?!?! :-o

Liar
12-26-2009, 17:15
Благодаря ти за програмката,реши ми проблема.С флаш плейъра,обаче,не се получи :/