PDA

View Full Version : нещоо...като нищо ;[[[



EritYy
12-24-2009, 19:43
Хора ако искате не го четете,защото това май ще е губене на време за вас,както и да е- искам просто да споделя и да излея всичко,което чувствам.
Общо взето живота при мен си е бая коварен от страна на любовта.Красиво момиче съм,поне според голяма част от хората, доста кандидати имам,но въпреки това тръгнах с момче едва на 16 години,защото още от малка се бях отвратила от мъжете като цяло,поради доста лична причина и не допусках момче около себе си.
Имах връзка с момче,към което наистина се привързах,но всичко беше за кратко, след това ми остана само да тъжа за него и като пълната глупачка да се надявам... След него момчетата почнаха да се редат един след друг,но за кратко..нека отбележа,че най- дългата ми връзка е била един месец и една седмица...все с неподходящи,докато не срещнах друго момче към което се привързах отново. Познатият на всички "мачо",който обичаше чашката,жените и какво ли още не.Стана така, че повярвах в него,мислех че съм го променила,скарах се с майка си с брат си заради него,но въпреки всичко дойде момента,в който скъса с мен. За два месеца животът ми нямаше смисъл,той беше първият ми и като такъв си остана до днес. Латото почнахме да се виждаме,но само толкова-не ходехме,но той се възползваше от мен и от тялото ми, а аз буквално живеех само заради тези тайни срещи, в които го виждах, бях използвана,употребена, осъзнавах го,болеше ме , но нямах сили да престана,неможех, нямах гордост,всичко беше разрушено....
Тръгнах с друго момче, но разстоянието между двама ни ме накара да сложа край,докато не е станало прекалено късно,а също така момчето беше влюбено в бившето си гадже,усещах го ,колкото и да го отричаше и се чувствах за пореден път използвана,за да забрави бившата си приятелка. Именно затова му обасних,че няма смисъл и той се съгласи да си останем приятели... това се случи точно днес преди около 2 часа точно на Коледа.... По- голям късмет от това здраве му кажете...

Както и да е... нямам късмет,разбрах го.. писна ми всички да виждат у мен момиче за една вечер... Дори незнам защо го написах цялото това нещо,мислех че поне малко ще ми олекне, но нищо не става,отново се подължавам да се чувстав,като момиче,което не вижда смисъл в живота.....на Коледа ставали чудеса,при мен явно обратното....

Още веднъж казвам,че не искам поучителни неща, упреци и т.н и се извинявам за изгубеното време....

stanimir4etooo
12-24-2009, 19:49
не се отчайвай... не те заслужават тези момчета..живей си живота и не ги мисли... :-) пък и повечето момчетата само се възползват от красивите момичета ... :x

ivcheto0o
12-24-2009, 20:51
не се от4аиваи 6те сре6те6 правилното мом4е :)

keri123
12-24-2009, 21:00
Едва на 16 си! Не се отчайвай :)

EritYy
12-24-2009, 21:32
Едва на 16 си! Не се отчайвай :)

Всъщност след 3 месеца навършвам 18...

sladur4etyYy
12-24-2009, 21:50
не се отчайвай. :) ще видиш, че всичко ще се нареди все някога. гледай позитивно на нещата и приеми случилите ти се неща като уроци, от които да си извадиш съответните поуки и да не допускаш същите грешки занапред.

FancyGirl
12-24-2009, 21:51
:? Тогава порастни и си вземи поука от всичко това и не оставяй на момчетата да те третират като боклук ....

ShawnMac
12-24-2009, 21:53
Това че правиш глупави неща не означава , че животът е жесток и всичко е срещу теб.
Съжелявам ,че ти го казвам , но си е така.

Stan4o123
12-24-2009, 22:02
оф...какво да ти кажа,тва дет ни се оплакваш,за несполуките си,всички сме го преживели,не същото,разбира се,но подобно.Единственото кофти при теб е,че точно на Коледа...

sados
12-24-2009, 22:05
Ми на коледа не сават чудеса аз съм най-прецакания човек на коледа секи път става нещо глупаво и тази нее по различна ма кво ти пука прави като мен напивай се :D

kombarka
12-25-2009, 12:26
Поучи се от грешките си и не губи вяра.

PurpleDream
12-25-2009, 13:43
Хора ако искате не го четете
Ок

Pepon
12-28-2009, 23:54
Човек обикновено минава през подобни периоди...в интерес на истината всички казват,че за всеки влак си има пътници,но истината е че това не е съвсем вярно,намираш си някого,обичате се разделяте се...на тази възраст е така ...докато не стане прекалено късно за раздели!!!

alex4o
12-29-2009, 12:58
Това че правиш глупави неща не означава , че животът е жесток и всичко е срещу теб.
Съжелявам ,че ти го казвам , но си е така.

+1 Единственото смислено мнение!
Извинявай,обаче на колко си се "отвратила от мъжете" - на 10 или 12 .... ?! Едва ли на 10,12,16 може чак пък толкова да си се отвратила от "мъжете" иии май са МОМЧЕТА,не мъже... ;)

awerw
12-29-2009, 16:00
От про4етеното разбирам 4е си курви4ка :D а те не си намират лесно мом4ета за дълги връзки 6тот дори мом4ето да е свестно то знае 4е си курва и само те използва 6тот знае 4е ни6то няма да стане и някой ден 6те му изневери6 както те искат вси4ки и така само мом4е което ама наистина много те оби4а може да те земе насериозно :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-29-2009, 16:35
....РЕЖИ,КЪРВИ,УМРИ!
Тва е решението.. 8-)

GunSnSteelflowers
12-29-2009, 17:03
Големите разбирачи сте ввсичкитее :). Нямах намерение да пиша тук ,но като прочетох коментаритее ... Едната я нарича курва ,другата тръгнала да определя причината за отвращението й към мъжете . От къде знаете ,че се държи на неуспешна връзка в "ранномладенческа възраст",ами ако е заради проблеми в семейството ? Вие какви сте ,че да определяте ?! Наскоро видях един подпис ,който много ми хареса : Американски форум : питаш нещо и ти отговарят ,руски форум : задаваш въпрос и на теб ти задават въпрос ,български форум : питаш нещо и всички тръгват да те псуват. :? По темата отделен въпрос е ,че сама си написала ,че нямаш нужда от съвети .. На 18 си още ,има хора ,които на по 26 не са намерили любовта ... Радвай се и на другите неща в живота ,това не се търси с лупа,не бъди толкова доверчива и наивна.

fenastz
12-29-2009, 17:35
Първо - що си им пуснала ?! Тряя си недостъпна !!!

Второ - темата ти почна с нещо "недей да четеш това..." - тва значи ли че трябва да я постна в още 10 форума или ще ми се случи нещастие :D

vesito13
12-29-2009, 18:13
Просто продължи живота си, със самосъжаление нищо няма да спечелиш или като стоиш и се оплакваш в този форум, нищо няма да промениш. С момчето, с което си се разделила на Коледа, не обвинявай само него, че е искал да забрави бившата си, защото така или иначе сама каза, че разстоянието е щяло да ви попречи. Понякога нещата просто трябва да се случат, не търси под вола теле.
Продължи с нормалното си ежедневие, но все пак бъди по-внимателна относно мъжете, като това не значи да се затвориш в себе си, просто имай едно на ум ;)