PDA

View Full Version : Твърдя,че го мразя



LDto
12-24-2009, 22:28
След като всички приятели ми обърнаха гръб и гаджето ме заряза заради небивалиците на "приятелите ми" се промених тотално.10 месец и 23 дена минаха от раздялата ни за този период научих какви ли не истини от него.Разбрах,че никога не съм значила нещо за него,че съм била поредната му пионка в играта. Отказах се да излизам на вън след училище право в нас,а когато излизах с някого дали е момиче или момче все го засичах по центъра дори и сама да съм.Слушах вечно музика дори когато съм с някоя истинска приятелка и седим на някоя пейка и си отпочива ме,той идваше при нас и пред мен я забиваше може би не чувах какво си говорят от музиката,но съдейки по лицето му всичко се виждаше.Не можех да издържам и си тръгвах или се местих на друга пейка защото просто прекалено много спомени се пробуждаха в мен и не исках да ме вижда как ми причинява болка.Явно на него не му пукаше,че "до онзи ден беше с мен",но на мен ми пукаше и още ми пука макар,че твърдя пред всички,че го мразя,че вече не ме боли,че всичко е просто минало не мога да го залича за един ден или месец.Духът ми е сръзен до дъното продължавам да се усмихвам. Най-гадното нещо което беше е че всяка негова дума беше лъжа като тази "не,че не искам да съм с теб а нямам време" и излизаше с приятелките ми или"липсвах ли ти защото ти ми липсваше" на скоро разбрах че никога не съм го интересувала и всичко и било илюзия за очите ми. Но какво исках Принц на бял Кон.Едва ли Това е само в приказките за малки момиченца. Всички съученици (момичетата) ми казват да си хвана ново момче,но аз не искам просто се отказах прекалено много се опарех този път и раните още не са заздравя ли не искам повече да съм наранена!!!

haritov
12-24-2009, 22:31
той губи на тебе да не ти пука ще разберът що за стока е

Bixel
12-24-2009, 22:51
Заради тези случай човек може да се радва че няма приятели

sladur4etyYy
12-24-2009, 23:11
всичко ще отмине, но явно трябва да мине още време. старай се да си все заета с нещо. постепенно ще започнеш все по- малко да се сещаш за него. и гледай да не оставаш много сама, по- добре е през повечето време да има хора около теб, за да те разсейват. знам, че ти е трудно, но не се предавай и не се оставяй на спомените и тъгата да те завладеят, тоя не го заслужава.

LDto
12-24-2009, 23:18
Ми аз се разсейвам постояно даже ходя на работа и там ми е супер щот въобще и не мисля за него. Но Сега нашия г-чо се сетил за мен. и започна да ме търси постояно. Аз му казвам че нямам никакво време той не ме оставя. Ревнува ме от всички и всичко. Обижда ме прави ме за смях пред всички. А после ми се обеснява кат не знам кво. Звани ми по тела когато е пиян и ми говори небивалици. И всичкото това щото всички приятелки му казаха що за стока е.

sladur4etyYy
12-24-2009, 23:36
ми кажи му, не че нямаш никакво време, а че нямаш време ЗА НЕГО и неговите глупости. не му вдигай, не му отговаряй в скайп/ със смс- и, ако го срещнеш- подмини го. нека му стане ясно, че не искаш да имаш нищо общо с него. и гледай да не се изкушиш пак да се сближиш с него. това би било най- голямата ти грешка.

stupid0boy
12-25-2009, 00:23
Заради тези случай човек може да се радва че няма приятели+1

ivcheto0o
12-25-2009, 06:39
не му обръ5таи внимание и след време 6те му писне.А ти като мине време може би 6те го преодолее6 :)

soul1199
12-25-2009, 08:44
не си струва даже и да мислиш за него,трябва да продължиш напред,няма други решение

kolio94
12-25-2009, 08:49
много си се "опарила" защото пипаш където не трябва.намери си някои които наистина държи на теб и те уважава.ако намериш такъф човек ,но имате някои малък проблем то било в сеска приятели и т.н ги разрешете потърси хубаво не се мятаи на 1вия мачо все пак нали ти е тъжно и лесно може някои да те заблуди отново .

stanimir4etooo
12-25-2009, 08:55
наистина не си струва да мислиш за него..заеби го... ще намериш чаканото от теб момче,така че не се притеснявай ;) той го прави нарочно,за да страдаш ! И не излизай с тези твои ''приятелки'' ,които той зарибява...! :-) не се сдухвай и с живей живота,запомни тва..никога не страдай за някой,които не страда и не се интересува от теб ! :o

Backstageh
12-25-2009, 09:34
Знам че точно сега не ти е до това,но сама казваш,че където и да отидеш-той е там.Значи малко или много си важна за него.Старае се да те нарани по някакъв начин,защото те харесва.Така изразяват чувствата си момчетата.Те вечно са в пубертет..След като се опитва да забие други и ти забивай и флиртувай с момчета.Когато си с момче навън се дръж с него,сякаш ти е гадже и за теб бившият ти на съществува.Просто го отбягвай и му го върни тройно.Око за две-зъб за чене.

LDto
12-25-2009, 10:42
Знам че точно сега не ти е до това,но сама казваш,че където и да отидеш-той е там.Значи малко или много си важна за него.Старае се да те нарани по някакъв начин,защото те харесва.Така изразяват чувствата си момчетата.Те вечно са в пубертет..След като се опитва да забие други и ти забивай и флиртувай с момчета.Когато си с момче навън се дръж с него,сякаш ти е гадже и за теб бившият ти на съществува.Просто го отбягвай и му го върни тройно.Око за две-зъб за чене.



Хаха Мерси много на всички и на теб, но най-вече последнато изречение много ми разсмя. :) :) :) :smt008