PDA

View Full Version : малко въпросче?



sexyto0o93
12-24-2009, 22:20
Понеже не успях да открия такава тема във форума реших да попитам.... Аз съм момиче на 16 години и с бившия ми приятел правихме секс ( беше ми за първи път) и не бях мн сигурна че ме е предпазил (това беше септември месец). Два месеца подред цикъла ми закъсня, но бях и на лекарства.... След като ми дойде и ми свърши септември месец, ме изпратиха на изследвания на кръв и урина за съвсем друго нещо, което не е свързано с някакви съмнения от половия акт.... Тааа въпросчето ми е : Дали такива изследвания отчитат евентуаслна бременност? Някой знае ли? ... Излседванията ми ги видя личния ми лекар и каза, че всичко е ОК... След 1вия ми път не съм спала с друго момче, от тогава всеки месец си ми идва, дори и с малки закъснения, но сега пак ми закъснява.... Та няма какво да ви занимавам повече с моя проблем, само искам ако някой знае дали изследванията отчитат такива неща нека пише.... Благодаря предварително :-) :-o

amk933
12-24-2009, 22:37
Не, една ПКК не отчита такова нещо.

Има си специални кръвни изследвания за бременност.

Направи си един SureCheck. :)

Ако съм се объркал, някой да ме поправи.

sexyto0o93
12-25-2009, 08:15
За кръвта добре, ами аз правих изследвания и на урината???????

amk933
12-25-2009, 11:27
За кръвта добре, ами аз правих изследвания и на урината???????

Не бе, спокойно. Казах ти - има кръвни изследвания, специални, които отчитат наличие на нещо си, което се появява само при бременност. Една проста урина и едно ПКК няма какво да те плашат. :)

haritov
12-25-2009, 11:53
За кръвта добре, ами аз правих изследвания и на урината???????

Не бе, спокойно. Казах ти - има кръвни изследвания, специални, които отчитат наличие на нещо си, което се появява само при бременност. Една проста урина и едно ПКК няма какво да те плашат. :)

напротив

sexyto0o93
12-25-2009, 12:46
Ами незнам... Сестра ми е доста по-голяма от мен и видя изследванията ми и ми каза, че няма нищо страшно, защото все пак съм на 16 и такива неща са си страшнички. А и все пак 3 месеца си ми идва нормален цикъл, по нищо не се различава от преди да спя с момче... Кара си ми 7 дни както обикновено.... Надявам се да ми закъснява от рязката промяна в климата, защото моят организъм си е малко особен. Весела Коледа на всички и ако някой знае нещо по въпроса ми нека пише :)

amk933
12-25-2009, 13:01
^Весела Коледа и на теб!

Ако се притесняваш за нещо такова, най-добре си направи един SureCheck и изчисти съмненията. :)