PDA

View Full Version : Момиче



spifo
12-24-2009, 20:47
Здравейте ходя с едно момиче от скоро от начало не ми беше интересна в смисал мислех че ще е нещо много кратко и безинтересно.Докато един ден .. хлутнах по нея до тогава тя ми ходеше по гъза само ме търсеше и т.н. но сега от както и показах че вече ми пука за нея те започна да се надува да ми говори за др момчета рядко се чуваме/виждаме и се чудя ко да пр изобщо не искам да късаме мисля че сбърках че бях мил с нея... ко да правя за да се опр нещата?

aloveyou
12-25-2009, 11:04
Здравейте ходя с едно момиче от скоро от начало не ми беше интересна в смисал мислех че ще е нещо много кратко и безинтересно.Докато един ден .. хлутнах по нея до тогава тя ми ходеше по гъза само ме търсеше и т.н. но сега от както и показах че вече ми пука за нея те започна да се надува да ми говори за др момчета рядко се чуваме/виждаме и се чудя ко да пр изобщо не искам да късаме мисля че сбърках че бях мил с нея... ко да правя за да се опр нещата?

Връща ти момичето..Когато тя ти е ходила "зад гъза",ти си се правил на много голям :? :?
Просто не знам какво да ти кажа,освен да си поговорите..Докажи й,че наистина ти пука за нея..

spifo
12-25-2009, 20:09
Еми добре ще опитам някак си дано проработи :)

aloveyou
12-26-2009, 10:00
Еми добре ще опитам някак си дано проработи :)

Пожелавам ти го от все сърце..
Поговорете си,прави й комплименти,покани я на кафе..Незнам друго какво да ти кажа :(

Хайде..Успех :-)